Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Noa @ 2012 12 06, 09:09)
lotuliukas.gif
O ką pasaulėžiūra? Pasaulėžiūra mano atveju kaip tik ne prie ko. Tiesiog juoda plonina ir lengviausiai derinama biggrin.gif


Juodai lengvai derinama tada, kai didžiuma garderobo - juodos spalvos biggrin.gif

QUOTE(Amarcord @ 2012 12 06, 09:24)
Kaip manot, ar praktiška rudeniui žiemai tokios spalvos vilnonis sijonas? Prie rusų mėlynosios katės pilkumo ilgaaulių ir tamsesnių pėdkelnių žiūrėtųsi?


Man patiktų ryškiaspalvis sijonas. Galvojau apie tokį, bet su mano gebėjimu derinti ir nuėjimu į pardes 2k per metus - sunku būtų..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _asamaM: 06 gruodžio 2012 - 16:10
QUOTE(_asamaM @ 2012 12 06, 16:09)
ir nuėjimu į pardes 2k per metus - sunku būtų..

Matai, aš jau mėnesį namie su angina sėdžiu (gerai, kad galiu dirbti nuotoliniu būdu), tai pardėj šimtą metų nebuvau. Bet gi yra internetas... doh.gif Bet šįkart užteko valios susilaikyti rolleyes.gif
Atsakyti
Jap, internetas yra, aš kažkaip šitą "stadiją" praėjau nesėkmingai smile.gif Sudėtinga nusipirkt rūbus gyvai prisimatavus jų krūva, tai po keletos internetinių nesėkmių nebebandau smile.gif

Nors kartais tas būtų labai ekonomiška smile.gif
Atsakyti
Merginos, kaip jums atrodo iki kokio amziaus tinka nesioti sortukus. Nekalbu apie vasarinius plikom kojom, bet tokius storesnius ant storu pedkelniu rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2012 12 06, 15:29)
galėsi skaičiuoti kiek žilų plaukų jos turi  mirksiukas.gif

Jos nedurnos - jei ir turi, užsidažo. Nieko įdomaus irnesakyk.gif

QUOTE(_asamaM @ 2012 12 06, 17:09)
Juodai lengvai derinama tada, kai didžiuma garderobo - juodos spalvos biggrin.gif

Tai jo jo biggrin.gif Bet tokį ir susirinkt lengviausia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 12 06, 19:54)
Jos nedurnos - jei ir turi, užsidažo. Nieko įdomaus irnesakyk.gif
Tai jo jo biggrin.gif Bet tokį ir susirinkt lengviausia biggrin.gif

Man atrodo ir pigiausia thumbup.gif

Juoda man pagal spalvinį tipa netinka, bet aš jos neišsižadėsiu smile.gif
Atsakyti
javari.de yra 20% kodas PRESALES.
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2012 12 06, 18:27)
Merginos, kaip jums atrodo iki kokio amziaus tinka nesioti sortukus. Nekalbu apie vasarinius plikom kojom, bet tokius storesnius ant storu pedkelniu  rolleyes.gif .

turbut panasiai kaip ir mini sijonas. net ir esant tobulai figurai ir lyguteliui veidukui, nuo kokiu 30-35 m gal reiktu susilaikyti.
nebetinka lakstyti kaip pauglei. nors va i Claudia Shifer paziurejus (idomu kiek jai metu?) viskas ok. Na bet su ja lygintis pavojinga ax.gif
Atsakyti
Dėl šortukų. Šiaip vasariniai šortai, manau, tinka tol, kol tinka tokio pat ilgio sijonai. Beje, kitų metų tendencija - šortai sulig keliais
user posted image

Bet va šortukai ir ypač vilnoniai - slidus reikalas g.gif Ilgi jie nesižiūri, o trumpi... Sakyčiau, ta pati taisyklė - jei galite sau leisti tokio ilgio sijonus, tai drąsiai dėvėkite ir šortukus.
Atsakyti
Vat ir as galvoju, kad virs 35m gal jau ne kaip trumpi sortai. buvau apsivilkusi dukros sortus (pagal spalvini tipa man tinkancius biggrin.gif ), siaip, pasiziuret bendra vaizda. Nu viskas buvo lyg ir ok, beeet... kazkaip mano metai jau nebesiziuri biggrin.gif. Taigi, gerai, kad i mada ateini ilgi sortai, reiks kazka panasaus isigyt rolleyes.gif .
Atsakyti
Manau kol kojos gražios, tol galim ir eiti su šortukais. Tas amžiaus suvokimas nuo kada kas ką gali rengtis smarkiai pakitęs, ir IMHO nuo to visos moterys tik jaunesnės atrodo. Žinia mūsų mamų laikais jau nuo 25-kių kaip paauglei nebederėdavo lakstyt... gerai kad skarų jau nebereikėdavo ryšėt biggrin.gif . O aš va sena tarka užsimaniau šortų... ant juoko užsidėjau MB kambarinius... žiū kojos su jais tokios dailios, o jai dar pėdkelnes gražias pasimovus visai čiki thumbup.gif . Ai dar prisižiūrėjau kad lyg ir madinga rolleyes.gif , tai jau noriu. Beja tokio ilgio sijonas kiek kitaip nei šortai atrodo, ir šiaip man labai retai šortai gerai krenta, tai kopijuosiu nuo MB šortų... jai tik medžiagos tinkamai krentančios ir normalios kainos rasiu doh.gif
Atsakyti
bytte, tu mane drasini, ooi kaip drasini biggrin.gif 4u.gif
Labai skiriasi , kaip atrodo tokio ilgio sortai, ir kaip atrodo sijonas. As turiu plonas kojas, ne tobulos, bet puse velnio biggrin.gif. Sortai atrode gerai, o vat su tokio ilgio sijonu manes niekas neisvarytu. Gal todel, kad pas mane tarp liasku yra tarpas g.gif , tai sortai kazkaip jo nepabrezia, o sijonas is karto tai parodo.
Atsakyti