Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Aš tai jau kaip ir susidariusi kapsules, tik trūksta poros daiktelių nebūtinų blush2.gif Tik va reikia prisiruošti fotkinti, bet vis kitų darbų atsiranda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 12 19, 12:26)

ir dar labai gaila, kad tema tokia apmirus  g.gif

Aš tai visiškai neturiu laiko niekam - toks karštymetis kaip darbe, taip po darbo doh.gif Pasiruošimas šventėm varo mane iš proto doh.gif Pakol savo vaiką paruošiau darželiniam vakarėliui, galvojau numiriosiu, naktim mezgiau karnavalinį kostiumėlį, ai doh.gif Atšokau jau savo disko balių, iki 4 ryto ir kojos nepavargo biggrin.gif (ačiū degtinei ir red buliui blush2.gif )

Na ką, greit išpardavimai, o gal ir jau prasidėjo?? Aš visiškai atsilikus, po prekybcentrius nėra kada vaikštinėti..
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 12 19, 11:36)
Aš tai visiškai neturiu laiko niekam - toks karštymetis kaip darbe, taip po darbo  doh.gif  Pasiruošimas šventėm varo mane iš proto  doh.gif Pakol savo vaiką paruošiau darželiniam vakarėliui, galvojau numiriosiu, naktim mezgiau karnavalinį kostiumėlį, ai  doh.gif  Atšokau jau savo disko balių, iki 4 ryto ir kojos nepavargo  biggrin.gif (ačiū degtinei ir red buliui  blush2.gif )

Na ką, greit išpardavimai, o gal ir jau prasidėjo?? Aš visiškai atsilikus, po prekybcentrius nėra kada vaikštinėti..

Eina sau, aš tai kažkaip ramiai biggrin.gif Vaikų neturiu, dirbu pati sau namie, tai jokių ten vakarėlių. darbų daug neprisiimu, o dovanas pamažėle suruošiau vakarais TV žiūrėdama, atsisiuntusi anksčiau buvau. Geras daiktas tas internetas, net ir drabužių bei aksesuarų laukiu ramiai, neikur nelakstau, jau užsisakiusi thumbup.gif Be to, jei ir prasidėjo išpardavimai, tai dar nekažkas, sausį vis tiek geriausia būna, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 12 19, 13:05)
Be to, jei ir prasidėjo išpardavimai, tai dar nekažkas, sausį vis tiek geriausia būna, ar ne? g.gif

Šiaip tai bendrai paėmus - taip. Bet vienose parduotuvėse verta apsilankyti pačiom pirmom išpardavimų dienom, kol dar yra ką rinktis, kitur - verta palaukti antros arba trečios išpardavimų savaitės, kai jau nuolaidos nebe 10-20 %, o bent 50 %, ir dydžiai dar visi yra, o kai kur geriausia keliaut jau tik per finalinius išpardavimus.. rolleyes.gif
Aš va turėsiu 2 sav atostogų, ir dar mama didžioji šopoholikė atvažiuoja į svečius, tai šturmuosim Megą ir Akropolį kartu clap.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 12 19, 12:22)
Šiaip tai bendrai paėmus - taip. Bet vienose parduotuvėse verta apsilankyti pačiom pirmom išpardavimų dienom, kol dar yra ką rinktis, kitur - verta palaukti antros arba trečios išpardavimų savaitės, kai jau nuolaidos nebe 10-20 %, o bent 50 %, ir dydžiai dar visi yra, o kai kur geriausia keliaut jau tik per finalinius išpardavimus.. rolleyes.gif
Aš va turėsiu 2 sav atostogų, ir dar mama didžioji šopoholikė atvažiuoja į svečius, tai šturmuosim Megą ir Akropolį kartu  clap.gif


Neblogas shopingas nusimato thumbup.gif biggrin.gif Man si sausi irgi reiks apsipirkt: reikia susipirkti rubus i darba bigsmile.gif Tik man cia labiau kancia bus, nei malonumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 12 19, 12:22)
Aš va turėsiu 2 sav atostogų, ir dar mama didžioji šopoholikė atvažiuoja į svečius, tai šturmuosim Megą ir Akropolį kartu  clap.gif

Jėga thumbup.gif Kokį čia mėnesį planuojat?
Aš tai greičiausiai sausį ir vasarį stebėsiu išpardavimus užsienyje (geriausia, aišku, būtų pačiai nulėkti į kokį Londoną) ir pirksiu internetu.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 12 19, 12:36)
Na ką, greit išpardavimai, o gal ir jau prasidėjo?? Aš visiškai atsilikus, po prekybcentrius nėra kada vaikštinėti..

O tu įsitikinus, kad po visų švenčių tau dar liks už ką šopintis? lotuliukas.gif Nes aš tai neįsitikinus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 12 19, 13:49)
O tu įsitikinus, kad po visų švenčių tau dar liks už ką šopintis? lotuliukas.gif Nes aš tai neįsitikinus biggrin.gif

Po švenčių neliks, bet po to vėl uždirbsim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 12 19, 14:28)
Jėga thumbup.gif Kokį čia mėnesį planuojat?


Jau nuo šio penktadienio biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2012 12 19, 14:49)
O tu įsitikinus, kad po visų švenčių tau dar liks už ką šopintis? lotuliukas.gif Nes aš tai neįsitikinus biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif
Tikiuosi, kad liks smile.gif Nes gavau 13tą algą, premiją... o pačios šventės mum niekad daug nekainuoja, pernai pvz visoms žiemos šventėm, įskaitant dovanas, šventę darželyje, namų papuošimą, apsirėdimus ir tt atsiėjo ~328 lt Šiemet kiek daugiau išlaidų bus, bet ne stipriai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 12 19, 11:36)
Na ką, greit išpardavimai, o gal ir jau prasidėjo?? Aš visiškai atsilikus, po prekybcentrius nėra kada vaikštinėti..

Tikrai labai prasidėjo New Yorkeryje, daug kas raudonom kainom. Vėl ėmiau jų treningines kelnes naminiam nešiojimui. Praeitą žiemą pirkau dvejas, labai pasiteisino thumbup.gif Dydžių jau nelabai yra. Mano mama prašė ir jai nupirkt, tai mamai M jau nelikę verysad.gif Pirmą kart gyvenime eilėj pastovėjau prie treningų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 12 19, 17:39)
Jau nuo šio penktadienio  biggrin.gif

Kai eidavau prieš naujus aprangos ieškot, tai visai nieko, jokių nuolaidyčių, gal iki Kalėdų palaiko nuolaidas, o po to vėl užkelia g.gif Tai bet jei eisit iki kalėdų, gal rasit g.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 12 19, 20:06)
Kai eidavau prieš naujus aprangos ieškot, tai visai nieko, jokių nuolaidyčių, gal iki Kalėdų palaiko nuolaidas, o po to vėl užkelia g.gif Tai bet jei eisit iki kalėdų, gal rasit g.gif


Tikrai tarpusventy buna nuolaidu. Tik gal mes skirtingose parduotuvese lankomes smile.gif As kai laukiausi verkiant reikejo striukes, kad pilvas nesusaltu, tai Aprangoj kaip tik tarpusventy pirkau su 20 proc nuolaida. Aisku iskart po Nauju ji jau buvo su 50 proc nuolaida biggrin.gif Baltika tinklas irgi taiko nuolaidas ir tarpusventy 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaiciukas1: 19 gruodžio 2012 - 20:09