Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(inc @ 2012 11 30, 09:02)
dar pagalvojau, kad gal pas batsiuvį pabandyt nueit. jie vis tiek peiliukų visokių turi  g.gif turiu vieną pažystamą, tai bandysiu paklausinėt  thumbup.gif

Manau, batsiuvys galėtų pagelbėti. Kaip gražu wub.gif Manoji skrybėlė irgi panašios spalvos - melsvai pilkos tokios. Irgi taisiau - buvo su negražia satinine juosta, tai pirkau spec skrybėlėms tą juostelę ir pakeičiau.
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 11 30, 09:19)
kokios fainos skrybliukės, man l gražu, tik nemoku aš jų nešioti - man plaukus suploja. Bet tavo blog'e radau l. gerą  daiktą - virbalinę  thumbup.gif  Reik ir man. Bandysiu.


Eik, nėra ko jų nemokėt nešiot. Reikia tik modelį tinkamą atrast. Bent jau mao kai galva didelė, tai reta tinka, bet varpelio forma man liuks smile.gif

Virbalinės liuks daiktas. Siūk siūk mirksiukas.gif Jei ko nesuprasi ,sakyk- padėsiu. Jau kokias penkias esu pagaminus, tai čiut praktikos turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 30, 07:33)
Eik, nėra ko jų nemokėt nešiot. Reikia tik modelį tinkamą atrast. Bent jau mao kai galva didelė, tai reta tinka, bet varpelio forma man liuks  smile.gif

Virbalinės liuks daiktas. Siūk siūk  mirksiukas.gif Jei ko nesuprasi ,sakyk- padėsiu. Jau kokias penkias esu pagaminus, tai čiut praktikos turiu  biggrin.gif

mano galva maža lotuliukas.gif tai didelės dažnai. Ir man prie skrybliuko norisi palčiuko, ne striukės. O kai lyja, tai nlb su paličiuku. Nors šiemet ruduo gražus gi buvo... Reiks pasidairyti skrybėliuko ateičiai, nes turimi jai pasenę...
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2012 11 29, 17:11)
Kad terba turėtų skirtis nuo rankinuko spalvos. Palei patarimus, jei jau žiūrint.

Kai aš čia pavariau blink.gif Turėjo būt terba nuo palto spalvos, bet tai supratot.. Vien rankinukai akyse biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2012 11 29, 17:19)
Nu bet jei aš turiu rankinuką, kuris yra dviejų spalvų - kažkokios tan ir tamsiai mėlynos - visas mėlynas, dugnas tan ir rankenos tan - tai prie ko tada man jį naudot? doh.gif Jei prie mėlyno palto negerai ir prie tan, išeitų, irgi negerai? Tai ką, dar trečią spalvą įvest - bet čia jau kokia tai maišalienė išeis? doh.gif

O bet tačiau - užsakyto palto mėlyną galgi skirias nuo rankinuko mėlynos? rolleyes.gif

paroš ir paltuką bigsmile.gif
Atsakyti
Man skrybeliukai labai deformuojasi g.gif , tiek kantas tiek forma išsitampo g.gif
Esu kirpus su didelėm žirklėm (išsitampė kraštas, tai tokis banguotas gavosi, o patrumpinus normaliai atrodė), tokiom kur storus audinius siuvėjaii kerpa (močiutė siuvėja turėjau). Tai paprastai čiak čiak ir nusikirpo dailiai. Tuo kanceliariniu manau neišeitų nupjaut. Nes reik pjaut prispaudus vienu rėžiu, kitaip kraštas sluoksniuotas gaunas.
Aš šiuo metu visai be kepurių likau verysad.gif , ir man labai šalta... žodžiu atsiauginau plaukus ir nebetelpa galva į senasias, visos per mažos liko. Bet net nežinau ko ieškot... plaukai tokie nei viens nei du, reiktų suformuot kad palaidais vaikščiot. Bet dabar dar nenoriu, o ir taip žiema sveikiau jiems paslėptiems. Gaunas toks gumbas susisukus kaip nors, ar tik šiaip susirišus... po kokia kepure tą gumbą kažin galima būtų talpint?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 30 lapkričio 2012 - 11:09
QUOTE(Noa @ 2012 11 29, 19:27)
Neisiu aš su tan paltūūūūūūūūū!!! Aš gi stora kaip barabonas, man kokius 15 kg numest reikia!!!!! Kur jau ten ple šviesus paltas!!!

