Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Amarcord @ 2012 12 04, 23:53)
Temos pradžioj lyg teigėt, kad pigių ir prastų batų nepripažįstat  ax.gif

Taip ir dar minėjau, kad šalia vienos geros ir kokybiškos, dažniausiai universalios spalvos ir modelio dėl ilgaamžiškumo, nusiperku kažką pigaus ir pavyzdžiui ryškaus, vien todėl, kad tuos batus poto ir užsidedu tik kelis kartus, ar tik prie kažkokių rūbų, tai atlaiko. Rudenį dabar prireikė trumpaaulių, nes jau nežinau, turbūt jau keli metai, kaip nebenešiojau kelnių doh.gif o dabar va vėl noriu džinsus nešioti, tik kadangi juos užsidėsiu gal kartą per savaitę, tai pigūs pats tas, ir kokie gal net "super" madingi smile.gif
O kad vieni kokybiski, geri ir ilgaamziai batai reikalingi (ypac rudeniniai ir zieminiai) tai visada manysiu smile.gif

QUOTE(Noa @ 2012 12 05, 00:30)
O tai ką, kriaušėms dar ir ilgis nustatytas? biggrin.gif

Yra ten pagal figuras ir ilgiai juk tinkami smile.gif nors susidariau nuomone, kad tos teorijos ne visada pasitvirtina, nors kriauses atveju bent jau man tai pasitvirtina smile.gif bet as ir kriause dar tokia nevisai didele biggrin.gif man smarkiai maskuotis nereik, siaip galiu rengtis bet ka, tik yra keletas variantu kai jau pasimato ta subine biggrin.gif



QUOTE(groovy @ 2012 12 05, 15:46)
bet kaip sunku rasti suknelių žemiau kelių, pasižiūriu į kembridžo kunigaikštienę, ji turi iš virš kelių ir žemiau, tooookių gražių, kad net pavydas ima blush2.gif

o tai gal ugis didelis? blush2.gif nes man tai atvirksciai sunku rasti tokiu, kurios ne bobisko ilgio ir nereiketu trumpinti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 05, 21:07)
Vienos narės iš stiliaus ir aprangos skyrelio balerinų kolekcija. Nu tikrai yra elegantiškų  g.gif Elegantiškumas priklauso nuo apipavidalinimo ir nosytės. Kitas dalykas, kad su jom kojos išlinkimas visada gaunasi stačiu kampu ir atrodo kiek dramblotai. Na ir eiseną įtakoja.


nu ir kolekcija thumbup.gif
man tie juodai balti beveik visi pasaka wub.gif 2,3,5, o antroj eilėj 1,2 ir 5 ypač patinka bigsmile.gif

aš savo kolekcijoj , tai gal tik kokias 3-4 poras balerinų turiu biggrin.gif
Atsakyti
Trumpam įdedu. "Trys balerinos" biggrin.gif Ketvirta, kur kamputyje matosi, pagal svorio kategoriją į baletą netinka, nors mėgsta šokti irgi.

Tiesa, apie balerinų skaičių. Aš irgi turiu lyg tai 4 poras, iš kurių dažnai aviu 2 (tas kur nuotraukoj ir juodas su bančiukais). Sijonas su jom būtinai virš kelių turi būti, kitaip - bobiškas vaizdelis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 05 gruodžio 2012 - 21:30
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 05, 22:07)
Vienos narės iš stiliaus ir aprangos skyrelio balerinų kolekcija. Nu tikrai yra elegantiškų  g.gif Elegantiškumas priklauso nuo apipavidalinimo ir nosytės. Kitas dalykas, kad su jom kojos išlinkimas visada gaunasi stačiu kampu ir atrodo kiek dramblotai. Na ir eiseną įtakoja.

