Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(bytte @ 2012 11 30, 11:06)
plaukai tokie nei viens nei du, reiktų suformuot kad palaidais vaikščiot. Bet dabar dar nenoriu, o ir taip žiema sveikiau jiems paslėptiems. Gaunas toks gumbas susisukus kaip nors, ar tik šiaip susirišus... po kokia kepure tą gumbą kažin galima būtų talpint?

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 30, 19:53)
Gaila, rusiškai nesuprantu verysad.gif
bet gi ne vien juoda, gali būti kitos tamsesnės spalvos, nebūtina labai šviesias, bet ir ne juodą, nes ateini į balių ir taip visos vienodos doh.gif Arba maximoj šiandien vaikščiojom, visas kažkuris skyrius drabužių juodas su pilku doh.gif Atrodo, kad lietuviams spalvų nereikia doh.gif

O ten parašyta, kad juoda plonina geriausiai, ot tongue.gif Ir motyvuota rolleyes.gif

Aplamai tai taip, lietuvėms papūgos tolimos, nors įsigilinus nesutinku, kad tik lietuvėms. Gal čia tik asortimento nėra - tas tai faktas, kad nėra. Bet ir kitur ta juoda eina. Pasižiūrėk užsienio interžopus - bet kokio palto, striukės ar kokio kostiumėlio, rankinės - na pagrindinių brangių daiktų - modelio yra na kad ir 20 spalvų, ir viena jų būtinai - juoda. O bus dvi - tai juoda ir kitokia. O jei išpardavimas, ir likęs tik vienas, kurio niekas nepirko - tai, žiūrėk, koks baltas ar šviesus biggrin.gif

Gal tai susiję su savo storumu? Nekalbu apie kg, kalbu apie savivertę. Vis tik juoda - neoficiali madų pasaulio spalva. O visos lietuvės - manekenės biggrin.gif O kokioj Anglijoj, kur, man atrodo, daugeliui bobų svoris, grožis ir stilius pofig - prašom, eina sau apsirengę netikėčiausiom spalvom, ir vargo nemato! Kokia 25to dydžio babytė, rūžava kaip gvazdikas - ir linksma sau pūškuoja, ir jai nesvarbu, kad ji sveria 55 kg virš normos, nors 10 kg per daug sverianti lietuvaitė jau save įvardija kaip nutukusią, apsirengia juodai ir tikisi, kad niekas jos nemato...

Pažiūrėkim dar itales, tas iš šiaurės Italijos, kur palei Milaną - nes pietinėms mados dzin, jos išsidžiauna ant palangės 20 kolconų, tai turbūt juos iš nešioja? biggrin.gif Bet šiaurinės gi visos be galo glamūriškos ir pasidabinę, net, sakyčiau, į ruses panašios, tik skoningesnės gal. Tai juoda joms irgi visai nesvetima schmoll.gif Aplamai tai jos, kiek pastebėjau, visada rengiasi, kaip yra madoj - violetinė, tai visos violetinės, žalia, tai žalios... Bet neaiškiose situacijose - juoda!

Taip pamenu pirmą savo kartą šiaurės Italijoj - slidinėt buvom biggrin.gif Mes, lietuviai, tai audime aprangos papirkę, viršų su apačia daugmaž susiderinę. Nu čia mol kalnas, dafiga vokiečių, visi ten su colorblock visokiais, kai jie dar buvo visai nemadoj, striukės raudonos mėlynos geltonos oranžinės žalios, 100 metų senumo - pofig! Kelnės analogiškai atvirkštine tvarka, sportuoja žmonės, ne fyfinasi. Ir atvaro pora italių - vau! Kelnės striukės juodos blizgančios, su kailiukais ir liemenuotos, apyrankės auskarai masyvūs aukso spalvos, pirštinės kepurės su blizgučiais, slidės priderintos, ot teip vat mes sportuosim, vadinasi flirt.gif

Vanas, ne tik lietuvaitės rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 01 gruodžio 2012 - 00:21
QUOTE(Noa @ 2012 12 01, 00:20)
Gal tai susiję su savo storumu? Nekalbu apie kg, kalbu apie savivertę. Vis tik juoda - neoficiali madų pasaulio spalva. O visos lietuvės - manekenės biggrin.gif O kokioj Anglijoj, kur, man atrodo, daugeliui bobų svoris, grožis ir stilius pofig - prašom, eina sau apsirengę netikėčiausiom spalvom, ir vargo nemato! Kokia 25to dydžio babytė, rūžava kaip gvazdikas - ir linksma sau pūškuoja, ir jai nesvarbu, kad ji sveria 55 kg virš normos, nors 10 kg per daug sverianti lietuvaitė jau save įvardija kaip nutukusią, apsirengia juodai ir tikisi, kad niekas jos nemato...

Pažiūrėkim dar itales, tas iš šiaurės Italijos, kur palei Milaną - nes pietinėms mados dzin, jos išsidžiauna ant palangės 20 kolconų, tai turbūt juos iš nešioja? biggrin.gif Bet šiaurinės gi visos be galo glamūriškos ir pasidabinę, net, sakyčiau, į ruses panašios, tik skoningesnės gal. Tai juoda joms irgi visai nesvetima schmoll.gif Aplamai tai jos, kiek pastebėjau, visada rengiasi, kaip yra madoj - violetinė, tai visos violetinės, žalia, tai žalios... Bet neaiškiose situacijose - juoda!

