Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Amarcord @ 2012 12 06, 10:12)
Bytte, tai aš to sijono gi neturiu. Svarstau dėl jo ir klausiu, ar praktiška žiemai  g.gif

Aš tik apie ilgį ir batelius to sijono, kad gerai suderinta... o dėl spalvos... kriaušėms negalima jokių tokių oranžiniai, persikiniai ar kitaip į priekį lendančių spalvų sijonų tai viena. Antra kad ir turi pas kriaušias būt apačia tamsesnė, vis vien sijonas per šviesus, tai nebėr prasmės viršaus šviesesnio daryt. kaip softukui pakaktų tokio pat šviesumo imt, juolab jai ta kriaušė akių nedrasko. Derinukas pavardintas gražus, ir nematau nieko blogo žiemai šviesiai rengtis, juk kaip gražu šviesūs kailinukai prie sniego rolleyes.gif . O be to man ir pačiai "smagu" būtų apsirengus tokios šiltos spalvos rūbą. Jai būčiau be viršsvorio kriaušytė nematyčiau bėdos... na o kai žopa pro duris netelpa... tai koks skirtumas žiema ar vasara... vis tiek nenorėčiau kad ji kaip saulė šviestų.

Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 06, 09:11)
Bet matai, jin vien su miniakais beveik. Papaišiau su skirtingo ilgio batais ir juodom pėdkelnėm. Nu keičia vaizdą batų ilgis.

user posted image

eina sau kaip tu čia gražiai pripiešei. bent jau man akį greit užmetus 4 ir 5 geriausiai žiūrisi

QUOTE(Amarcord @ 2012 12 06, 09:24)
Man irgi kur visos juodos kojos blogiausiai atrodo. Gražiausiai - su bateliais biggrin.gif Turiu tokios formos bordinį zomšos sijoną, bet jis ilgesnis. Seniau dėvėjau, o dabar jis man per ilgas. Kiba atsilenkti, kad būtų va panašiai virš kelių  g.gif

Taip, iškirpti ir, be to, jie ne visai priglunda prie čiurnos, tas irgi suteikia gražumo. Chromčenko visiškai teisi.

Kaip manot, ar praktiška rudeniui žiemai tokios spalvos vilnonis sijonas? Prie rusų mėlynosios katės pilkumo ilgaaulių ir tamsesnių pėdkelnių žiūrėtųsi?

https://lh3.googleus.../s418/sterl.jpg


tu kai tokia kūdutė, tai nervintis dėl padidintos apačios nereiks, bet aš panašios spalvos buvau nusipirkus medvilninį, tai eina sau kai paš sau prastai atrodžiau. vaizdas toks, kad vien šikna ir klubai šviečia
dėl vilnos teplumo, tai gal neverta nervintis g.gif
šiaip ir fasonas ir spalva man patinka ir gražu būtų ant kitos matyti mirksiukas.gif


QUOTE(bytte @ 2012 12 06, 09:47)
.. kažkaip kojų ilgis lygus sijono apačios pločiui... bet nelygus sijono ilgiui... nedera g.gif ... arba viskas mažėja, arba didėja... arba dar kaip suderinti tie ilgiai kažkaip kitaip turėtų būt nu pvz.:sijonas ilgiausias, kojų čiut mažiau, o sijono apačios plotis dar mažau  blush2.gif kaip persikinio sijono pavyzdžiui...


vajeee, kaip tu sudėtingai moki įžiūrėt bigsmile.gif thumbup.gif aš tai tik gražu/ negražu tepažiūriu lotuliukas.gif


o aš gavau savo šalį, kur aną dieną rodžiau, kad pirksiu. nu pasaka, žinokit wub.gif o jau spalva kokia gerulė ta smėlinė. man dabar šitos spalvos banga, matyt, užėjo biggrin.gif niekad tokių atspalvių nieko neturėdavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 06 gruodžio 2012 - 11:01
Labarytis.
Paskaiciau diskusija apie juoda, ir norejau viena fotke ikelti
bet albumo slaptazodi pamirsau blush2.gif
heeelp ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 06, 10:24)
Kaip manot, ar praktiška rudeniui žiemai tokios spalvos vilnonis sijonas? Prie rusų mėlynosios katės pilkumo ilgaaulių ir tamsesnių pėdkelnių žiūrėtųsi?

Praktiškumo tai man atrodo kad jokiu metų laiku nepraktiška, aplamai šviesūs daiktai praktiška tik sienas tinkuojant biggrin.gif

Katės pilkumas, man atrodo, čia būtų nelabai mastau.gif Man gal prie tokio pelės pilkumo norėtųsi, kur šiltesnis mastau.gif Arba tokios, kur amerikona sako - mushroom...

Bet pati spalva tai visai nieko biggrin.gif

QUOTE(Snieguota @ 2012 12 06, 10:48)
Tik aš iš Jūsų postų galvojau, kad Jūsų ūgis koks 192 cm minimum, o kai parašėt, kad 180 cm tai čia juk normalus ūgis

Aha, normalus dry.gif Kaip Bytte ir parašė - normalus, kol vienas sau stovi. Arba net ir gatve einant daugiau mažiau. Bet pabandyk kelnes nusipirkt dry.gif Kažkokia tragedija dry.gif Tada suvoki, kad nenormalus. O kai reikia vežimėlį stumt, o rankena daugiau neišsitraukia? sad.gif Taip ir mečiau aš aukštakulnius sulig pirmu vaiku biggrin.gif
O kai reikia į kokį golfą įlipt? Ne, nafig, pas mus viskas mažulėliams biggrin.gif

Ir dar šaligatviai, pasakyčiau, irgi aukštakulniams ne itin...

