Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Snieguota @ 2012 12 11, 16:28)
Aš tai su tomis putomis taip prasitampiau batelius, kad dabar man jie klepčioja doh.gif

Tai padėkit per žiemą, gal susitrauks smile.gif Man buvo odiniai bateliai taip prasinešioję, kad irgi krito, negalėjau net po ofisą su jais paeiti, ką jau kalbėt apie lauką. Ir paskui po kokių metų vėl pasimatavau - normalūs blink.gif Arba dar būna tokie užkulniukai silikoniniai ir zomšiniai klijuojami, kad nesmukčiotų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 11 gruodžio 2012 - 16:32
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 11, 16:32)
Tai padėkit per žiemą, gal susitrauks smile.gif Man buvo odiniai bateliai taip prasinešioję, kad irgi krito, negalėjau net po ofisą su jais paeiti, ką jau kalbėt apie lauką. Ir paskui po kokių metų vėl pasimatavau - normalūs  blink.gif Arba dar būna tokie užkulniukai silikoniniai ir zomšiniai klijuojami, kad nesmukčiotų.


aš zomšinius į vienus esu įklijavus, nes smukčiojo, tai liuks laiko
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 11, 17:32)
Tai padėkit per žiemą, gal susitrauks smile.gif Man buvo odiniai bateliai taip prasinešioję, kad irgi krito, negalėjau net po ofisą su jais paeiti, ką jau kalbėt apie lauką. Ir paskui po kokių metų vėl pasimatavau - normalūs  blink.gif Arba dar būna tokie užkulniukai silikoniniai ir zomšiniai klijuojami, kad nesmukčiotų.

lindex'e lygtais yra pirkti
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2012 12 11, 17:53)
lindex'e lygtais yra pirkti


Yra ir droge: ir zomsiniu ir silikoniniu smile.gif
Pirkau zimsinius, gerai laiko smile.gif
Atsakyti
Kalbant apie batus. Turiu labai jautrias kojas. Bet kokie batai iš pradžių nutrina. Kas man šovė į galvą nusipirkt dabartinius. Svajonių batai - tokie, su kuriais turėtų būti patogu su šuniu didelius atstumus vaikščioti, bet ir nebjaurūs - tiktų prie sijono ir pan. Ir ką - parduotuvėje kažkokia migla ant akių - juk batai turi labai labai kietą kulninę dalį. Kaip čia paaiškint. visas kulnis (ta vieta, kur klijuojami tie užkulniai iš Amacord) nuorodos) baisiai standus, kietas ir atrodo toks, kad nepajudinsi doh.gif Įdomu, čia be šansų kažkaip suminkštint tą dalį? Spėju ten koks kartoninis metalas toj vietoj įdėtas biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
dar įmesiu vieną. šita spalva tokia man graži, kad net slabna daros wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2012 12 12, 10:52)
Kalbant apie batus. Turiu labai jautrias kojas. Bet kokie batai iš pradžių nutrina. Kas man šovė į galvą nusipirkt dabartinius. Svajonių batai - tokie, su kuriais turėtų būti patogu su šuniu didelius atstumus vaikščioti, bet ir nebjaurūs - tiktų prie sijono ir pan. Ir ką - parduotuvėje kažkokia migla ant akių - juk batai turi labai labai kietą kulninę dalį. Kaip čia paaiškint. visas kulnis (ta vieta, kur klijuojami tie užkulniai iš Amacord) nuorodos) baisiai standus, kietas ir atrodo toks, kad nepajudinsi  doh.gif  Įdomu, čia be šansų kažkaip suminkštint tą dalį? Spėju ten koks kartoninis metalas toj vietoj įdėtas biggrin.gif

Aš tokius turiu, DrMartens, brangūs nerealiai. Ir nenešioju dry.gif



Mergos, mano spalvų suvokimas vėl susvyravo... Susvyravo atgal lotuliukas.gif

Žodžiu, taip jau man gavosi, kad pereitą visą savaitę buvau Prancūzijoj - Paryžiuj ir apylinkėse, vakar naktį tik grįžau. O Paryžius taigi ohoho, glamūras ir stilius, nu argi ne? Ohoho? Man atrodo, kad ohoho biggrin.gif

Nu ir ką? Visos alei viena prancūzės juodos kaip varnos. O iš natūros tai jos, sakyčiau, visai lietuviško gymio - na ryžų lyg nedaug. Bet yra ten ir blondinių visokių mėlynakių... Iš viso jie iš bendro vaizdo gana į lietuvius panašūs, gal tik bruožai bobų griežtesni ir garbanotų daugiau - nemažiukai, ne storuliai... Aišku, aš kalbu atmetus turistus, kiniečius ir negrus biggrin.gif Juodžių juodžiausios!!! Ir nekalbu apie tai, kad ten biškį - ne, pas jas nuo galvos iki kojų, tik kas nors vienas kitos spalvos, pvz. kepurė - nuormalia! Net mažos mergytės visos juodom striukytėm. Kai pas mus - rūžavom!