A storina ne spalva, o netinkamas modelis tongue.gif Esu su šviesiais drabužiais daug liekniau atrodžiusi nei su tamsesniais, modelio pagal figūros tipą reikia ieškot 4u.gif

Juoda ne visada lieknina, čia mitas 4u.gif Jau šioje temoje kalbėjome, ir net buvo straipsnių pateikta.
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 30, 08:35)
Na o aš iš neturėjimo ką priderinti dabar nešioju dark navy paltuką su šokoladine skrybėlę, terakotiškai ruda rankine ir šokoladiniais batais  biggrin.gif

Oho unsure.gif Su skybėle, tai tu visiška dama rolleyes.gif Ne jau, aš skrybėlės nešiot nemoku iš viso, net neįsivaizduoju, kaip reikėtų biggrin.gif Kartą jaunystėj mėginau, bet tas mėginimas truko kokius du išėjimus į gatvę biggrin.gif Man ji visur trukė doh.gif Ir ranką pakelt, pvz. troleibuse važiuojant laikytis, ir vaizdą matyt lotuliukas.gif

Na, kita vertus, damos troleibusais nevažinėja ir rankų nekilnoja biggrin.gif

Aš geriau moku nešioti kokius kerzus unsure.gif

QUOTE(_asamaM @ 2012 11 30, 10:58)
O bet tačiau - užsakyto palto mėlyną galgi skirias nuo rankinuko mėlynos?  rolleyes.gif

Eik tu švilpt, apie tai aš nepagalvojau lotuliukas.gif Rinkdama žiūrėjau, kad navy būtų, ne violetinis koks, ale tas navy irgi nuo- iki.... O kadangi tai derinama prie pėdkelnių spalvos (kurių vis dar, beje, neturiu), tai apskritai gali gautis belekas biggrin.gif Nes ta pėdkelnė netgi gali idealiai tikti, o pasitemps, prasišvies, ir kas tada išeis? lotuliukas.gif
Tai gal parodysiu, kai gausiu. Po teisybei, ir pati tada pamatysiu biggrin.gif

Paltukas paprastas, striukinis, nes mūsų klimato sąlygom su kitokiu man neišeina - turiu du ir abu kabo... Neidealus, bet idealaus neradau sad.gif
Bet dar irgi jo neturiu - vdrug mažas ar didelis pasirodys lotuliukas.gif

Papildyta:

QUOTE(groovy @ 2012 11 30, 12:25)
A storina ne spalva, o netinkamas modelis tongue.gif Esu su šviesiais drabužiais daug liekniau atrodžiusi nei su tamsesniais, modelio pagal figūros tipą reikia ieškot 4u.gif

Juoda ne visada lieknina, čia mitas 4u.gif Jau šioje temoje kalbėjome, ir net buvo straipsnių pateikta.


Netiku, aš prietaringa ir mitais tikiu dry.gif Nežinau, kaip man reiktų rengtis šviesiai, kad plonai atrodyt dry.gif Kai apie tai kalbėjot, manęs dar temoj nebuvo sad.gif

Šiaip tai aišku, kad netinkamai parinktas modelis storina. Bet. Gauk tu bliamba tą tinkamą modelį, tinkamos spalvos, tinkamos sudėties, tinkamos kainos ir tinkamu metu... Kad gudrus dry.gif Aš kai įsigilinau, tai supratau, kad arba nuleisiu reikalavimus, arba išdurnėsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
nezinau merginos ar buvot anskaciau si sraipsni idejusios, bet geras, verta paskaityti. apie spalvas ir rastus, kas storina ir kodel 4u.gif

http://make-your-sty....com/53649.html
Atsakyti
QUOTE(vabalas @ 2012 11 30, 14:22)
nezinau merginos ar buvot anskaciau si sraipsni idejusios, bet geras, verta paskaityti. apie spalvas ir rastus, kas storina ir kodel  4u.gif

http://make-your-sty....com/53649.html

labai geras straipsnis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalas @ 2012 11 30, 15:22)
nezinau merginos ar buvot anskaciau si sraipsni idejusios, bet geras, verta paskaityti. apie spalvas ir rastus, kas storina ir kodel  4u.gif

http://make-your-sty....com/53649.html

Labai geras straipsnis, neskaičiau ir nemačiau tokio!


Bet sakiau užtat, kad juoda ir tamsios plonina, ir tai joks ne mitas bigsmile.gif

Žiūriu, mano skonis aplamai orientuotas į ploninimą - patinka juoda, pilka, tamsios, jei gėlytrės - tai kad retos, jokių blizgučių biggrin.gif jei reikia šviesios - tada geriau žalsva/melsva, o ne kokia persikinė, į kurią tisiog žiūrėt negaliu rūbuose!

Pagal šitą straipsnį su mano skoniu viskas gerai biggrin.gif
Atsakyti
Gaila, rusiškai nesuprantu verysad.gif

QUOTE(Noa @ 2012 11 30, 16:14)
Bet sakiau užtat, kad juoda ir tamsios plonina, ir tai joks ne mitas bigsmile.gif

bet gi ne vien juoda, gali būti kitos tamsesnės spalvos, nebūtina labai šviesias, bet ir ne juodą, nes ateini į balių ir taip visos vienodos doh.gif Arba maximoj šiandien vaikščiojom, visas kažkuris skyrius drabužių juodas su pilku doh.gif Atrodo, kad lietuviams spalvų nereikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 30, 18:53)
Gaila, rusiškai nesuprantu verysad.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

As siandien Maximoj prie kasos atkreipau demesi: sviesi moteris: juodas gobtuvas (kaip salikas ar kazkas tokio), paltas, pedkelnes, batai, rankine, pinigine... Vienintelis dalykas kuris sviete is tokiau, tai vestuvisnis ziedas. Viskas, paskendusi kazkokia, net zmogaus nesimato...
Atsakyti