Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Amarcord @ 2012 12 07, 23:38)
Nu ir puikiai atrodai! good.gif

Beje, klausimas buvo apie storesnius šortukus, derinamus su pėdkelnėm, dėvimus ne į pliažą, o gal į darbą  mastau.gif

mirksiukas.gif
Nu as siaip taip po miesta vaikstau, ne tik i pliaza, bet aisku laisvalaikiu.
Tik norejau pasakyti, kad nors ir virs 30 kazkaip ...visai normaliai su tokiu ilgiu jauciuosi
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 12 08, 00:07)
Ko tu čia dabar pergyveni. Tu gi UK. Ten viskas galima biggrin.gif Jei kojos leidžia, tai kaip nori, taip eini, kokie dar čia prietarai.

A maz sutiksi savus, lietuvius, ka gi pagalvos biggrin.gif
O jeigu rimtai, tai as dusioj lietuve biggrin.gif. Mieste (konkreciai Liverpuly gyvenu) tai savaitgaliais pilna centriuko gatve moteru net su bigudziais, jau nekalbu, kad su vasariniais sortais vaiksto prie +6) nu bet va, per save perlipti sunku, noriu patikti ir sau biggrin.gif. As cia dar daug ko nesuprantu... nors bandau smile.gif.

QUOTE(Amarcord @ 2012 12 08, 01:20)
Ne nuo kelių, o nuo užpakalio mini ilgis skaičiuojamas. 10 cm po užpakaliu ir trumpesni wink.gif
Kokį ilgį turėjo omeny Huga pavartodama žodį "šortukai", nežinau.

Ta ir turejau 10 cm uz uzpakalio biggrin.gif. Faktas, kad ilgi sortai tinka visoms , kaip ir sijonai, bet va su trumpais tai ... hm... kojos gal ir ne viskas, kazkaip man amzius vis lenda i pavirsiu ax.gif .

QUOTE(Shana @ 2012 12 08, 01:33)
Zodziu man virs 30 jei ka  biggrin.gif

Man virs 30 ir dar kaip !!! Salia stovi du vaikai , kuris vienas is ju jau sausy sves 17 gimtadieni doh.gif .OMG kaip bega laikas biggrin.gif, O norisi kazko nu va tokio biggrin.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo huga: 08 gruodžio 2012 - 02:59
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 08, 00:23)
O koks jūsų ūgis?

165 mano ūgis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 08, 00:32)
Merriam-Webster (amerikiečiai) duoda tokį apibrėžimą: a woman's short skirt with the hemline several inches above the knee, t.y., 5 cm (na pora colių, tai du, ar ne?) virš kelių. O wiki cituoja prancūzų šaltinį: a skirt with a hemline well above the knees, generally halfway up the thighs – normally no longer than 10 cm (4 in) below the buttocks, t.y., 10 cm po sėdmenimis. Na ir suprask, kad gudrus, mini ar ne mini dėvi biggrin.gif

Na ir begėdžiai tie prancūzai..

Aš paskaičiau ir pagalvojau, kad labai nedidelio ūgio moteriškei tie du aprašymai ne tiek jau ir skiriasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 12 06, 10:05)
bet vat pati į juodą nespjaunu biggrin.gif tik kaip minėjau čia gal labiau dėl pasaulėžiūros  blush2.gif kitu atveju nesuprantu juodomanijoa.

As tai noriu nesutikti. As juoda pripazistu kaip gera spalva, bet visai ji neatitinka mano pasauleziuros smile.gif as tik objektyviai i ja ziuriu, o perku ja irgi su saiku, tik ji kazkodel pas mane ilgiausiai uzsilaiko poto biggrin.gif

QUOTE(Amarcord @ 2012 12 06, 10:24)
Kaip manot, ar praktiška rudeniui žiemai tokios spalvos vilnonis sijonas? Prie rusų mėlynosios katės pilkumo ilgaaulių ir tamsesnių pėdkelnių žiūrėtųsi?

prie tokiu pedkelniu ir batu tai man nelabai g.gif

QUOTE(huga @ 2012 12 06, 19:27)
Merginos, kaip jums atrodo iki kokio amziaus tinka nesioti sortukus. Nekalbu apie vasarinius plikom kojom, bet tokius storesnius ant storu pedkelniu  rolleyes.gif .

manau iki 35 kokiu, ir zinoma priklausomai nuo koju "amziaus" biggrin.gif

QUOTE(brita33 @ 2012 12 08, 00:21)
Man delnas virš kelių , tai tikrai mini ir ne kitaip 4u.gif (čia apie sijono ilgį kalbant, o šortai tai kita kalba).

