Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Amarcord @ 2012 12 04, 22:53)

Ir aš kriaušė. Bet man visoks ilgis tinka, priklauso dar nuo sijono modelio ir avalynės. Pvz., pieštukinis su balerinom nesižiūri.

as kriause ir nesioju piestukini sijona su balerinom, ziema su lygiapadziais iki keliu (kitaip salta). manau tai priklauso nuo kuno proporciju, tiksliau ugio ir koju ilgio.
as kaip noa ilgai nesiojau kablus, bet kai pradejau vairuoti atradau lygiapadzius. ir iki siol negaliu atsidziaugti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalas @ 2012 12 05, 11:19)
manau tai priklauso nuo kuno proporciju, tiksliau ugio ir koju ilgio.

Ir nuo skonio wink.gif Nes kas vienam gražu, kitam nebūtinai biggrin.gif

Šiaip ir aš nešioju su balerinom (pvz., darbe visada persiaunu tokiais, tai jau koks sijonas bebūtų, bateliai nesikeičia biggrin.gif). Bet pieštukas iki kelių man nepalyginamai gražiau su laiveliais, kad ir minimaliu kulniuku rolleyes.gif Nebent sijonas mini, tada kaip tik su lygiapadžiais gražiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 05 gruodžio 2012 - 11:28
sutinku, kad kulniukas aukscio per 2 pirstus nesukelia diskomforto avint, bet atrodo graziau nei visiskai ploksciu kulnu batai.
Bet as mintyse tokius kulniukus (poros cm) taip pat vadinu "lygiapadziais", nesusikalbejome cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalas @ 2012 12 05, 11:40)
sutinku, kad kulniukas aukscio per 2 pirstus nesukelia diskomforto avint, bet atrodo graziau nei visiskai ploksciu kulnu batai.
Bet as mintyse tokius kulniukus (poros cm) taip pat vadinu "lygiapadziais", nesusikalbejome  cool.gif

Iliustruoju: lygiapadžiai, patogūs nelygiapadžiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 12 04, 23:30)
Nes jei sijonas nesiauras, tai koks skirtumas, koks jo ilgis.

Man tai skirtumas dėl mėsingų kelių, ties keliais kojos kažkaip keistai išplatėja, tai reik juos slėpti. Jei tik tik virš kelių, baisiai atrodo, reikia iškart už kelių kad baigtųsi, nes jau geriau tada iš viso miniakas (tik to dėl liaškų storumo nešiot negaliu). Virš kelių nešiot galėjau tik kai svėriau 15 kg mažiau doh.gif tada dar padoriai atrodė. bet kaip sunku rasti suknelių žemiau kelių, pasižiūriu į kembridžo kunigaikštienę, ji turi iš virš kelių ir žemiau, tooookių gražių, kad net pavydas ima blush2.gif
Atsakyti
O aš dabar galvoju. Kad aplamai net neįsivaizduoju, su kuo nešioti sijonus ir sukneles, tai yra, su kokiais batais mastau.gif

Aukštakulnių nenoriu - vis tik mano ūgis didelis, tai jei dar aukščiau, pradėsiu kliūti už durų staktos. Pagal proporcijas man jie nienafig nereikalingi, nes kojų ilgio tai pas mane netrūksta - tiek netrūksta, kad dar ir didžiulės problemos nusipirkti kelnes, niekur nėra 36to ilgio... Ir vizualiai netrūksta, niekaip netrūksta. Aplamai kartą dariau testą "kokio aukščio kablukus nešioti", kuris buvo pagrįstas kojų ilgio ir kūno ilgio santykiu. Tai gavau rezultatą, kad iki harmoningo vaizdo man kulniukų nereikia, o reikalinga 8 cm aukščio šukuosena biggrin.gif
Žodžiu, kulnai ne.

Kriaušė. Mini ne, celiulitai neleidžia. Kai leido, buvo ir mini, betgi senatvė ne paguoda. Leškom nesididžiuoju. Blauzdos kaip blauzdos, nieko lyg... Vadinasi, man tinka sijonai ne trumpesni kaip iki kelių. Geriau A formos.


Klausimas - ką ple autis realybėj??? Kaip tai turėtų atrodyt??? Nes kol kas sugalvoju tik ilgus juodus batus iki kelių arba pliažines tapkes prie pliažinės suknelės biggrin.gif O kokių batelių ar botiljonų... Žinau, kad žmonės nešioja, bet kaip tai turėtų atrodyt, kad būtų gražu? unsure.gif

gal kas kokių outfitų užmatėt biggrin.gif
Atsakyti
Į batų temą - papildžiau žiemos "kolekciją"

user posted image

Aš mažo ūgio - 162 cm. Tai jei tik galiu, visad renkuosi aukštakulnius arba aukštas platformas. Laisvalaikiui gamtoje, sportui žinoma lygiapadžius. Ir visai niekur nepritaikau mažų, poros cm kulniukų, nors esu ir tokius turėjus smile.gif
Atsakyti
Noa, paieskok nuotrauku Carlos Bruni (aukstesne uz vyra, todel neavi aukstakulniu) ir Claudijos Shifer (aisku kai ji ne ant podiumo) nuotrauku. Is siu damu galima pasimokyti kaip nesioti ivairiomis progomis su skirtingais drabuziais lygiapadzius 4u.gif
Atsakyti
GErai!
Ot ačiū smile.gif
Atsakyti
Aulinukai (botiljonai) prie sijonų man retai kada gražiai atrodo, o šaltuoju metų laiku ir nepraktiška. Tai siūlyčiau žiūrėt elegantiškesnes balerinas, laivelius pavasariui, vasarai arba ilgaaulius rudeniui, žiemai.

Ahahah, Noa kokį parašą užsidėjo laugh.gif čia kaip pas Nyčę - pasaulis iš varlės perspektyvos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 05, 21:51)
Aulinukai (botiljonai) prie sijonų man retai kada gražiai atrodo, o šaltuoju metų laiku ir nepraktiška. Tai siūlyčiau žiūrėt elegantiškesnes balerinas, laivelius pavasariui, vasarai arba ilgaaulius rudeniui, žiemai.

Ahahah, Noa kokį parašą užsidėjo laugh.gif čia kaip pas Nyčę - pasaulis iš varlės perspektyvos biggrin.gif

Ai čia pilietinė akcija lotuliukas.gif Protestas prieš vieną bobą iš kulinarijos skyrelio, kurios receptų kritikuoti negalima, nes tik pakritikuoji - iškart užbanija lotuliukas.gif Prieš valdžią nepapūsi, užtai kilo pilietinis, škia, judėjimas biggrin.gif

Nėra elegantiškų balerinų dry.gif Visos kažkokios... Kaip vienuolikmetė iš vaikų namų dry.gif Peraugus dry.gif
Atsakyti
Vienos narės iš stiliaus ir aprangos skyrelio balerinų kolekcija. Nu tikrai yra elegantiškų g.gif Elegantiškumas priklauso nuo apipavidalinimo ir nosytės. Kitas dalykas, kad su jom kojos išlinkimas visada gaunasi stačiu kampu ir atrodo kiek dramblotai. Na ir eiseną įtakoja.

QUOTE(Rasytee @ 2012 11 13, 20:26)
mylimos balerinos  wub.gif
user posted image

Atsakyti