Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Kai sakiau, kad jei galima sijoną, tai galima ir šortus, turėjau omeny patį ilgį. Nes trumpi šortukai panašiai, kaip ir trumpas sijonas, balansuoja ant vulgarumo ribos. Mini ir yra mini.
Atsakyti
Sveikos, įsibrausiu biggrin.gif
kaip tik sau svarstau ar 28 metų 2 vaikų manai dar padoru ir tinka džinsinis mini biggrin.gif
Po antro nėštumo sugrįžau į ankstyvos jaunystės svorį, tai ir tos jaunystės sijonai vėl tinka pagal dydį. bet ar tinka šiaip blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2012 12 07, 17:13)
bytte, tu mane drasini, ooi kaip drasini biggrin.gif  4u.gif
Labai skiriasi , kaip atrodo tokio ilgio sortai, ir kaip atrodo sijonas. As turiu plonas kojas, ne tobulos, bet puse velnio biggrin.gif. Sortai atrode gerai, o vat su tokio ilgio sijonu manes niekas neisvarytu. Gal todel, kad pas mane tarp liasku yra tarpas  g.gif , tai sortai kazkaip jo nepabrezia, o sijonas is karto tai parodo.

Ko tu čia dabar pergyveni. Tu gi UK. Ten viskas galima biggrin.gif Jei kojos leidžia, tai kaip nori, taip eini, kokie dar čia prietarai.

QUOTE(jolita23 @ 2012 12 07, 22:34)
Sveikos, įsibrausiu  biggrin.gif
kaip tik sau svarstau ar 28 metų 2 vaikų manai dar padoru ir tinka džinsinis mini  biggrin.gif
Po antro nėštumo sugrįžau į ankstyvos jaunystės svorį, tai ir tos jaunystės sijonai vėl tinka pagal dydį. bet ar tinka šiaip  blush2.gif  rolleyes.gif

Taigi viskas priklauso nuo vaizdo veidrodyje. Jei geras, tai ko ne? Aplamai, kaip galima prisirišt prie metų ant paso. Kiek metų atrodo, tiek ir yra biggrin.gif O 28 metų moteris, ar ji mama, ar ne mama, gali atrodyt ir ant 23, ir ant 45 biggrin.gif
Atsakyti
Man tai reiktu patikslinimo kas tas mini, nes kitoms ir delnas vis keliu jau mini g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 12 07, 22:52)
Man tai reiktu patikslinimo kas tas mini, nes kitoms ir delnas vis keliu jau mini g.gif

Ne nuo kelių, o nuo užpakalio mini ilgis skaičiuojamas. 10 cm po užpakaliu ir trumpesni wink.gif

Kokį ilgį turėjo omeny Huga pavartodama žodį "šortukai", nežinau.
Atsakyti
Man delnas virš kelių , tai tikrai mini ir ne kitaip 4u.gif (čia apie sijono ilgį kalbant, o šortai tai kita kalba).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brita33: 07 gruodžio 2012 - 23:22
QUOTE(brita33 @ 2012 12 07, 23:21)
Man delnas virš kelių , tai tikrai mini ir ne kitaip 4u.gif (čia apie sijono ilgį kalbant, o šortai tai kita kalba).

O koks jūsų ūgis?
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2012 12 07, 23:21)
Man delnas virš kelių , tai tikrai mini ir ne kitaip 4u.gif (čia apie sijono ilgį kalbant, o šortai tai kita kalba).

Tada as miniakus be problemu deviu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 12 07, 23:52)
Man tai reiktu patikslinimo kas tas mini, nes kitoms ir delnas vis keliu jau mini g.gif

Ui, tai ir Adamkienė, bobos sakė, su per trumpais sijonais vaikščioja biggrin.gif Čia kaip žiūrėt biggrin.gif

Ir aplamai, ne tik ilgis svarbu, bet daug kas. Tas mini gali atrodyt labai kultūringai kitą sykį... Dėl to ir sakau - negali imt ir sakyt, kad nuo tokio ir tokio amžiaus tas ir anas netinka. Pamatyt reikia!


Va paimk ir pasakyk - karjeros moteris, tarkim, kokia advokatė su ilga žemę siekiančia suknia, ar tinka vakarui, ar solidu. Ar galima? Visi sakys, o, taip. Ir štai jums prašom:










bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 07 gruodžio 2012 - 23:27
Merriam-Webster (amerikiečiai) duoda tokį apibrėžimą: a woman's short skirt with the hemline several inches above the knee, t.y., 5 cm (na pora colių, tai du, ar ne?) virš kelių. O wiki cituoja prancūzų šaltinį: a skirt with a hemline well above the knees, generally halfway up the thighs – normally no longer than 10 cm (4 in) below the buttocks, t.y., 10 cm po sėdmenimis. Na ir suprask, kad gudrus, mini ar ne mini dėvi biggrin.gif

Na ir begėdžiai tie prancūzai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 07 gruodžio 2012 - 23:32
Zodziu man virs 30 jei ka biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 12 07, 23:33)
Zodziu man virs 30 jei ka  biggrin.gif

Nu ir puikiai atrodai! good.gif

Beje, klausimas buvo apie storesnius šortukus, derinamus su pėdkelnėm, dėvimus ne į pliažą, o gal į darbą mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 07 gruodžio 2012 - 23:39