O jei jau ne juoda, tai tada pilka biggrin.gif Ir viskas, nėra jokių ten ryžų batų ir tealinių tašių ir bordavų sijonų - nėr!!! Dar kažkas sakė, kad jos labai mėgsta raudonus lūpdažius - kaaad ne, su tokiais mačiau po vieną - dvi per dieną. Ir jei juoda apranga, tai šalikas dar gali būti pilkas, baltas arba camel, te tau ir visa spalvų gama, o nagai - arba jokie, arba trumpi juodi, bordo, tamsiai mėlyni. Viskas!

Dar mačiau porą žmogelių, vidutinio amžiaus, tokių žemės spalvų, tamsiai ruda, pilkai rusva, rudai chaki, pora paauglių mergaičių, greta juodos įsipaišiusių ryškiai mėlynas striukes (juodais langučiais biggrin.gif) ir vieną jauną negrę raudonom pėdkelnėm ir raudonais nagais - daugiau viskas, aišku, juoda, negras tu ar nenegras, ar kinietis, ar nors binladenas, Paryžiuj gyveni, be kuprinės - ir juodas biggrin.gif

Nu dar džinsai. Beje, tikrai mačiau kliošavų. Jie gal juos klasika laiko???

Stiliai ten kokie nori, ir su treningais, ir su striukėm, ir su natūraliais kailiniais, bet jau spalvų margumyno - niekaip nea schmoll.gif


Tai taip ir nesupratau, ar jie tokie labai madingi (juoda gi - šio sezono spalva), ar jie visada tokie. Bet net diedukai! Ir modeliai nebūtinai paskutiniai, kokie pvz. akiniai tai LT gatvėse madingesni!

O čia sakot - juoda blogis dry.gif

Atsakyti
Noa, bet tai žr. į Inc paveiksliuku įdėtus - taigi grožis. O juoda... na juoda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 17 gruodžio 2012 - 10:49
Nu jo. Nu biškį grožis biggrin.gif
Atsakyti
Ot taip visas ir damušiau biggrin.gif



Užvakar nuėjau pas kosmetologę. Jinai sako, gulk, o ant to jos gulamo daikto kažkas melsvo paklota - aš: vai vai, kokia graži spalva, norėčiau tokios spalvos šaliko! Jinai paima kažkokį kitą daiktą, aš - o va tokio norėčiau megztinio! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 19 gruodžio 2012 - 11:18
QUOTE(Noa @ 2012 12 19, 11:18)
Ot taip visas ir damušiau biggrin.gif
Užvakar nuėjau pas kosmetologę. Jinai sako, gulk, o ant to jos gulamo daikto kažkas melsvo paklota - aš: vai vai, kokia graži spalva, norėčiau tokios spalvos šaliko! Jinai paima kažkokį kitą daiktą, aš - o va tokio norėčiau megztinio! biggrin.gif

lotuliukas.gif nubliūdus motera lotuliukas.gif
o man taip ir knieti vienai ar kitai pasakyt, kad davai mesk tą lūpdažį ar kokį rūbą načiort lotuliukas.gif doh.gif bet vos ne užčiaupiu lūpas ir kenčiu nepasakius bigsmile.gif draugėm, tai pasakau biggrin.gif
tiesa, dar buvau pas draugę užėjus, tai pagyrė. sako: "nu va, normalesnėm spalvom apsirengus nei anksčiau" lotuliukas.gif

tiesa, dar pirkau panoms iš jav palaidinių, tai labai skaičiau splavų pavadinimus rinkdamasi. žiūrėsim ar būsiu pataikius nors kiek, nes anksčiau dažnai pripirkdvau labai netinkamų spalvų

ir dar labai gaila, kad tema tokia apmirus g.gif
Atsakyti
Aš tai manau - metas toks. Ne iki kapsulių! biggrin.gif
Atsakyti