Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Amarcord @ 2012 11 16, 10:28)
Kodėl netinka rudos suknelės į rudą kapsulę?  mastau.gif

Dėl batų po 50-100 lt, tai nenukainotų, mano supratimu, kokybiškų už tokią kainą nelabai realu gauti.

Aš apie nukainuotus mirksiukas.gif

QUOTE(bytte @ 2012 11 16, 11:02)
Tai kad nenukainuotų išvis už 50 Lt nebent balerinos... basutės... batų šaltesniam sezonų nebūna gi už tokią kainą nenukainuotų visai... bent man neteko čiupinėt... arba aš nesilankau tokiuose vietuose, kur juos parduoda. Siūles tai ir aš apžiūriu  blush2.gif


Būtent, net Maximoj ilgaauliai nuo virš 100 prasideda.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
aš tai kadangi gan biedna daugiavaikė mamka, tai už aną savaitgalį nusipirktus batus mokėjau cielus 10lt. Odiniai, dėvėti, bet dar liuks stovis. Na o vakar nusipirkau lūpdažius kaip ir norėjau va tokios spalvos http://aromata.lt/ko...-lupu-dazai-n-6
kiek intensyvoka, bet atspalvis gerulis. vyras sakė, kad labai jau gera biggrin.gif
tiesa, o kainavo daugiau nei dvigubai už mano batus lotuliukas.gif
jau kai išsirinkau, tai specialiai dar pirščiuką pamaigiau patikrint tą raudoną spalvą ar tinka prie manęs biggrin.gif

tiesa, mačiau, kad kalbėjot apie mary kay. komentuot nieko nekomentuosiu, nes nei aš platintoja nei ką, o nusipirkau kas man labai patiko už man prieinamą kainą ir tuo džiaugiuos. smile.gif

aš tai kapsulės jokios neformuoju šiuo metu, o tik stengiuos bent jau suderint vienus su kitais man suprantamais deriniais

tiesa, dar nusipirkau gražiai šikoladines pėdkelnes prie savo rudųjų rūbų kolekcijos, nes juodų tik turėjau, o tos gi ne į temą lotuliukas.gif norėjau dar terakotines pasiimt prie ryžų batų, bet dydžio nebuvo ir apie žalias dar svarsčiau, bet buvo tiek daug atspalvių, kad nesusigaudžiau kokios norėt biggrin.gif
Atsakyti
Laba ryta.

Dar karta dekoju uz pagalba 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image

Va kokia gama noreciau vystyti ziemos/rudens kapsule.
Ruda dera su rozine, o ryza su pilka?
Kaip ir jus pasakojote, bandau sukurpti kazka is turimu rubu. Kas met vis papildant "tinkamais" rubais, atsikratysiu nereikalingu ir kapsule igaus grynumo.
Atsakyti
Inc, pasirodyk su lūpdažiu wink.gif Man kažkada buvo Kvapų namų liga. Bet praėjo
karsta.gif

Bepigu tau kalbėti apie batus po 10 lt, Vilniuje kitokios kainos, deja.

Och, nusipirkau vilnonį šalikėlį internetu, tik nežinau, ar pavyks jį mamai padovanoti, kaip planuojama, ar teks pasilikti sau lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Amarcord, kur pirkai šalikėlį? Žavingas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 16, 14:10)
Amarcord, kur pirkai šalikėlį? Žavingas wub.gif

jcrew.com, dabar išpardavimai, tai tik vieną vienetą ir buvo išmetę. Spėjo pagauti tarpininkė.

Dar šitas man gražus, bet pardavime net neesu mačius.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 16, 13:22)
jcrew.com, dabar išpardavimai, tai tik vieną vienetą ir buvo išmetę. Spėjo pagauti tarpininkė.

Aha, gražių spalvų nebeliko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 16, 12:49)
Inc, pasirodyk su lūpdažiu wink.gif Man kažkada buvo Kvapų namų liga. Bet praėjo
karsta.gif

Bepigu tau kalbėti apie batus po 10 lt, Vilniuje kitokios kainos, deja.

Och, nusipirkau vilnonį šalikėlį internetu, tik nežinau, ar pavyks jį mamai padovanoti, kaip planuojama, ar teks pasilikti sau lotuliukas.gif

user posted image



jei rasiu fotike kokią vakaryštę, tai galėsiu įkelt. tik kad vyras fotkino, tai nesu garantuota, kad aš į kadrą paimta. mat su vaikais keliuose renginiuose buvau, tai kai vaikai šalia, menęs dažniausiai kadre nebūna lotuliukas.gif

man tai manijos nėra, bet myliu aš šitą krautuviuką jau kokie 5 metai ir vis apsiprekinu kai reikalas yra smile.gif mane apskritai, sunku būtų kuo nors manjakiškai pavergt be mano valios biggrin.gif aš nebent pati kuo susidomiu ir kol neišnagrinėsiu iki man reikiamo gylio, tol nenusiraminu. o jau kai išsiaiškinu, tai jau galiu ir naujos srities imtis biggrin.gif

mhm, žinau, kad kaina juokinga mirksiukas.gif

o šalikėlis, tai fainas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 16, 14:28)
o šalikėlis, tai fainas  wub.gif


4u.gif Tas šalikėlis 2 m ilgio biggrin.gif
Atsakyti
Mano naujas pirkinys į išeiginę kapsulę: Palaidinė

Kadangi aš kriaušė, o tos kvarbatkos gerokai eina į šonus virš klubų, klubiukai gerokai susiaurėja ir kojos kažkaip pailgėja cool.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 16, 14:40)
Mano naujas pirkinys į išeiginę kapsulę: Palaidinė

Kadangi aš kriaušė, o tos kvarbatkos gerokai eina į šonus virš klubų, klubiukai gerokai susiaurėja ir kojos kažkaip pailgėja cool.gif

O liemuo paryškėja smile.gif Gražu, gaila tik, kad sintetika.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 16, 12:49)
Bepigu tau kalbėti apie batus po 10 lt, Vilniuje kitokios kainos, deja.

Och, nusipirkau vilnonį šalikėlį internetu, tik nežinau, ar pavyks jį mamai padovanoti, kaip planuojama, ar teks pasilikti sau lotuliukas.gif

user posted image

drinks_cheers.gif aš jau net galvoju kokią dieną į kokią gerą provinciją pašokt (gal net į inc biggrin.gif ), kad papigiai gerų rūbų prisipirkt. nes pvz šian 42Lt už striukę, 25 už vilnonį švarkelį...būtų nedaug, jei būtų nauji, o dabar... bet faini, man patiko

šalikėlį aš prigriebčiau, jei mamai netiktų biggrin.gif ale tik vat galvoju, o kaip tuos 2m apsivyniot g.gif biggrin.gif

ir išvis noriu jums visoms paskayt "ačiū"! kaip gerai, kad atpratinot nuo tos juodos...šian ruošiaus darbo pokalbiui, tai verčiau spintą ir ieškojau, ką rengtis. apsirengiau juodą švarkelį, žiauruma doh.gif nu taip netinka, baisu. pilkas šimtąą kartų geriau thumbup.gif
Atsakyti