Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

groovy, man tai tavo bačiukai faini mirksiukas.gif Aš irgi vis pažiūrinėju panašios spalvos tik labai to kulno bijau biggrin.gif paskutiniais metais kai jau kaži kiek metų tenka paskui vaikus lakstyt, tai tokie žemi visi kulnai pasidarė. Dičkė neseniai pamatė kai išsitraukiau aukštakulnius, tai net paklausė ar mokėsiu su jais paeit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 12 03, 22:50)
O paltas kur??? batai? bigsmile.gif

Ale žiū, normaliai susikapsuliavus unsure.gif O mes kada... pala, kiek kiek šimtų metų tu čia šitoj temoj?
Gal ir mes kažkada susikapsuliuosim biggrin.gif

Batai ir paltai pas mane nėra derinami konkrečiai prie kapsulių, nes nešioju aš juos ilgai, metų metus, o kapsulės vis tiek kas sezoną šiek tiek keičiasi, kas porą trejetą metų - visiškai pasikečia. Ką vakar sukėliau - pagrindas buvo pernai sukomplektuotas, bet buvo dar rožinė spalva, kurią pamėčiau biggrin.gif
Bet jei įdomu, vakare įkelsiu foto 4u.gif
Kol kas surašau:
treti metai nešiojamas pilkas languotas paltukas iš Maximos, kažakada kai keliau kaip naują pirkinį labai daug diskusijų sukėlė dėl kokybės, bet jis neužmušamas smile.gif
šaltesniam orui - pernai pirktas raudonas pūkiniks paltas;
batai - taupe ilgaauliai, trečią žiemą aviu, iš Deichman
juodi botiljonai, pirkti šį vidurvasarį smile.gif

QUOTE(groovy @ 2012 12 04, 00:26)
O žalią rankinę prie kurios kapsulės pirkai?

Visos rankinės tiesiog "į kolekciją", prie atskirų "outfitų" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 12 04, 08:21)
Visos rankinės tiesiog "į kolekciją", prie atskirų "outfitų"  ax.gif

thumbup.gif , imu mąstyti kad rankines reikia pirkti būtent taip, jai norisi turėt jų pakankamai.

Aš va nuskuodžiau pas kiniečius pasidairyt kas gero... nuolaidų jokių verysad.gif . O už pilną kainą pas juos pirkt manau brangu.


Atsakyti
donstop, smagu, kad pasirodei 4u.gif Man tik iskilo klausimas, ar ne per nuobodu su tiek mazai spalvu? Zinoma, gal as nezinau visko, gal tu kapsuliu ne viena?
As manau, komplektuosiu 1 laisvalaikio-darbo kapsule is tarpusavyje deranciu spalvu. Tada galima zymiai daugiau derinuku sugalvoti. Gal jau tada nesivadins kapsule, o tiesiog ekonomiskas garderobas?

As irgi kartas nuo karto uzsuku i "kiniecius". Kai nuolaidos - labai apsimoka. Tik kaip suzinot, kada jos buna? Tik irgi reikia atsirinkt tuos rubus, buna visokios kokybes.

Vakar vakare (17 val) gavau sms, kad "Vaiku madoj" pirmo sniego proga nuolaidos zieminei avalynei 30 proc. doh.gif Reikia didziajam batu, bet negi leksi "panakcia" doh.gif
Atsakyti
Man toks jausmas kad kiniečiai nuolaidas daro kai nebetelpa, kaip ir koks batų kalnas blush2.gif . Dontstop tai iš Kauno, bet pamaniau mažu ir pas mus Klaipėdoje nuolaidos, seniai ten bebuvau užsukus... o kiek užeidavau vis nuolaidų jokių, prekių naujų irgi schmoll.gif . Man užsukti nesunku, vis vien arti namų. Aš gyvenu apsupta visokių PC, į visus galiu pėsčia nukulniuot... vat iki tik nėra prie manęs... bėda kad labai nemėgstu parduotuvių cool.gif . Man toks jausmas kad jos iš manęs energiją siurbia, nors suvokiu kad tiesiog psichologiškai mane ten slegia... ir žinau netgi kas blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2012 12 04, 10:16)
Vakar vakare (17 val) gavau sms, kad "Vaiku madoj" pirmo sniego proga nuolaidos zieminei avalynei 30 proc.  doh.gif Reikia didziajam batu, bet negi leksi "panakcia"  doh.gif


