Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Noa @ 2012 11 29, 17:17)
lotuliukas.gif  Aš taip ir panašiai mąstau čia jau dvi savaites lotuliukas.gif

Nu bet jei aš turiu rankinuką, kuris yra dviejų spalvų - kažkokios tan ir tamsiai mėlynos - visas mėlynas, dugnas tan ir rankenos tan - tai prie ko tada man jį naudot? doh.gif Jei prie mėlyno palto negerai ir prie tan, išeitų, irgi negerai? Tai ką, dar trečią spalvą įvest - bet čia jau kokia tai maišalienė išeis? doh.gif

Fig su tais spalvų derinimais, kas man liepė pirkt tą durną rankinuką? umn.gif:
A, atsiminiau. Papigiai buvo blush2.gif  lotuliukas.gif

Uzmusantis argumentas.
Tan paltas bus gerai. Gi esme ta, kad is toliau, is kokiu 10 - 20 ir daugiau metru, ziurint klubai ar liemuo, priklauso nuo to kur tabaluojasi tase, netaptu perpus didesni nei yra, o taip ir bus jei ir paltas ir tase vienodos ar labai artimos spalvos.
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2012 11 29, 18:22)
Uzmusantis argumentas.
Tan paltas bus gerai. Gi esme ta, kad is toliau, is kokiu 10 - 20 ir daugiau metru, ziurint klubai ar liemuo, priklauso nuo to kur tabaluojasi tase, netaptu perpus didesni nei yra, o taip ir bus jei ir paltas ir tase vienodos ar labai artimos spalvos.

Neisiu aš su tan paltūūūūūūūūū!!! Aš gi stora kaip barabonas, man kokius 15 kg numest reikia!!!!! Kur jau ten ple šviesus paltas!!!

Atrodysiu kaip meškutė gauruota, kur lanko eglutę šile lotuliukas.gif

Mėlynas - tai šviesiausia, ką galiu sau leist unsure.gif

Ei, bet ta tašė tai tokia - rankose nešti, ir nemaža. Ji tabaluosis aplin kelius. tai gal nieko? Keliai pas mane kaip keliai, lai būna kokio nori storumo! doh.gif



Aš čia kodėl stoju UŽ mėlyną paltą? Nes jį užsisakiau lotuliukas.gif blush2.gif doh.gif kai buvo tas Juodas penktadienis lotuliukas.gif
Nū, blogiausiu atveju, reiks naujos tašės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 29 lapkričio 2012 - 19:30
QUOTE(Noa @ 2012 11 29, 19:27)
Neisiu aš su tan paltūūūūūūūūū!!! Aš gi stora kaip barabonas, man kokius 15 kg numest reikia!!!!! Kur jau ten ple šviesus paltas!!!

Atrodysiu kaip meškutė gauruota, kur lanko eglutę šile lotuliukas.gif

Mėlynas - tai šviesiausia, ką galiu sau leist unsure.gif

g.gif gal ta "tan" palta butu galima nesioti pavasari, nes pavasari man labai negrazu tamsus paltai (o ziema tai jau pasidaro grazu doh.gif )

nors gerai pagalvojus, kiek pamenu is foto, man rods tan spalva, ta kuria as isivaizduoju, jums prie veido nelabai schmoll.gif
na bet reikia dar tureti omenyje, kad as gal ne tokia tan isivaizduoju ir gal atmintis mane apgauna... mano mintyse tan tokia user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2012 11 29, 20:35)
g.gif  gal ta "tan" palta butu galima nesioti pavasari, nes pavasari man labai negrazu tamsus paltai (o ziema tai jau pasidaro grazu  doh.gif )

nors gerai pagalvojus, kiek pamenu is foto, man rods tan spalva, ta kuria as isivaizduoju, jums prie veido nelabai schmoll.gif


Man tokia prie veido gerai! Na, panašiai kažkokia tokia. Aš neraliuotas pavasaris, tojest, light pavasaris, ryža tinka... Kakavinė netinka.
Ten realiai ne tokia raudona. Kažkokis tokia:
user posted image

Šviesi pakankamai dry.gif

Mano terbos spalvos maždaug tokios:
http://www.ebay.ca/i...r-/251191984028

Tik ne tokia sudrožta, be gėlyčių ir shopperis biggrin.gif
Nesudrožta dėl to, kad nežinau, prie ko ją drožti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 29 lapkričio 2012 - 20:19
Noa, mano kolegė rudenį tampė navy paltuką su mėlyna taše odinėm rudom rankenom. Nu gerai žiūrėjos, tikrai!

Jau laukiu savo gyvatinio šaliko ph34r.gif
Ir nuolaidos batams doh.gif
Atsakyti
Laba.

