Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Aha!

O aš jau turiu tamsiai mėlyną pūkinę striukę iš landsend ir tamsiai mėlyną megztinį iš kažkur neatsimenu kur, bet su nuolaida! biggrin.gif

Atrodysiu kaip milžiniška vaikščiojanti mėlynė, ir bus visiems labai gražu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 12 19, 18:58)
Aha!

O aš jau turiu tamsiai mėlyną pūkinę striukę iš landsend ir tamsiai mėlyną megztinį iš kažkur neatsimenu kur, bet su nuolaida! biggrin.gif

Atrodysiu kaip milžiniška vaikščiojanti mėlynė, ir bus visiems labai gražu blush2.gif

mauk žalias pedkelnes, bus kotelis, t.y. du koteliai
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 12 19, 22:31)
mauk žalias pedkelnes, bus kotelis, t.y. du koteliai

lotuliukas.gif

Ne nu, žiaurus tu žmogus biggrin.gif Aš gi prie pėdkelnių viską ir derinau, ibo jos kainuoja 300 Lt lotuliukas.gif Nu tos, antiveninės.


O žalių batų tai nenoriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 12 19, 19:33)
lotuliukas.gif

Ne nu, žiaurus tu žmogus biggrin.gif  Aš gi prie pėdkelnių viską ir derinau, ibo jos kainuoja 300 Lt lotuliukas.gif Nu tos, antiveninės.
O žalių batų tai nenoriu biggrin.gif

aa... nu tai gerai. O pedkelnės mėlynos? Nes tų med.paskirties būna visos dvi spalvos - kūno ir juodos.
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 12 20, 08:46)
aa... nu tai gerai. O pedkelnės mėlynos? Nes tų med.paskirties būna visos dvi spalvos - kūno ir juodos.

Eik tu, juokauji, dvi spalvos. Už tokią kainą klaikią, šiais laikais, tai jų asortimentas vos ne kaip tapetų... Ir juoda, ir kūno, bet ir mėlynos, ir pilkos, ir rudos, ir bordinės, ir net buvo tokia markerio žalia šviečianti! O užvakar varčiau kitos firmos, tai kūno spalvos buvo nu patikėk, kokių 6 atspalvių, gali individualiai prie savo kūno prisiderint biggrin.gif Ir jos tokios užtempiamos, na, ne pėdkelnės, o kojinės ilgos, tai ir mezginys ant viršaus toks neblogas - ne ortopedija, o kokia tai burleska biggrin.gif Taip, čia tos, kur po operacijos mauna lotuliukas.gif

Diedas man sakė - kaip iš Mulenrūžo lotuliukas.gif

Jaučiu, ateina tie laikai, kai pareis ortopediniai labutinai ir kaklo įtvarai su perlais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 gruodžio 2012 - 08:01
QUOTE(Noa @ 2012 12 20, 06:00)
Eik tu, juokauji, dvi spalvos. Už tokią kainą klaikią, šiais laikais, tai jų asortimentas vos ne kaip tapetų... Ir juoda, ir kūno, bet ir mėlynos, ir pilkos, ir rudos, ir bordinės, ir net buvo tokia markerio žalia šviečianti! O užvakar varčiau kitos firmos, tai kūno spalvos buvo nu patikėk, kokių 6 atspalvių, gali individualiai prie savo kūno prisiderint biggrin.gif Ir jos tokios užtempiamos, na, ne pėdkelnės, o kojinės ilgos, tai ir mezginys ant viršaus toks neblogas - ne ortopedija, o kokia tai burleska biggrin.gif  Taip, čia tos, kur po operacijos mauna lotuliukas.gif

Diedas man sakė - kaip iš Mulenrūžo lotuliukas.gif

Jaučiu, ateina tie laikai, kai pareis ortopediniai labutinai ir kaklo įtvarai su perlais biggrin.gif

va čia tai apšvietei lotuliukas.gif Bet šalta žiemą subinei su kojinėm tom burleskinėm. Vasarop tai aš nešioju kartais, kai reikia kojinių, o šilta jau...
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 12 20, 09:03)
va čia tai apšvietei  lotuliukas.gif Bet šalta žiemą subinei su kojinėm tom burleskinėm. Vasarop tai aš nešioju kartais, kai reikia kojinių, o šilta jau...

Šalta, taigi, kai pamačiau, ir aš putas paleidau. Mano draugė, kuriai pasiguodžiau, tyčiojosi, sakė, o kaip tu manai, kam skirtas toks žmonijos atradimas, kaip kolconai? lotuliukas.gif
Oi kaip rėkiau, kad nenešiosiu aš jokių fetišistinių - ortopedinių kojinių su kolconais komplekte, jūs tik paklausykit, kaip skamba, čia gi iškrypimas doh.gif Kaip gydomasis- dezinfekuojantis vibratorius, priedo kuprinėj su pokemonais doh.gif

O vis viena teko biggrin.gif Kelnės ant viršaus, ir tiek žinių biggrin.gif Blogai tik, kad ten, kur jos baigiasi, man biskutuką įsispaudžia ir matosi - gal ne kažkaip labai, bet na kaip trauzai. Kita vertus... Vis viena ilgus megztinius mėgstu žiemą, šalta, nu biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkau dar vieną vilnos suknelę į kolekciją! 70% vilna, tikiuosi, galėsiu skalbti mašinoj g.gif

Dėl nuolaidų, javaris švenčių proga pradėjo piginti batus. Mano nusižiūrėtus jau 60 eur nupigino, bet dar ramiai laukiu, nes noriu bent 100 eur nuolaidos schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 20, 23:59)
Nusipirkau dar vieną vilnos suknelę į kolekciją! 70% vilna, tikiuosi, galėsiu skalbti mašinoj  g.gif

Dėl nuolaidų, javaris švenčių proga pradėjo piginti batus. Mano nusižiūrėtus jau 60 eur nupigino, bet dar ramiai laukiu, nes noriu bent 100 eur nuolaidos  schmoll.gif biggrin.gif


Aš du kartus skalbiau mašina vilnonius golfus. Apie vieną jau rašiau, vyro, Buvo vyriško XXL dydžio, sunešiojau aš po namus, nes sumažėjo dvigubai lotuliukas.gif

Kitas kartas buvo seniai, golfas buvo mano, tai jį sunešiojo tuo metu 4 metų sūnus lotuliukas.gif Tik rankoves užlanksčiau biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai skalbiu, jei vilnos režimu, nieko nenutinka 4u.gif Ten maža temperatūra.
Atsakyti
blush2.gif Groovy, zinau kad jau klausiau kazkada ir vel neissaugojau - koks ten buvo tas vokiskas puslapis is kur sukneliu siunteisi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 12 21, 10:17)
blush2.gif Groovy, zinau kad jau klausiau kazkada ir vel neissaugojau - koks ten buvo tas vokiskas puslapis is kur sukneliu siunteisi blush2.gif


www.otto.de turbut 4u.gif
Atsakyti