O man visos baisios sad.gif Nu gaaaaal va tie tavo, ir iš šito foto pirmoj eilėj 5 - dar dar sad.gif Bet jie turėtų būti kūno spalvos dry.gif

Tiriu Klaudiją Šiferienę. Jinai man labai tinka net ir spalviškai. Ir ką matau? Ogi juodos ana nė per kur nebrokija schmoll.gif Prie savo light spring, man atrodo...

user posted image

user posted image

user posted image

Prie veido gal mažiau, ale iš esmės jinai į juodą nespjauna.

A ką čia man buriat? Aaaaaa???? bigsmile.gif Noa tai mat negalima? bigsmile.gif tai aš, tipo, turiu dar net už Šiferienę būt gražesnė? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 05 gruodžio 2012 - 21:51
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 05, 20:51)
Aulinukai (botiljonai) prie sijonų man retai kada gražiai atrodo, o šaltuoju metų laiku ir nepraktiška.

O aš dvejus metus iš eilės neprisitaikiusi ilgaaulių supratau, kad botiljonai man labiau tinka, bet mano sijonai tik tik kelius uždengia, gal nuo ilgio priklauso...

QUOTE(Apelsinuk @ 2012 12 05, 21:10)
o tai gal ugis didelis?  blush2.gif  nes man tai atvirksciai sunku rasti tokiu, kurios ne bobisko ilgio ir nereiketu trumpinti  rolleyes.gif

Na, nelabai, 169 m (kita vertus, pagal nemažai draugių aš aukšta g.gif). O kembridžienė tai, man rodos, dar aukštesnė už mane, ar tik ne kokie 1,75 m? g.gif Ir randa... ir dar kokių blink.gif Aišku, brangesnių, kai kurios gal ir jai specialiai pasiūtos doh.gif

QUOTE(Noa @ 2012 12 05, 21:49)
A ką čia man buriat? Aaaaaa???? bigsmile.gif Noa tai mat negalima? bigsmile.gif tai aš, tipo, turiu dar net už Šiferienę būt gražesnė? biggrin.gif

Aha, bet su mėlyna apranga man ji gražiausiai atrodo, kitur šiek tiek neryški tokia... Apskritai, jei taip labai nori... Visos čia skeryčiojasi pradžioj, bet jei rimtai susikuria kapsules iš kitų spalvų, po to juodą visai išstumia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 05 gruodžio 2012 - 22:34
Įkelsiu dar biškį Claudios. Ankle boots + sijonas schmoll.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Visai kitas vaizdas su laiveliais ir kūno spalvos pėdkelnėm

user posted image

O čia kur sakiau apie 90 laipsnių kampą su lygiapadžiais
user posted image

Dar ankle boots su sijonais. Trumpina kojas ir išryškina kreivumą

user posted image

user posted image

O čia visai nieko biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Ankle boots yra ant kablo!
Man netink sad.gif
Tiksliau, kaip netink - aš galėčiau juos nešioti, paeinu su jais, bet kažkaip labai jau iš minios išsiskiriu biggrin.gif Ir plius vairuot nežinau tada kaip.

Bet šiaip jau paskutinė foto wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 05 gruodžio 2012 - 23:30
Ne, nebūtinai ant kablo, tiesiog aulinukai - batai iki čiurnos g.gif
user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
O, čia tai gražu! Gaila, man akys lipinasi biggrin.gif Bet man čia apsoliučiai viskas gražu ir visi daiktai gražūs, išskyrus gal šortukus (nors esu nešiojus, tik figūra nebeleidžia)ir pakabuką su žvaigžde biggrin.gif O šiaip - imčiau šitą kapsulę urmu!
Atsakyti
Dėl juodos tai jo... visos pradžioj gražu gražu... noriu noriu... o paskui ima ir pasveiksta nuo juodomanijos biggrin.gif Kiek aš čia postindavau kodėl juoda nėra spalva kuri su viskuo ir prie visko, ir ypač nelabai prie veido doh.gif ... bet vat pati į juodą nespjaunu biggrin.gif tik kaip minėjau čia gal labiau dėl pasaulėžiūros blush2.gif kitu atveju nesuprantu juodomanijoa.