QUOTE(Tynka @ 2012 12 06, 11:22)
tai kad standartinės spintelės neaišku kam pritaikytos - aš mazgė  - 164 cm (beveik), tai man standartinių spintelių aukštis (na tų ant kurių yra darbastalis - pjaustai ten viską, makaloji) yra nepatogus - per žemas. Tą supratau tik tada, kai nusipirkom butą iš aukštaūgių ir jie tą virtuvės "spintelyną" pasidarę buvo + 10 cm standartinio aukščio

Mes irgi taip pasidarę biggrin.gif Užknisa standartiniai, labai nepatogu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 12 06, 12:18)

bet albumo slaptazodi pamirsau blush2.gif
heeelp ax.gif

help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 12 06, 12:44)

Išsiunčiau 4u.gif

Jaučiu nepirksiu to sijono, o tai vyrui ant naujametinės dovanos neliks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 06, 13:02)
Išsiunčiau  4u.gif

Jaučiu nepirksiu to sijono, o tai vyrui ant naujametinės dovanos neliks  lotuliukas.gif

Aciuuu 4u.gif

Ikeliau - clear spring, juodai, bet aisku vakarinis variantas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 12 06, 13:32)
Aha, normalus dry.gif Kaip Bytte ir parašė - normalus, kol vienas sau stovi. Arba net ir gatve einant daugiau mažiau. Bet pabandyk kelnes nusipirkt dry.gif Kažkokia tragedija dry.gif Tada suvoki, kad nenormalus. O kai reikia vežimėlį stumt, o rankena daugiau neišsitraukia?  sad.gif Taip ir mečiau aš aukštakulnius sulig pirmu vaiku biggrin.gif


Nu sudėtingai su ilgiais būna, bet dar sudėtingiau su krūtine, kai ji DD dydžio tai vargas, jei per krūtinę gerai - tai per liemėnį plaukioju, jei per liemenį gerai - tada per krūtinę neusegu doh.gif
Na kai vaikų dar neturiu, tai dėl vežimų net nekomentuoju, bet šiaip įsivaizduoju, kad su vaikais tik žemakulniai, nes kitaip doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 12 06, 14:08)
Ikeliau - clear spring, juodai, bet aisku vakarinis variantas g.gif

Mano skonis tautai žinomas - nu man tai gražu lotuliukas.gif Man niekaip nedaeina, kodėl juoda kam nors netinka, nu nedaeina, ir basta. Kartais jau atrodo įsikaliau sau, jau pamačiau tą juodos negrožį - o pamatai kokią Šiferienę, ir kad ją kur devynios, gi visai nieko lotuliukas.gif

Juo labiau vakariniam variante, kai špakliaus gali užsimest belekiek ir gali išsipaišyt tokį kontrastą, kad liudytojai, su Drakula supainioję, į kelnes pridės lotuliukas.gif

Bet šiaip laukiu diskusijos biggrin.gif


QUOTE(Snieguota @ 2012 12 06, 14:28)
Nu sudėtingai su ilgiais būna, bet dar sudėtingiau su krūtine, kai ji DD dydžio tai vargas, jei per krūtinę gerai - tai per liemėnį plaukioju, jei per liemenį gerai - tada per krūtinę neusegu  doh.gif
Na kai vaikų dar neturiu, tai dėl vežimų net nekomentuoju, bet šiaip įsivaizduoju, kad su vaikais tik žemakulniai, nes kitaip  doh.gif  doh.gif

Jep, tokia krūtinė - bausmė už nuodėmes. Turėjau irgi, kai maitinau, bet, žinia, tas buvo seniai. mano vaikų amžius profilyje, taigi aš tuos aukštakulnius jau matosi, kiek šimtų metų pametus lotuliukas.gif

Kiba rimtai kokius nusipirkt, pigiai pagavus? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 12 06, 14:44)
Jep, tokia krūtinė - bausmė už nuodėmes. Turėjau irgi, kai maitinau, bet, žinia, tas buvo seniai. mano vaikų amžius profilyje, taigi aš tuos aukštakulnius jau matosi, kiek šimtų metų pametus lotuliukas.gif

Kiba rimtai kokius nusipirkt, pigiai pagavus? biggrin.gif

Tai jau seniai palei tokius vaikus paskui bėgioti ir visko rankioti nebreikia blush2.gif tai ir aukštakulnius gali jau vėl išsitraukti, o kam pirkti, gal kokius užsilikusius turi, jie vėl madingi turėtų būti
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2012 12 06, 15:13)
Tai jau seniai palei tokius vaikus paskui bėgioti ir visko rankioti nebreikia blush2.gif  tai ir aukštakulnius gali jau vėl išsitraukti, o kam pirkti, gal kokius užsilikusius turi, jie vėl madingi turėtų būti

Taigi sunešiojau biggrin.gif O sunešiotus išmečiau biggrin.gif Manai, laikysiu aš 15 metų batus, it kokias močiutės brangenybes? biggrin.gif
Nenoriu aš tų aukštakulnių ir basta. Nebent visas mano drauges kas 10 cm paaugintų. Nu kaip aš bendrausiu, eisiu ir į sklastymus žiūrėsiu? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 12 06, 15:22)
Taigi sunešiojau biggrin.gif O sunešiotus išmečiau biggrin.gif Manai, laikysiu aš 15 metų batus, it kokias močiutės brangenybes? biggrin.gif
Nenoriu aš tų aukštakulnių ir basta. Nebent visas mano drauges kas 10 cm paaugintų. Nu kaip aš bendrausiu, eisiu ir į sklastymus žiūrėsiu? doh.gif

galėsi skaičiuoti kiek žilų plaukų jos turi mirksiukas.gif
Atsakyti