Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Amarcord @ 2012 12 06, 10:11)
Bet matai, jin vien su miniakais beveik. Papaišiau su skirtingo ilgio batais ir juodom pėdkelnėm. Nu keičia vaizdą batų ilgis.

user posted image

Man šita nuotrauka itin patinka, nes turiu tokią maždaug suknelę, tik V iškirptė, panašios formos (iš lėktuvo žiūrint)mėlyną rankinuką, taigi jaučiuosi, kad vos ne mano foto biggrin.gif Tik mano batai atitiktų 2 arba 3 paveiksliuką, priklausomai nuo pėdkelnių spalvos!

2 gal prasčiausias, kaip manot? Nors taip nešioju realiai biggrin.gif O kiti man visai nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 05, 23:04)
user posted image

O čia visai nieko  biggrin.gif
user posted image


ta suknele net Claudia storina blink.gif
antroj nuotraukoj ankle boots virsuje yra nupjauti ne tiesia linija, o kampu, kas vizualiai ilgina kojas.


E. Chromcenka ankle boots vadina botiljonais ir daznai kartoja, kad su jais reikia atsargiai, nes jie negraziai nupjauna kojas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vabalas: 06 gruodžio 2012 - 09:19
QUOTE(Noa @ 2012 12 06, 09:14)
2 gal prasčiausias, kaip manot? Nors taip nešioju realiai biggrin.gif O kiti man visai nieko smile.gif

Man irgi kur visos juodos kojos blogiausiai atrodo. Gražiausiai - su bateliais biggrin.gif Turiu tokios formos bordinį zomšos sijoną, bet jis ilgesnis. Seniau dėvėjau, o dabar jis man per ilgas. Kiba atsilenkti, kad būtų va panašiai virš kelių g.gif
QUOTE(vabalas @ 2012 12 06, 09:17)
ta suknele net Claudia storina  blink.gif
antroj nuotraukoj ankle boots virsuje yra nupjauti ne tiesia linija, o kampu, kas vizualiai ilgina kojas.
E. Chromcenka ankle boots  vadina botiljonais ir daznai kartoja, kad su jais reikia atsargiai, nes jie negraziai nupjauna kojas.

Taip, iškirpti ir, be to, jie ne visai priglunda prie čiurnos, tas irgi suteikia gražumo. Chromčenko visiškai teisi.

Kaip manot, ar praktiška rudeniui žiemai tokios spalvos vilnonis sijonas? Prie rusų mėlynosios katės pilkumo ilgaaulių ir tamsesnių pėdkelnių žiūrėtųsi?

user posted image
Atsakyti
Sveikos, aš apie ekonomišką garderobą jau kokią ketvirtą temąskaitinėju, ir randu labai daug naudingų patarimų AČIŪ JUMS thumbup.gif

QUOTE(Noa @ 2012 12 05, 19:28)
Aukštakulnių nenoriu - vis tik mano ūgis didelis, tai jei dar aukščiau, pradėsiu kliūti už durų staktos(....)Žodžiu, kulnai ne.

Noa, mano ūgis taip pat 180 cm, vyro 182 cm, bet aš nešioju aukštakulnius: vasara minimum 8cm pakulnė, o žiemą truputį žemesnės, bet aš savęs neįsivaizduoju su žemais batais, nes kulniukas vis dėl to elegancijos prideda. Pvz.: jei koks balius, vestuvės ar kas, aš turiu batelius su 12 cm pakulne ax.gif ir aš už savo vyrą būnu aukštesnė gerokai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalas @ 2012 12 06, 10:17)
ta suknele net Claudia storina  blink.gif

Aš iš pirmo žvilgsnio maniau, kad ji ten nėščia biggrin.gif

QUOTE(Snieguota @ 2012 12 06, 10:32)
Noa, mano ūgis taip pat 180 cm, vyro 182 cm, bet aš nešioju aukštakulnius: vasara minimum 8cm pakulnė, o žiemą truputį žemesnės, bet aš savęs neįsivaizduoju su žemais batais, nes kulniukas vis dėl to elegancijos prideda. Pvz.: jei koks balius, vestuvės ar kas, aš turiu batelius su 12 cm pakulne  ax.gif ir aš už savo vyrą būnu aukštesnė gerokai mirksiukas.gif

