Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

mums gruodis didelių išlaidų mėnuo... abiems vaikams eglutės, dovanėlės, mano ir brolio vaikų gimtadieniai doh.gif kiek vis planuoju susitaupyt per visus metus, fig išeina... o šiemet išvis kažkaip pinigai kišenėj nesilaiko, išleidžiu vis visokiems malonumams unsure.gif
tai net jai ir būna nuolaidos, nieko neišeina pirkt, net nesidairau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 02 gruodžio 2012 - 14:24
QUOTE(bytte @ 2012 12 02, 15:17)
Bet man gerai, aš gan  tamsi, man galim. O šviesiaplaukėm nežinau kaip... gali būt kad santykinai juodi antakiai pataps visai ne juodi, veido bruožai liesis į vientisą blyną  blush2.gif

Ale tai žėk, gal kitą kartą ir gerai? Jei boba veideliu nesididžiuoja, o figūra, truputuką paploninus, galima būtų ir pasididžiuot?
tai va, visi žiūrės į figūrą, o tas veidas - kam jis reikalingas! biggrin.gif

Galima juodas blakstienas dirbtines prisilipint, galų gale biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 12 02, 15:17)
Pala, pala, primenam dar kartą, kurioj ten vietoj? blink.gif  g.gif

16 sandėlis, geltonas smile.gif

QUOTE(Amarcord @ 2012 12 02, 15:18)
Ir kiek atsiėjo toks garderobo papildymas? Fotoreportažas bus?  ax.gif

Apie 450 lt
Fotoreportažas bus, bet dalimis. Nes dalį jau išsiunčiau pas mamą trumpint. Jau šiandien turbūt parodysiu batus, pirkau juos disco vakarėliui biggrin.gif
Atsakyti
Radau "kad labiausiai uodus traukia žmonės, vilkintys juodai, mėlynai ir raudonai, o labiausiai atbaido pasipuošę geltonai ar baltai. Jei norite apsisaugoti nuo uodų, rinkitės ne tik šviesius, bet ir dryžuotus bei gėlėtus drabužius. Tokie šiems vabzdžiams nepatinka, tad prie jūsų nelįs."
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 12 02, 15:39)
Radau "kad labiausiai uodus traukia žmonės, vilkintys juodai, mėlynai ir raudonai, o labiausiai atbaido pasipuošę geltonai ar baltai. Jei norite apsisaugoti nuo uodų, rinkitės ne tik šviesius, bet ir dryžuotus bei gėlėtus drabužius. Tokie šiems vabzdžiams nepatinka, tad prie jūsų nelįs."

Šitą tai girdėjau biggrin.gif Storuliai uodams nepatinka lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2012 12 02, 15:22)
mums gruodis didelių išlaidų mėnuo... abiems vaikams eglutės, dovanėlės, mano ir brolio vaikų gimtadieniai  doh.gif kiek vis planuoju susitaupyt per visus metus, fig išeina... o šiemet išvis kažkaip pinigai kišenėj nesilaiko, išleidžiu vis visokiems malonumams unsure.gif
tai net jai ir būna nuolaidos, nieko neišeina pirkt, net nesidairau schmoll.gif

Man irgi tragedija doh.gif Bet čia, ko gero, daugumai taip biggrin.gif
Atsakyti
Štai batai, pirkti prie disco outfit'o, platforma 15 cm biggrin.gif :

user posted image

user posted image

Ar kam nors įdomu vyriški pirkiniai iš Asia shopo, ar iškart einam prie žiemos kapsulių? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 12 02, 15:14)
Štai batai, pirkti prie disco outfit'o, platforma 15 cm  biggrin.gif :

Ouch! blink.gif biggrin.gif o po vakarėlio parduosit?

Man vyriški neįdomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 02, 16:20)
Ouch!  blink.gif  biggrin.gif o po vakarėlio parduosit?



Manau, kad sezoną panešiosiu į darbą laugh.gif Rimtai, aš darbe persiaunu bateliais, tai va, vietoj batelių porai kartų tiks ax.gif Man darbe judėti visiškai netenka, nebent porą žingsnių iki tualeto, tai kulniukų/platformos aukštis gali būti bele koks rolleyes.gif
Atsakyti
Man vyriški įdomu... su kainom jai galim blush2.gif
batai labai gražūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 12 02, 16:14)
Štai batai, pirkti prie disco outfit'o, platforma 15 cm  biggrin.gif :

O brol, o kaip su tokiais paeit? biggrin.gif Pie disko outfito tai gal ir gerai, bet dėl šventos ramybės gal dar turėk ir į ką persiaut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 12 02, 16:14)
O brol, o kaip su tokiais paeit? biggrin.gif Pie disko outfito tai gal ir gerai, bet dėl šventos ramybės gal dar turėk ir į ką persiaut biggrin.gif

ne paeit, o pašokt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 12 02, 17:05)
Man vyriški įdomu... su kainom jai galim blush2.gif


Na jei įdomu, tai prašom smile.gif

Po ~33,5 lt

user posted image

user posted image

user posted image

50 lt - šitas daiktas buvo pats brangiausias

user posted image

~12,50

user posted image

~22,50

user posted image

Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2012 12 02, 17:14)
O brol, o kaip su tokiais paeit? biggrin.gif Pie disko outfito tai gal ir gerai, bet dėl šventos ramybės gal dar turėk ir į ką persiaut biggrin.gif



QUOTE(Amarcord @ 2012 12 02, 17:20)
ne paeit, o pašokt biggrin.gif

Čia ne pirmi mano batai ant 15 cm pakulnės irnesakyk.gif Pirmi buvo net ne platforminiai, o su kulnu biggrin.gif Ir pirkti buvo būtent šokiams klubuose. Aišku, buvo tai dar žalios jaunystės laikais rolleyes.gif Bet aš dar pernai vasarą vaikščiodavau į darbą su 13,5 cm kulniukais, tai manau čia man ne iššūkis ax.gif
Atsakyti