Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Merci 4u.gif

Asama, įsivaizduoju jį tik su bateliais ir nuogom kojom arba kūno spalvos pėdkelnėm, tai tikrai teks palaukti šiltesnių orų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 12 02, 20:00)
O kuo jis kitoks nei tas, zalioje galerijoje?  blush2.gif
Ziuriu vyrui sportbacius nukovete, mes tai kai ieskojome vyrui pigiu sportbaciu, tai kinieciai buvo vienintele viltis, bet kad pas juos dydziai mazi  doh.gif

Šiek tiek kitoks smile.gif . Kainos, man rodos, žemesnės, gal dėl nuolaidų taip atrodė.. Kaip ir anam, menkas sijonų ir kelnių pasirinkimas. Suknelės labai nekokios. Mažai vaikiškų rūbų, apatinių. Visai nėra kosmetikos. Aplamai pats skiriukas mažesnis, visko mažiau. Vyriškas skirius man patiko labiau, nei žalio ax.gif Šiaip tai, jei žaliam būtų 50 % viskam, ko gero, irgi maišais tempčiau biggrin.gif

Konkrečiai šita pora nuotraukoje tai 45 dydžio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 12 02, 15:14)
Štai batai, pirkti prie disco outfit'o, platforma 15 cm  biggrin.gif :

O kiek batai kainavo? Prie to outfit'o puikiai tiks thumbup.gif

QUOTE(Apelsinuk @ 2012 12 02, 19:00)
koks dailus sijonukas, tik norisi arba ilgio trumpesnio arba bateliu su kulniuku  blush2.gif

O man ilgis pats tas, bet aš kriaušė, tai man dar porą cm ilgesnis gali būti lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos
šimtas metų...

man papūginis sijonas ir labai liuks thumbup.gif

man trūksta sijono ir suknelės ir prasisuksiu su tuo, ką turiu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 12 03, 13:34)
O kiek batai kainavo? Prie to outfit'o puikiai tiks thumbup.gif

Na lyg irgi 33,50 lt smile.gif
Atsakyti
Amacord, sijonukas tavo ir man patiko mirksiukas.gif

o tu, Donstop, gerai čia pavarei su tais pirkiniais thumbup.gif


o aš aną savaitę iš humanos nusipirkau XL dydžio kašmyrinuką susagstomą smėlinės spalvos ir ale auksinius auskariukus kriaukleles, bet tokius nemažus. mano pirkiniai atsiėjo 17lt biggrin.gif ... o megztukas, kad ir didokas, bet toks gerulis, kad tampau dabar kasdien lotuliukas.gif

tiesa, gal kuriai reikia papuošalo nusipirkau iš ideeli ir nutariau, kad man jis nelimpa
Atsakyti
O as per pastara savaite nusipirkau 7 poras auskaru, su ivairiais akmenim, is amerikes biggrin.gif dabar lauksiu ax.gif
Atsakyti
gi pamiršau dar pasisakyt, kad du plonus šalikėlius šilkinius po litą nugriebiau ir abu iš mano akių spalvų kategorijos. tokie murzinai pilkai žali lotuliukas.gif

o dabar perku iš vienos sm mamkos merino vilnos va tokį
user posted image

jei kuriai noris , tai ji dar turi terakotinį ir juodą lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Shana @ 2012 12 03, 14:17)
O as per pastara savaite nusipirkau 7 poras auskaru, su ivairiais akmenim, is amerikes biggrin.gif dabar lauksiu ax.gif

lotuliukas.gif žodžiu, jei jau pirkt, tai pirkt lotuliukas.gif
aš tai iš kiniečių aną savaitę ebay pripirkau visokių šepetėlių makiažui, plaukams kuodams sukt šūdukų ir dar kreidelių plaukams pasispalvint lotuliukas.gif
Atsakyti
Shana, parodyk auskarus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 03, 14:35)
Shana, parodyk auskarus  bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Shana, geruliai thumbup.gif pirmus, antrus ir priešpaskutinius ir aš stverčiau bigsmile.gif
Atsakyti
Shana, o man ketvirti patiko wink.gif Čia sidabras?
Atsakyti