Tai tu nešiok į sveikatą, aš gi nedraudžiu biggrin.gif Aš apie save klausiu biggrin.gif Buvo laikas, kai nešiojau, ir sesuo mano nešioja, bet nenoriu šiuo metu tų aukštakulnių, tai ką man daryt? biggrin.gif Nors mano ir vyras 192, ir vyresnis sūnus panašiai, bet nenoriu ir basta. Man nepatogu. Vairuoju. O ir šiaip, viskas gi mažiukams pritaikyta. Kad nuo stalo ką pasiektum, turi kūprintis, kad su kokiu žmogum pasikalbėtum - turi kūprintis, da nenoriu aš amžiais žiūrėt žemyn ir kūprintis!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 06 gruodžio 2012 - 09:41
Man visa juoda irgi prasčiausiai... pastebėjau kad jai jau viską juodint tai nebebūna tokio didelio "kūdumo" įspūdžio, vienas bendras beformis juodas debesis... labai fainai kai baronkos pasislepia juodoje spalvoje, bet visai ne fainai kai tą patį padaro krūtinė... ir labai fainai kai kojos su juodom pėdkelnėm atrodo plonesnės, tik va vis vien gaunasi bendra masė didelė...
Iš tų man 3 variantas labiausiai patinka, dar 4 žavus dėl asociacijų į nekaltą vargšę biedną nuskriaustą inteligentišką... lotuliukas.gif O su bateliais nepatiko antras po viso juodo ... kažkaip kojų ilgis lygus sijono apačios pločiui... bet nelygus sijono ilgiui... nedera g.gif ... arba viskas mažėja, arba didėja... arba dar kaip suderinti tie ilgiai kažkaip kitaip turėtų būt nu pvz.:sijonas ilgiausias, kojų čiut mažiau, o sijono apačios plotis dar mažau blush2.gif kaip persikinio sijono pavyzdžiui...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 06 gruodžio 2012 - 09:48
QUOTE(Noa @ 2012 12 06, 10:40)
Tai tu nešiok į sveikatą, aš gi nedraudžiu biggrin.gif Aš apie save klausiu biggrin.gif Buvo laikas, kai nešiojau, ir sesuo mano nešioja, bet nenoriu šiuo metu tų aukštakulnių, tai ką man daryt? biggrin.gif Nors mano ir vyras 192, ir vyresnis sūnus panašiai, bet nenoriu ir basta.  Man nepatogu. Vairuoju. O ir šiaip, viskas gi mažiukams pritaikyta. Kad nuo stalo ką pasiektum, turi kūprintis, kad su kokiu žmogum pasikalbėtum - turi kūprintis, da nenoriu aš amžiais žiūrėt žemyn ir kūprintis!!!

Tik aš iš Jūsų postų galvojau, kad Jūsų ūgis koks 192 cm minimum, o kai parašėt, kad 180 cm tai čia juk normalus ūgis
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2012 12 06, 09:48)
Tik aš iš Jūsų postų galvojau, kad Jūsų ūgis koks 192 cm minimum, o kai parašėt, kad 180 cm tai čia juk normalus ūgis

lotuliukas.gif ... pasak ergonomijos pagrindų (na daiktų ir aplinkos pritaikymas pagal žmogaus fiziologiją), normalaus vyro 186 cm, o va moters nepamenu... taigi spintelės, stalai ir pan. yra nepritaikyti moteriai 180 cm ūgio... ir vaikiški vežimėliai ... rankenas pakėlus iki pat viršaus ir tai kiek įsirėžęs veži gero aukščio būna, o jai išsities ir plaukt kaip gulbei jau sudėtinga, jai nesikūprini, tai bent jau patogumo jokio... o va dar kulnus užsidėjus išvis hihihi.gif Todėl prie standartinio aukščio kriauklės indus man tenka plaut kiek susimažinus ant vienos kojos, kitą sulenkiant, tada klubas kažkaip sukrypsta ir pasidarai mažesnė... dėl tokio pastovaus mažinimosi būdo net klubo sąnario uždegimą įsitaisiau kol vaikai maži buvo. Todėl aš suprantu Noa, nors esu maža (nu jai 180 normalus ūgis, tai 174 mažas arba bent į mažąją pusę biggrin.gif )

Šiaip va mano brolis kad ir 2 metrai niekad nesikūprina, jam patinka į visus iš viršaus žiūrėt... ir matyt todėl nejaučia diskomforto g.gif . Aš kai bendrauju kažkaip stengiuosi į akis tiesiai žiūrėt, bo tada gi geriausiai bendraujasi... bet užsimaniau būt didelė ir pasikėlus, už... būt fainai ir gerai. mano aukso pasikėlimo amžius buvo kada nešiojau batus ant platformos (kuo ilgiau juos nešiojau, tuo labiau jaučiausi pati pati pati pati... ir aplinkiniai tokį pasikėlusios pirmą įspūdį susidarydavo... noriu vėl taip jaustis biggrin.gif ) . Tiesa batai buvo vieni iš patogiausių, vat tokio kulno ir labai panašūs, su jais net žiema kojos nešaldavo, nes padas gerai izoliuodavo nuo žemės rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 06 gruodžio 2012 - 10:07
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 06, 09:24)
Kaip manot, ar praktiška rudeniui žiemai tokios spalvos vilnonis sijonas? Prie rusų mėlynosios katės pilkumo ilgaaulių ir tamsesnių pėdkelnių žiūrėtųsi?


