Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Ne, batai ne lilac, o kaip Kuziulis po Specific maistelio biggrin.gif Gražūs, žodžiu irnesakyk.gif Ir beveik prie visko tinka. Nu tikrai kaip Kuziulis lotuliukas.gif
Atsakyti
neina įdėt foto nuorodos... bet vat tokiu principu manau galima Light atstovams devėt juodą My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 09, 00:59)
Ne, batai ne lilac, o kaip Kuziulis po Specific maistelio  biggrin.gif Gražūs, žodžiu irnesakyk.gif Ir beveik prie visko tinka. Nu tikrai kaip Kuziulis  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Tada jei bogu gražūs, ir aš tokių noriu lotuliukas.gif

QUOTE(bytte @ 2012 12 09, 01:08)
neina įdėt foto nuorodos... bet vat tokiu principu manau galima Light atstovams devėt juodą My Webpage

Pagal tai, ką matau - tai pagrabinėse nuotraukose? unsure.gif
Aš taip nežaidžiu dry.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ligh'ams su salyga kad viršus ne juodas: My Webpage, My Webpage, My Webpage
O čia variantas kada juoda labai plonina, taip galima derint su savo spalvomis veik visiems tipams, čia tai tokis clear variantas gal... atkreipkite dėmesį kaip juoda dominuoja, ji "lenda" į priekį, ir todėl "suvokiam" kad figūra tokia, kiek yra juodos blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Ir tokie visokie colorblock dabar labai madoj!
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 07, 23:32)
Merriam-Webster (amerikiečiai) duoda tokį apibrėžimą: a woman's short skirt with the hemline several inches above the knee, t.y., 5 cm (na pora colių, tai du, ar ne?) virš kelių. O wiki cituoja prancūzų šaltinį: a skirt with a hemline well above the knees, generally halfway up the thighs – normally no longer than 10 cm (4 in) below the buttocks, t.y., 10 cm po sėdmenimis. Na ir suprask, kad gudrus, mini ar ne mini dėvi biggrin.gif


Several tai ne pora, o keletas g.gif

Grįžau iš Londono, nusiaubiau Primarką lotuliukas.gif Dar Marks and Spencer batelius nusipirkau, anuos aukštus labai turbūt parduosiu, jei šitus gerai prasinešiosiu.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 12 11, 14:48)
Several tai ne pora, o keletas g.gif

Žinau, bet keletas ir yra "bent pora" arba "ne mažiau negu du". Tą turėjau minty wink.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 12 11, 15:48)
Grįžau iš Londono, nusiaubiau Primarką lotuliukas.gif Dar Marks and Spencer batelius nusipirkau, anuos aukštus labai turbūt parduosiu, jei šitus gerai prasinešiosiu.

su kuom batus prasinešioji?
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2012 12 11, 15:04)
su kuom batus prasinešioji?

Niekuom, pavaikščiosiu valandą ar dvi ir paaiškės, ar įmanoma iš viso nešioti. Arba namie vis po kažkiek pasitrinsiu g.gif
Atsakyti
aš kažką viena ausim girdėjau, kad batsiuviai gali pratampyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 12 11, 16:12)
aš kažką viena ausim girdėjau, kad batsiuviai gali pratampyti  g.gif

Gali wink.gif Dar būna putos pratampymui - pripurški į batą ir apsiauni. Bet daug kas priklauso nuo odos ir to, per kurią vietą reikia pratempti.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 11, 17:18)
Gali wink.gif Dar būna putos pratampymui - pripurški į batą ir apsiauni. Bet daug kas priklauso nuo odos ir to, per kurią vietą reikia pratempti.

Aš tai su tomis putomis taip prasitampiau batelius, kad dabar man jie klepčioja doh.gif
Atsakyti