Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(dontstop @ 2012 12 02, 17:39)
Čia ne pirmi mano batai ant 15 cm pakulnės  irnesakyk.gif  Pirmi buvo net ne platforminiai, o su kulnu  biggrin.gif  Ir pirkti buvo būtent šokiams klubuose. Aišku, buvo tai dar žalios jaunystės laikais  rolleyes.gif  Bet aš dar pernai vasarą vaikščiodavau į darbą su 13,5 cm kulniukais, tai manau čia man ne iššūkis  ax.gif

Tai tu kaip katė biggrin.gif Gi žinai, katės vaikšto ant pirštų galų visą laiką. Tai va ir tu biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai galėčiau tik pasėdėt su tokiais kulnais, ir tai turbūt pavargčiau lotuliukas.gif Bet sutinku, kad įpratimo reikalas. Ir ūgio. Su 7 cm pakulne jau jaučiuosi aukštoka rolleyes.gif

Ai, reikia straipsnį rašyti, bet taip nemedžioklė, pasigirsiu papūginiu sijonu geriau irnesakyk.gif

user posted image
Atsakyti
Papūginis sijonas nerealus, ir aš tokį priglausčiau good.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2012 12 02, 17:42)
Tai tu kaip katė biggrin.gif Gi žinai, katės vaikšto ant pirštų galų visą laiką. Tai va ir tu biggrin.gif


biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 02 gruodžio 2012 - 16:51
QUOTE(dontstop @ 2012 12 02, 15:05)
Radau aš bazėj tą kitą Asia shopą, apie kurį Noa rašė  ax.gif 

O kuo jis kitoks nei tas, zalioje galerijoje? blush2.gif
Ziuriu vyrui sportbacius nukovete, mes tai kai ieskojome vyrui pigiu sportbaciu, tai kinieciai buvo vienintele viltis, bet kad pas juos dydziai mazi doh.gif

QUOTE(Amarcord @ 2012 12 02, 17:47)
Ai, reikia straipsnį rašyti, bet taip nemedžioklė, pasigirsiu papūginiu sijonu geriau  irnesakyk.gif

koks dailus sijonukas, tik norisi arba ilgio trumpesnio arba bateliu su kulniuku blush2.gif
***
Pamenu diskutavote apie juoda spalva, noriu pasisakyti biggrin.gif nesu labai didele juodos myletoja, bet noriu isreiksti nuomone, kad juoda tikrai plonina, aisku ir kitos tamsios spalvos, ir margumynai.. ir dar nuo modelio daug kas priklauso, bet juoda vistiek ne taip isryskina kiekviena papildoma kg.. taip pat tai viena is universaliausiu spalvu, kuri tinka beveik prie visu spalvu, kitos spalvos labiau inoringos, na dar pilka priskirciau juodai i kompanija del neutralumo didelio tongue.gif dar viena pliusa juodai dedu, nes vistik tai klasika. Praktiska, elegantiska, puosnu. Nors juodos sukneles i sventes is principo nesidedu, nes visos buna juodos doh.gif taip kad labai neginu jos, bet ir nesmerkiu, karts nuo karto kazka juodo paperku tongue.gif
***
Vis neturiu laiko pabaigti kraustyti spintos. Bet padariau tokia isvada, kad siuo metu reik nusipirkti dvi poras batu: trumpus aulinukus aukstakulnius - juodus turbut, ir aukstakulnius ilgaaulius juodus.. na trumpaaulius gal tada pilkus, kad didesne ivairove butu biggrin.gif tik pastebejau, kad kai ieskai zemakulniu, tai grazus tik aukstakulniai, kai ieskai aukstakulniu, grazus tik zemakulniai doh.gif trumpaauliai yra butini, nes neturiu batu prie dzinsu, o jei dar kelnes sugalvosiu nusipirkti.. o ilgaauliu juodu noriu, nes man dabartiniai rubai prie rusvu ne visi tinka, taip manau ir gausis kokios dvi kapsules. O batus pirksiu papigiai kokius, kaip ir visada, vieni kokybiski, kiti siaip kokie ispudingi, kaip pvz pavasari prisiperku spalvotu batu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
dar sugalvojau ka darysiu su savo vasariniais rubais, kuriuos nesioju visais metu laikais. formuosiu kapsules pagal turimas tik ilgarankoves sukneles, o tas trumparankoves tik siaip papildomai nesiosiu, jei tiks, nezinau ar gerai nusprendziau blush2.gif Viena kapsule bus tikrai su sokolado spalva + beige, tik nesugalvoju trecios.. antra kapsule itariu pilka + juoda, tik nezinau trecios..
PAGALIAU PASISTUMEJAU I PRIEKI thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos braskes
Ar realu gerai susisiaurinti (liemeni) geras klasikines kostiumines kelnes? g.gif
Atsakyti
manau realu, mano mama visada taip darydavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 02, 17:47)
Ai, reikia straipsnį rašyti, bet taip nemedžioklė, pasigirsiu papūginiu sijonu geriau  irnesakyk.gif