Dekui uz pagyras batams biggrin.gif

As tai nezadu ismesti puse spintos, nesu tokia turtinga. Be to, tikrai neturiu daug "skuduru". Kadangi "byski" uzsisedejusi namie, tai ziu garderobas moraliskai pasenes. Todel dabar puiki proga isigyti butent reikiamus ir tinkamos spalvos rubus.
Apejau Akropoli, paciupinejau ir bandau susigaudyt spalvose. Nes dabar tenka pazindintis su spalvomis, i kurias iki siol neziurejau. Atrodo galvoj susidejau visa palete, bet realiai nuo rubu gausos vel pametu "teisinga" biggrin.gif Reik daugiau praktikuotis matyt. Nes jei iseisiu kada i darba biure, teks smarkiai garderoba gausint. Reik ruostis smile.gif
Man kazkaip tos kapsules persipina. Gal tiksliau spalviniai deriniai gaunasi. Pvz, ziema nesioju megztukus ant golfu, maikuciu. Bet ir vasara vesiom dienom as irgi juos deviu (susagstomus). Realiai pavasario- ziemos- rudens laikotarpiui galiu sukurpti 2 kapsules: 1)juoda, balta, pilka 2) ruda, rozine, violetine.
TIK 2 rubai neisipaiso tongue.gif Naujas sviesiai gelsvas svarkelis (sakyciui pavasario tipo) ir samaninis megztinis (rudens spalva). Bet zadu svarkeli nesiot vasaros pabaigoje, rudeni, kai oda bus pakankamai paskrudus ir silta.
Kiek pastudijavau izimybes, baisiai jos linkusios migruoti is vieno tipo i kita. Drasiai skolinasi salia esanciu tipu spalvas. Tai mums, mirtingosioms, taip negalima?
Del saves darau isvada viena- kuo daugiau sviesiu spalvu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramyra: 29 lapkričio 2012 - 23:12
Na o aš iš neturėjimo ką priderinti dabar nešioju dark navy paltuką su šokoladine skrybėlę, terakotiškai ruda rankine ir šokoladiniais batais biggrin.gif tiesa, o šalikas tai rausvai peach splavos. Balaganas kaip reikiant lotuliukas.gif ...bet turiu tik juodą ir ružavą skrybėlę.
Beje, gal žinot ar įmanoma apkirpti skrybėlei kraštus. Turiu vieną labai gražią violetinę ir spalva man tinka, bet man jos brylius per platus, tai guli n metų jau nenešiojama. Sugalvojau, kad jei nukirpčiau, tai tikrai nešiočiau. Nors turbūt nieko prie jos derančio kol kas neturiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 30, 05:35)

Beje, gal žinot ar įmanoma apkirpti skrybėlei kraštus. Turiu vieną labai gražią violetinę ir spalva man tinka, bet man jos brylius per platus, tai guli n metų jau nenešiojama. Sugalvojau, kad jei nukirpčiau, tai tikrai nešiočiau. Nors turbūt nieko prie jos derančio kol kas neturiu  lotuliukas.gif

tai jei nenešioji - kirpk, kas jai gali pasidaryti ? Ar ji medžiaginė, siūta?
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 30, 07:35)
Na o aš iš neturėjimo ką priderinti dabar nešioju dark navy paltuką su šokoladine skrybėlę, terakotiškai ruda rankine ir šokoladiniais batais  biggrin.gif tiesa, o šalikas tai rausvai peach splavos. Balaganas kaip reikiant  lotuliukas.gif ...bet turiu tik juodą ir ružavą skrybėlę.
Beje, gal žinot ar įmanoma apkirpti skrybėlei kraštus. Turiu vieną labai gražią violetinę ir spalva man tinka, bet man jos brylius per platus, tai guli n metų jau nenešiojama. Sugalvojau, kad jei nukirpčiau, tai tikrai nešiočiau. Nors turbūt nieko prie jos derančio kol kas neturiu  lotuliukas.gif

Jei fetras storesnis, tai gali nelygiai nusikirpti, tiesiog matytis, kad buvo taisyta. Bet jei skrybėlė iš kuistuko ir brangiai nekaštavo, tai why not mastau.gif Veltinis juk neturėtų išsileisti.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 30, 06:31)
Jei fetras storesnis, tai gali nelygiai nusikirpti, tiesiog matytis, kad buvo taisyta. Bet jei skrybėlė iš kuistuko ir brangiai nekaštavo, tai why not  mastau.gif Veltinis juk neturėtų išsileisti.

gal reiktų pjauti? dėl krašto lygumo? Na tuo kad ir popieriaus kokybišku rėžtuku.
Atsakyti
ji va tokios formos dabar
[IMG]http://shessmart.com/wp-content/uploads/2009/10/felt-hat.jpg[IMG]

galvoju, va taip gal panašiai bandyt
user posted image

aną dieną į blogą gražių įsimečiau čia

dar pagalvojau, kad gal pas batsiuvį pabandyt nueit. jie vis tiek peiliukų visokių turi g.gif turiu vieną pažystamą, tai bandysiu paklausinėt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 30 lapkričio 2012 - 09:20
kokios fainos skrybliukės, man l gražu, tik nemoku aš jų nešioti - man plaukus suploja. Bet tavo blog'e radau l. gerą daiktą - virbalinę thumbup.gif Reik ir man. Bandysiu.
Atsakyti