Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Amarcord @ 2012 12 03, 15:15)
Shana, o man ketvirti patiko wink.gif Čia sidabras?

Visi sidabras ir nat. akmenai, isskyrus paskutiniai- varis, bet labai spalva patiko. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 12 03, 15:16)
Visi sidabras ir nat. akmenai, isskyrus paskutiniai- varis, bet labai spalva patiko. ax.gif


ir kokia kaina jų maždaug gavosi? čia ebay pirkai?
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 12 03, 15:17)
ir kokia kaina jų maždaug gavosi? čia ebay pirkai?

Brangiausi lyg 8 $, siuntimas 4-6 $, bet kai keli is vieno pardavejo tai pigiau ax.gif
aha, ebay.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 03 gruodžio 2012 - 15:19
QUOTE(Shana @ 2012 12 03, 16:19)
Brangiausi lyg 8 $, siuntimas 4-6 $, bet kai keli is vieno pardavejo tai pigiau ax.gif
aha, ebay.

Tik tu su jais atsargiai. Aš tokių pakabukų pasipirkau, nes irgi kaina patiko - vasarą. Tai jolki matalki! Krenta tie akmenys nafig, ypač kur didesni. Ir sidabru aš jų stipriai abejoju, nors rašė - sidabras blush2.gif Mano suvokimu, sidabras sunkesnis turi būti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 12 03, 15:40)
Tik tu su jais atsargiai. Aš tokių pakabukų pasipirkau, nes irgi kaina patiko - vasarą. Tai jolki matalki! Krenta tie akmenys nafig, ypač kur didesni. Ir sidabru aš jų stipriai abejoju, nors rašė - sidabras blush2.gif Mano suvokimu, sidabras sunkesnis turi būti blush2.gif

Ane g.gif pakomentuosiu po to, turiu kolega kuris gerai nusimano smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 12 03, 16:51)
Ane g.gif pakomentuosiu po to, turiu kolega kuris gerai nusimano smile.gif

O, tai bus įdomu! smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Shana @ 2012 12 03, 16:51)
Ane g.gif pakomentuosiu po to, turiu kolega kuris gerai nusimano smile.gif

O, tai bus įdomu! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 12 03, 15:55)
O, tai bus įdomu! smile.gif

tai butinai jam parodysiu ir paklausiu, po to parasysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 12 03, 16:56)
tai butinai jam parodysiu ir paklausiu, po to parasysiu smile.gif

Tai dabar greičiau gauk! biggrin.gif
Nors man atėjo normaliu laiku, nepasakyčiau, kad labai ilgai.
Bet dabar prieškalėdinis...
Atsakyti
Apie batų aukštį kalbėjom... Atsisiunčiau tokius. Na turbūt kokie 13 cm, tik gerai, kad platforma dar yra. Dėl aukščio nieko dar, bet nežinau, gal pardavinėsiu, jei nerasiu Londone ko kito g.gif

user posted image
Atsakyti
Na rodau savo darbinę žiemos kapsulę 4u.gif

Spalvos pilka - raudona/bordo, su šiek tiek nukrypimų ax.gif
Daugumą rūbų senbuvės matė jau ne po vieną kartą, nes taupymo sumetimais aš stengiuosi viską dėvėti kuo ilgiau. Tai tik surašau, kas iš seniau, kas naujai papildyta..

Apačios:

megztas pilkas sijonas, pernai dauguma peikėt diržą, bet prisipažinsiu, taip ir atnešiojau sezoną, man čia viskas ok smile.gif Šiemet gal raudoną diržą dasipirksiu

user posted image

dar vienas pilkas sijonas, pirktas jau šiemet, vilnonis


user posted image

džinsai su bordo detalėmis - šiemet pakeičiau prieš tai buvusius tiesiog tamsiai mėlynus skinny

user posted image

Topai:

pilkas vilnonis kardiganas - tinka ir be nieko, ir ant suknelės, ir ant sarafano - antri metai jam

user posted image

juoda liemenė - šioks toks spalvinis nukrypimas nuo temos, bet man ji labai patinka - šitai jau ketvirti metai turbūt

user posted image

čia net nežinau kas - megztinis/kardiganas/tunika/liemenė - trendinis viensezonis daiktas biggrin.gif Man ji iki šlaunų vidurio, gal net žemiau. Tinka tik prie džinsų, bet labai norėjau blush2.gif Nukrypimas blush2.gif

user posted image

medvilninis megztukas/džemperiukas - kiek per plonas žiemai rūbas, bet įsisupus į vilnonį šalį išsėdėt darbe įmanoma biggrin.gif Galbūt tiktų ir prie juodos liemenės g.gif
Diržo nenešioju, manau, jis ten nereikalingas (buvo komplekte)

user posted image

2 elementarios medvilninės maikės ilgomis rankovėmis, bordo ir pilka - prie abejų liemenių ir sarafano

user posted image

Sarafanas

user posted image

Sena trikotažinė bordo suknelė - treti metai nešioju, vilna+medvilnė (priedų, kur nuotraukoje, jau ir nebeturiu seniai)

user posted image









Papildyta:
Na ir prie to pačio 3 nauji rankinukai - pabrėžiu, pirkti ne šiai kapsulei, o, sakykim, į kolekciją ax.gif

1. Keliu 2 nuotraukas, kad būtų aiškiau dėl spalvos

user posted image

user posted image

2.
user posted image

3.
user posted image
Atsakyti
O paltas kur??? batai? bigsmile.gif

Ale žiū, normaliai susikapsuliavus unsure.gif O mes kada... pala, kiek kiek šimtų metų tu čia šitoj temoj?
Gal ir mes kažkada susikapsuliuosim biggrin.gif
Atsakyti
Man net gėda, kaip dontstop stengiasi, o aš, tinginė, nufotkint nesugebu doh.gif Gražu beveik viskas 4u.gif O žalią rankinę prie kurios kapsulės pirkai?
Atsakyti