Oi, koks fainas smile.gif Man tai ir ilgis gerai ir viskas gerai smile.gif Ir megztukas labai gražiai tinka smile.gif

QUOTE(Apelsinuk @ 2012 12 02, 20:00)
tik pastebejau, kad kai ieskai zemakulniu, tai grazus tik aukstakulniai, kai ieskai aukstakulniu, grazus tik zemakulniai  doh.gif

O kai ieškai rūbų mažajam vaikui, tai randi didžiajam, kai ieškai didžiajam, tai randi sau, kai ieškai sau, randi tik diedui, bet niekad nerandi tam, kam ieškai ir kam reikia lotuliukas.gif

QUOTE(Shana @ 2012 12 02, 20:24)
Sveikos braskes
Ar realu gerai susisiaurinti (liemeni) geras klasikines kostiumines kelnes? g.gif

Oi, kuo realiausia. Nesiaurintų dar niekada neturėjau per visą gyvenimą! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 12 02, 20:58)
O kai ieškai rūbų mažajam vaikui, tai randi didžiajam, kai ieškai didžiajam, tai randi sau, kai ieškai sau, randi tik diedui, bet niekad nerandi tam, kam ieškai ir kam reikia lotuliukas.gif

as tai kam beieskociau randu tik sau lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet visada ne tai, ko reikia, dazniausiai isvis tai, ko is tikruju nereikia, bet vistiek nusiperki lotuliukas.gif
ša, man rimtas taupymo rėžimo, nes šiuo metu yra pablogėjusi finansinė padėtis, o yra dalykų, kuriems dabar verkiant turim vistiek sutaupyti.. (ir vistiek užsimaniau dviejų porų batų ane? lotuliukas.gif lotuliukas.gif ). ot duoda tos bobos cool.gif
Atsakyti
Ačiū, kam patiko sijonas. Nors ir negalėsiu jo dėvėti dar gerus pusę metų, bet vis tiek kaip jis mane pradžiugino (paštininkė šeštadienio rytą pristatė) bigsmile.gif Man patinka ir tinka jo ilgis, o dėvėsiu arba su šitais batukais (jie su kulniuku, bet neaukštu), arba su nude, panašiai tokiais smailianosiais biggrin.gif

Apelsinuk, pasidairyčiau juodų batų išparduotuvėse, nes vis dėlto juoda valdo - nesunku tokius rasti. Ir turbūt neskubėčiau pirkti 2 porų, jei finansinė situacija nelabai kokia. Arba išvis dar palaukčiau naujų metų, kai prasidės išpardavimai. Na nebent pasitaikytų kokie tobuli kelyje rolleyes.gif
Atsakyti
dontstop Vyriški tai kažkaip už tiek tai normaliai, įdomu kaip nešiosis. Mums vienas bliuzonas gerai laikė, vienas visai nelaikė iš kiniečių. Bet tai ir kiniečiai skirtingi blink.gif .
Amarcord man irgi patiko sijonas, ir ilgis ir bateliai ax.gif . Labai lieknos kojos atrodo. Kažkodėl prancūzaites filmuose primena blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 12 02, 19:58)
Oi, kuo realiausia. Nesiaurintų dar niekada neturėjau per visą gyvenimą! biggrin.gif

Nu tai reiks kazkaip ziureti. Nes nusipirkau kostiumeli aafigena bigsmile.gif bet kelniu lienuo aukstokas, ir krenta ant klubu gerokai g.gif man kai buna pazemintu liemeniu tai dar virsus su apacia draugauja, bet kai ne, tai apacios mazesnes reikia g.gif

Amarcord - sijonas fainas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 02 gruodžio 2012 - 23:22
Amacord, puikus sijonas bigsmile.gif Labai... Lauksi jam pavasario? smile.gif
Atsakyti