As per JAMAM nupirkau su 20 proc nuolaida, tai zinute vakar sunervino biggrin.gif buciau sutaupius dar mazdaug 70 LT smile.gif Bet negi lauksi nuolaidu, o vaikai kojas iki tol sals smile.gif

Dontstop, man ta palaidine su dirzu iskrenta is konteksto kazkodel g.gif su sijonais (ypac antru) jos nelabai isivaizduoju g.gif Arba as ja pacia blogai isivaizduoju smile.gif O visa kita man graziai suderinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2012 12 04, 11:16)
donstop, smagu, kad pasirodei  4u.gif Man tik iskilo klausimas, ar ne per nuobodu su tiek mazai spalvu? Zinoma, gal as nezinau visko, gal tu kapsuliu ne viena?

Kapsulių šiam sezonui 2 - darbo ir laisvalaikio. O dėl spalvų - išties jų nedaug, tuo labiau, kad kintant kapsulėm spalvos daugmaž tos pačios lieka, visad pilka, dažnai tamsiai mėlyna, iš ryškių beveik visad rožinė arba raudona.. Aš retai įsileidžiu kokią naują spalvą į savo spintą smile.gif ax.gif

QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 12 04, 11:44)

Dontstop, man ta palaidine su dirzu iskrenta is konteksto kazkodel  g.gif su sijonais (ypac antru) jos nelabai isivaizduoju  g.gif  Arba as ja pacia blogai isivaizduoju smile.gif 

Gali būti, kad ir iškrenta, nebandžiau dar su sijonu matuotis. Ji iš modelio iš esmės tokia pat, kaip anos paprastos maikės ilgarankovės, kiek kitaip tik iškirptė. T y tiesiog prigludusi storoka palaidinė ar plonokas megztukas, kažkas tokio.. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 12 04, 11:44)
Bet negi lauksi nuolaidu, o vaikai kojas iki tol sals  smile.gif


O aš PER KLAIDĄ nupirkau vaikui 2 poras žieminių batų doh.gif blush2.gif Iš pradžių Maximoj, kai ten buvo 40 % nuolaida avalynei ir po kokių 2-3 savaičių kiniečiuose. Ir svarbiausia abu su vyru pastebėjpom tai tik kai suvedėm mėnesio išlaidas biggrin.gif Niekaip nesupratom, iš kur ta sumelė išleista, vyras dar buvo pasirašęs prie jos, kad batams. Paskui radau giliai nukištus spintoje doh.gif Nu žodžių, reikia jau man atostogų biggrin.gif
Atsakyti
Noa, štai, papildymas smile.gif

Paltukas iš Maximos - trečią žiemą tarnauja

user posted image

Pūkinis paltas - antrą žiemą

user posted image

Ilgaauliai iš Deichman - trečią žiemą (nu ir kas pasakys, kad batai už 100 lt vienam sezonui, aš savuosius avėsiu bent 4 žiemas ax.gif )

user posted image

Botiljonai - šituos pirkau šią vasarą

user posted image

Planuoju pirkti dar raudonus botiljonus ant platformos, esu nužiūrėjus konkrečią porą smile.gif

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 12 04, 14:54)
Nu žodžių, reikia jau man atostogų  biggrin.gif

Ir kas, labai gerai dveji batai. Vienus sušlaps, bus kiti rolleyes.gif
Mano vyresnis turi dvejus, o mažius vienus biggrin.gif
Vyresnis turi todėl, kad buvo vienus bedamušąs, tai nutariau, kad reikia skubiai griebt kitus, nes jei netikėtai anie šaibom išeis, tai ką aš darysiu? Letenėlė tai 50to dydžio, amerikiečių 15 biggrin.gif
Nu ir parsiunčiau.
O anie pirmi kaip nemiršta, taip nemiršta jau antrus metus lotuliukas.gif

QUOTE(dontstop @ 2012 12 04, 20:53)
Ilgaauliai iš Deichman - trečią žiemą (nu ir kas pasakys, kad batai už 100 lt vienam sezonui, aš savuosius avėsiu bent 4 žiemas  ax.gif )

schmoll.gif Tai čia todėl, kad jie taip aukštai virš žemės - jų druskos nesiekia rolleyes.gif biggrin.gif
Aš su tokiais žiemą sprandą nusisukčiau biggrin.gif
Nors ne, su savo ūgiu 1,80 - tai greičiau kaktą prasiskelčiau biggrin.gif
Bet kokiu atveju, nesveika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 02, 22:42)
Apelsinuk, pasidairyčiau juodų batų išparduotuvėse, nes vis dėlto juoda valdo - nesunku tokius rasti. Ir turbūt neskubėčiau pirkti 2 porų, jei finansinė situacija nelabai kokia. Arba išvis dar palaukčiau naujų metų, kai prasidės išpardavimai. Na nebent pasitaikytų kokie tobuli kelyje  rolleyes.gif