mano patirtis tokia, kad budama soft autumn ir kriause, saltuoju metu laiku tokios spalvos sijona sunkiai ipaisyciau i garderoba. vasara butu viskas ok, bet ziema:
kriauses apacia turi butu tamsesne uz virsu. reiskias virsus bus sviesesnis, ko pasekoj visas derinys gaunasis labai sviesus. tada tamsios kojines nebetinka, nes kontrastas darosi per didelis. uzsidedi vidutinio kontrastingumo kojines bendras vaizdas (sviesus sijonas, dar sviesesnis virsus, vid tamsumo kojines) esi gerokai sviesiau / vasariskiau apsirengus nei dauguma aplinkui + dienos apniukusios, tamsu "nesiziuri" sviesios spalvos. ko pasekoje labai isiskyri, svyti kaip kokia snieguole.
zodziu, turejau tokio kontrastingumo vilnoni sijona (tik ne raudona, o pilkai zydra) ir nesugebejau jo nesioti: jei suderindavau pagal kriauses taisykles spalvas gaudavosi per sviesus derinys ziemai, jei imdavau tamsu virsu viskas su spalvom buvo ok, tik susigadindavo proporcijos (klubai dar platesni, virsus dar siauresnis).

pats sijonukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vabalas: 06 gruodžio 2012 - 10:13
Bytte, tai aš to sijono gi neturiu. Svarstau dėl jo ir klausiu, ar praktiška žiemai g.gif

Aš patiriu nepatogumą, kai darbe su kablais būnu ir reikia puodelį prie kriauklės išsiplaut - per žemai ta kriauklė dry.gif

Vabalas, aš kriaušė, bet to visiškai neimu į galvą. Na nejaučiu poreikio kažko maskuoti kol kas. Bet vis tiek sijono šviesumas glumina. Na dar turiu keletą valandų pagalvoti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 06 gruodžio 2012 - 10:15
QUOTE(bytte @ 2012 12 06, 08:06)
lotuliukas.gif ... pasak ergonomijos pagrindų (na daiktų ir aplinkos pritaikymas pagal žmogaus fiziologiją), normalaus vyro 186 cm, o va moters nepamenu... taigi spintelės, stalai ir pan. yra nepritaikyti moteriai 180 cm ūgio... ir vaikiški vežimėliai .

tai kad standartinės spintelės neaišku kam pritaikytos - aš mazgė - 164 cm (beveik), tai man standartinių spintelių aukštis (na tų ant kurių yra darbastalis - pjaustai ten viską, makaloji) yra nepatogus - per žemas. Tą supratau tik tada, kai nusipirkom butą iš aukštaūgių ir jie tą virtuvės "spintelyną" pasidarę buvo + 10 cm standartinio aukščio, tai viršutinės spinteles nuleidom šiek tiek žemiau (aš nepasiekiau indų džiovyklos) - bet apatinės liko kaip buvusios - ir tai toooks gėris darbuotis. Tik jei ant viryklės puodas aukštesnis, tai jau palei papus gaunasi ... Bet tai kaip aukštesni žmonės prie tų standartinių aukščių vargsta - taigi nugarą susivaryti galima morkas bepjaustant

ai beje, tokia mazgė būdama vis tiek dažniausiai žemakulnius nešioju - na toks temperamentas gal - man reikia žingsniuoti greitai. sutinku, kad su kulnu dailiau, bet kad nlb patogu man...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 06 gruodžio 2012 - 10:24
QUOTE(bytte @ 2012 12 06, 11:06)
lotuliukas.gif ... pasak ergonomijos pagrindų (na daiktų ir aplinkos pritaikymas pagal žmogaus fiziologiją), normalaus vyro 186 cm, o va moters nepamenu... taigi spintelės, stalai ir pan. yra nepritaikyti moteriai 180 cm ūgio...

Šiaip va mano brolis kad ir 2 metrai niekad nesikūprina, jam patinka į visus iš viršaus žiūrėt...

Aš kažkaip apie tą nepatogumą ir kūprinimąsi net dėmesio neatkreipiau, o iš tikrųjų, tai nepatogu, bet va brolio pužiūris tai geras thumbup.gif
Atsakyti