drinks_cheers.gif

Išvadą darau, kad juodos nenori baisiai atsisakyti biggrin.gif Tik kad italės dauguma pačios tamsios, žiemos ten ar kas, tai joms galima...
Atsakyti
norejau parasyti, kad ne ne vien lietuviai, bet ir italai megsta juoda, bet ziuriu Noa jau aplenkus ir viska isdescius.
Kazkada San Remo festivali ziurejau,visi iki vieno daininkai juodai apsirenge buvo, jau skaiciavom ir laukem, gal kuris kitaip pasipuos, bet ne, visi ir visos buvo juodut juoduteliai biggrin.gif elegantiski tsakant
dar norejau parasyti, kad per modnij prigavor Chromcenko protino, kad juoda spalva labai grazu, elegantiska, prabangu, skoninga ir tt. beje ir ji pati labai daznai juoda buna, nors mano akims nelabai ta juoda jai.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 12 01, 14:17)
drinks_cheers.gif

Išvadą darau, kad juodos nenori baisiai atsisakyti biggrin.gif Tik kad italės dauguma pačios tamsios, žiemos ten ar kas, tai joms galima...

Nenoriu lotuliukas.gif Aš ją po biskutuką skiesiu, skiesiu, kol jau pajausiu, kad stop lotuliukas.gif

Nu jo, jos juodos kaip velniai, tas teisybė. kaip Žemaitė rašė - ir akys kaip vabuolės lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
Tokių turiu, pūpso gumbas, nelabai gražiai atrodo
user posted image
user posted image
O va apie kapišonus aš galvojau, tik bijau kad nesilaikys ant galvos, pučiant vėjui teks eiti viena ranka prilaikant tą grožį g.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 12 02, 13:59)
O va apie kapišonus aš galvojau, tik bijau kad nesilaikys ant galvos, pučiant vėjui teks eiti viena ranka prilaikant tą grožį g.gif

Taip ir būna su gobtuvais drinks_cheers.gif

Neplanuotai papildžiau pavasario kapsulę sijonu. O šiandien gruodžio 2, ane? doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 02, 15:04)

Neplanuotai papildžiau pavasario kapsulę sijonu. O šiandien gruodžio 2, ane?  doh.gif  biggrin.gif

Aš liepą per karščius pirkau žieminius batus smile.gif Ir dabar labai jais džiaugiuosi - na kur aš bučiau dabar radus už 42 lt ax.gif

Radau aš bazėj tą kitą Asia shopą, apie kurį Noa rašė ax.gif Ir nurovė man stogą, pamiršau visus taupymus, viską blush2.gif Nes dar buvo 50 % viskam, kainos išvis - niekad niekur tokių nemačiau biggrin.gif Nupirkau:

sau - batus, 2 rankines (tik prieš savaitę naują pirkau, aha biggrin.gif ), 2 džinsus, 2 palaidines, treningines kelnes, pirštines;

vyrui - 3 striukes, batus, kepurę, kuprinę

vaikui - batus

Eilėj prie kabinų stovėjau - na, gal 20 min doh.gif
Eilėj prie kasos stovėjau ko gero valandą wacko.gif karsta.gif

Niekad tiek daug visko nepirkau vienu sykiu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 02 gruodžio 2012 - 14:11
QUOTE(dontstop @ 2012 12 02, 14:05)
Radau aš bazėj tą kitą Asia shopą, apie kurį Noa rašė  ax.gif  Ir nurovė man stogą, pamiršau visus taupymus, viską  blush2.gif  Nes dar buvo 50 % viskam, kainos išvis - niekad niekur tokių nemačiau  biggrin.gif  Nupirkau:

Pala, pala, primenam dar kartą, kurioj ten vietoj? blink.gif g.gif
Atsakyti
Kai atskiedžia juodą tada normaliai, bet kai visa juoda... tai iš veido lieka blynas, bruožų nulis matos... nu gal ir gerai, visgi ne gražuolė
user posted imageuser posted image
beja šviesiai pilka jai irgi kažkaip nelabai blush2.gif

Aš visus variantus pėdkelnių peržiūrėjus, nusprendžiau kad man juodos geriausiai atrodo. Kitu atveju liašky kak u mašky... jai pėdkelnės juodos, iškart dar kažkur turi juoda atsirast, nes viena juoda ne kaip atrodo, lenda į pirmą planą... tai koks skirtumas kad liaškos puse cm vizualiai suplonės, jai vis vien pagal ryškumu krenta labiausiai į akis, tskant akcentas tampa. Todėl reik dar kažko juodo, arba tamsaus... O tinkančio tamsaus gan sunku rast... tai pas mane jau ir batai turi būt juodi, ir sijonas su juoda... ir lieka kad užtenka kad šalis koks lediniai žydros spalvos rolleyes.gif .
Bet man gerai, aš gan tamsi, man galim. O šviesiaplaukėm nežinau kaip... gali būt kad santykinai juodi antakiai pataps visai ne juodi, veido bruožai liesis į vientisą blyną blush2.gif
Pavasariams tai dar nieko, jie gali rinktis prie veido kažką ryškaus, tai juoda tiesiog tą ryškų akcentuotų, ir vis vien veidas liktų pirmam plane... o ką šviesioms vasaroms daryt neįsivaizduoju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 12 02, 14:05)
Niekad tiek daug visko nepirkau vienu sykiu  blink.gif

Ir kiek atsiėjo toks garderobo papildymas? Fotoreportažas bus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 12 02, 15:17)
Pavasariams tai dar nieko, jie gali rinktis prie veido kažką ryškaus, tai juoda tiesiog tą ryškų akcentuotų, ir vis vien veidas liktų pirmam plane... o ką šviesioms vasaroms daryt neįsivaizduoju unsure.gif

A tepasiunt jos, jeigu jau aš pavasaris irnesakyk.gif lotuliukas.gif
Atsakyti