Aš planavau vistiek juos pirkti, tik pigius, grynai kokiam mėnesiui, arba pvz trumpaauliai tai ir pigūs nespėtų susinešioti, nes džinsų, kelnių nenešioju dažnai. bet šiaip tai dabar beveik persigalvojau, nes lauke jau slidu, tai kur aš ten su tais kablais varinėsiu lotuliukas.gif

QUOTE(dontstop @ 2012 12 03, 10:34)
Konkrečiai šita pora nuotraukoje tai 45 dydžio  4u.gif

Mes urmo kiniečiuose, žalioje galerijoje, niekaip neradom ir 44 doh.gif o tėčiui irgi ieškojom, tai baikit, ten jų 42, kaip mūsų 40 doh.gif

QUOTE(groovy @ 2012 12 03, 13:34)
O man ilgis pats tas, bet aš kriaušė, tai man dar porą cm ilgesnis gali būti lotuliukas.gif

aš irgi kriaušė, bet man tinkamiausias ilgis virš kelių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 12 04, 10:38)
Man toks jausmas kad jos iš manęs energiją siurbia, nors suvokiu kad tiesiog psichologiškai mane ten slegia... ir žinau netgi kas blush2.gif .

Kas? Apšvietimas ar lankytojai? biggrin.gif Aš irgi pavargstu prekybcentriuose drinks_cheers.gif
QUOTE(Noa @ 2012 12 04, 20:05)
Aš su tokiais žiemą sprandą nusisukčiau biggrin.gif
Nors ne, su savo ūgiu 1,80 - tai greičiau kaktą prasiskelčiau biggrin.gif
Bet kokiu atveju, nesveika biggrin.gif

Trečią sezoną avėsiu žieminius zomšinius batus su panašia platforma, tik čiut žemesne. Nieko nenusisukau per tiek laiko irnesakyk.gif bet aš 2 cm žemesnė už tave, gal dėl to g.gif Ir teisybė, kad druskos nesiekia, tas tai labai gerai, nes pirkdama kreivai žiūrėjau, kad zomšiniai, maniau, greit nusidrengs per pliurzes.
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 12 04, 20:58)
Aš planavau vistiek juos pirkti, tik pigius, grynai kokiam mėnesiui, arba pvz trumpaauliai tai ir pigūs nespėtų susinešioti, nes džinsų, kelnių nenešioju dažnai. bet šiaip tai dabar beveik persigalvojau, nes lauke jau slidu, tai kur aš ten su tais kablais varinėsiu  lotuliukas.gif

Temos pradžioj lyg teigėt, kad pigių ir prastų batų nepripažįstat ax.gif
QUOTE
aš irgi kriaušė, bet man tinkamiausias ilgis virš kelių  rolleyes.gif

Ir aš kriaušė. Bet man visoks ilgis tinka, priklauso dar nuo sijono modelio ir avalynės. Pvz., pieštukinis su balerinom nesižiūri.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 04 gruodžio 2012 - 22:53
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 12 04, 21:58)
Aš irgi kriaušė, bet man tinkamiausias ilgis virš kelių  rolleyes.gif

O tai ką, kriaušėms dar ir ilgis nustatytas? biggrin.gif

Ai, gal kad siauras. Aš irgi girdėjau tą teoriją, kad kriaušėms siauras sijonas turi baigtis, kai jau vėl siaura - tai palei kelius. O kitaip subinė bus kaip daržinės durys...

Nes jei sijonas nesiauras, tai koks skirtumas, koks jo ilgis.

QUOTE(Amarcord @ 2012 12 04, 23:53)
Nieko nenusisukau per tiek laiko irnesakyk.gif bet aš 2 cm žemesnė už tave, gal dėl to  g.gif

lotuliukas.gif Turbūt lotuliukas.gif
O šiaip gi nešiojau aš kablus kažkada, ir visai buvo nieko biggrin.gif Bet sulig vaikais atpratau - vežimėlio rankenos per žemai buvo biggrin.gif Tai pasirinkimas - arba eini su kablais ir pasilenkus, arba be ir išsitiesus biggrin.gif
Atsakyti