tada as vaikstau su minekais net ir darba biggrin.gif arba mano delnas maziukas, bet atrodo ne kaip mini mano akimis smile.gif
---
Nusigrausiu nagus doh.gif siandien uzsukau i takko, o ten mano suknele jau tik 20lt kainuoja, kai as uz ja mokejau 45litus (ir tai su nuolaida!!!), ir dar visu dydziu po kelis!!tai susinervinau, kad dabar ji dvigubai pigesne ir kad isvis ju turbut nieks neperka, tai turbut negrazios biggrin.gif biggrin.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 12 08, 22:16)
tai susinervinau, kad dabar ji dvigubai pigesne ir kad isvis ju turbut nieks neperka, tai turbut negrazios  biggrin.gif  biggrin.gif  verysad.gif

Tu blogai galvoji. Galvok verčiau taip - niekas neperka, nes jai reikalinga gera figūra, su blogom figūrom atrodo baisiai biggrin.gif Ir turbūt kokios defekuotos, jei už tokia kainą nail.gif
Atsakyti
Niu aš tą katę tokę įsivaizduoju
user posted image
Nu tai prie tokios spalvos persikinė softui labai dera... blush2.gif

O dėl juodos derinių kažkaip išsikvėpiau aiškindama, bet prie juodos spalvos atrodo ryškesnės, kai ryškumo veide trūksta... o jai yra kažkas ko nesinori išryškint... slidus reikalas. Ir jai viena juoda tada ji tampa akcentu... ilgai aiškint. Tik nereikėtų pamiršt kad rokoko laikotarpiu juoda juostelė būtent rišama ant kaklo būdavo tam kad pabrėžt odos blyškumą, bo moteriškės visuomet alpstančios turėjo atrodyt... o šiandien gi visos nori atrodyt sveikata trykštančios tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 12 08, 23:50)
ilgai aiškint. Tik nereikėtų pamiršt kad rokoko laikotarpiu juoda juostelė būtent rišama ant kaklo būdavo tam kad pabrėžt odos blyškumą, bo moteriškės visuomet alpstančios turėjo atrodyt... o šiandien gi visos nori atrodyt sveikata trykštančios  tongue.gif

Aiškink aiškink biggrin.gif Man labai įdomu biggrin.gif


Ta katė kaip ir ta, bet kažkokia nugeltus. Tikra rusų mėlynoji yra tokia:
user posted image
Ta prasme, į mėlynumą! Dėl to ir vadinasi - mėlynoji! Mano Kuziulis, kur avatare, irgi yra blue - white bicolor. Nes į melsvumą!

Tai ar tinka lašišinė? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 08 gruodžio 2012 - 23:08
Mano batai yra kaip Byttes įdėta katė, nusinešiau kompą į prieškambarį ir sutikrinau lotuliukas.gif

Noa, bet gi va rusų mėlynoji, o tavo įdėta gal britė kokia g.gif Ir mėlynesnė už šitą rusaitę
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 08 gruodžio 2012 - 23:13
Aš ne apie veislę, aš apie spalvą biggrin.gif Blogai ten išsireiškiau biggrin.gif Rusų mėlynoji katė tiesiog visada yra mėlyna, jų pagal standartus kitokios spalvos nebūna, o britai būna ir mėlyni, ir kitokie. Nesakysi gi - mėlyna kaip kornišas? biggrin.gif Į snukį nė nežiūrėjau biggrin.gif Bet apie spalvą - mėlyna katė yra mėlyna, kokios veislės bebūtų! O jei pageltus, tai kokia gi mėlyna?

Nors beje, ten vis tik rusė. Nežinau, kokios kokybės, bet rusė biggrin.gif
http://lolosad.com/c...ssian-blue.html

Mano Kuziulis po Specific maistelio buvo toks nurudęs, kaip ta viršutinė katė - tai jau skaitėsi nelabai gerai biggrin.gif
Papildyta:
bet žėk, tai gal tavo tie ne kaip mėlyna katė, o kaip lilac spalvos katė? Rusų mėlynųjų tokių nebūna, bet kitokių būna:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 08 gruodžio 2012 - 23:30
Aš tai gyvai matyt nemačius... blush2.gif visad maniau foto efektas tas mėlynumas. Kad ir tos Noa įdėtos mėlsvos rusės foto... kitur ji ne tokia mėlyna ax.gif . O va tokia mėlynai pilka jau mano spalva tongue.gif
radau tokių spalvinių derinukų... nesuprantu kokiu tikslu anie sudaryti, bet pavėpsot galima: šone spalvą tik pasirenki... kai ką kapsulei galim priderint
Papildyta:
oi mano pirmos kurptos kapsulės spalvos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif :
user posted image
Atsakyti
Nu jo jo, mėlynai pilka biggrin.gif
Man tai turbūt geriau tiktų tokia rusvai pilka, ką?
Nors mėlynai pilka labai graži smile.gif
Atsakyti