Aš tai labai noriu kulno, bet neįsivaizduoju prie savo garderobo kokie tie batai turėtų būt.Vakar buvom vienam renginį, tai pertraukos metu tirinėjau kokiais kulnais dėvi miargos prie aprangos. didžioji dalis žiauriai nepatiko, viena kita žemaūgė tik tikrai derančiais aukštakulniais apsiavusi buvo. Vat kaip donstop įsigijo disko vakarui jai būtų juodi su taupe jaučiu griepčiau (nu ir gal kulno pakaktų 12 cm). Būtų apsoliučiai pritaikomi ir kasdienai ir išeigai blush2.gif .

O dėl sijono ilgio... sijono ilgis nepriklauso nuo figūros tipo, jis nuo kojų priklauso. Vat jai masyvūs keliai - juos reik dengt, arba sijonukas baigiasi gan aukštai ir bent jau nepabrėžia masyvių kelių. Kuo platesnis sijonas, tuo plonesnės kojos atrodo, todėl turint nemažų apimčių šlaunis ir masyvius kelius, ir norint trumpesnio sijono, reik rinktis tokį, kuris apačioje platus. O va kaip anas platėja ir nuo kurios vietos čia jau nuo tipo priklauso. optimaliausiui sijono ilgiui nusistatyti patariama pasiėmus rankšluostį prieš veidrodį kelti ir leisti jį, kol rasit labiausiai akį džiuginantį variantą. Tai ir bus jus labiausiai puošiantis ilgis. Aišku kartais jį kažkiek koreguosit dėl kulno aukščio (kojų/sijono proporcijų), bet jis nesvarbu sijono silueto atseit geriausias jūsų kojoms.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 12 06, 10:05)
Dėl juodos tai jo... visos pradžioj gražu gražu... noriu noriu... o paskui ima ir pasveiksta nuo juodomanijos  biggrin.gif Kiek aš čia postindavau kodėl juoda nėra spalva kuri su viskuo ir prie visko, ir ypač nelabai prie veido  doh.gif ... bet vat pati į juodą nespjaunu biggrin.gif tik kaip minėjau čia gal labiau dėl pasaulėžiūros  blush2.gif kitu atveju nesuprantu juodomanijoa.

lotuliukas.gif
O ką pasaulėžiūra? Pasaulėžiūra mano atveju kaip tik ne prie ko. Tiesiog juoda plonina ir lengviausiai derinama biggrin.gif

Nepasveikau schmoll.gif Va ir dabar sėdžiu su juodom kelnėm ir pilkai juodu golfu, ta prasme, raštuotu smile.gif Tik tiek pasikeičiau, kad gal jau nėr taip gražu VIEN juoda. Jau gal geriau, kai dar kokia spalva būna biggrin.gif
Tik kad brangiai tas garderobo keitimas kainuoja! biggrin.gif

Juo labiau, kad jaučiuosi, kaip grįžtanti bent 15 metų atgal - jau man buvo tas, kai tada BFAS smegenis dėl juodos praplovė biggrin.gif Net tekėjau ne su balta, o su gelsva suknele biggrin.gif
Ale tik nepraplauk man smegenų kokius 15 metų - ir vėl atgal prie juodos lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 06 gruodžio 2012 - 09:11
QUOTE(Noa @ 2012 12 06, 00:56)
O, čia tai gražu! Gaila, man akys lipinasi biggrin.gif Bet man čia apsoliučiai viskas gražu ir visi daiktai gražūs, išskyrus gal šortukus (nors esu nešiojus, tik figūra nebeleidžia)ir pakabuką su žvaigžde biggrin.gif O šiaip - imčiau šitą kapsulę urmu!

Bet matai, jin vien su miniakais beveik. Papaišiau su skirtingo ilgio batais ir juodom pėdkelnėm. Nu keičia vaizdą batų ilgis.

user posted image
Atsakyti