Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 28, 19:53)
atsiprasau, laiko trukumas ir didele streso doze daro savo  4u.gif  mirksiukas.gif
tiesiog galvoju kaip cia man tada elgtis su tomis kapsulemis. kol neprakraciau visos spintos, galvoju kiek isvis verta kapsuliu daryti, kokios paskirties ir t.t.  g.gif

Na tik neprameskit visos spintos smile.gif Geriausia nebetinkančius, nepatinkančius daiktus susidėti į maišus (jei daiktų daug - vakuuminius biggrin.gif) ir pamiršti pusmečiui ar net metams. Taisyklė - jei rūbas per metus nė sykio neapsivilktas, jo galima atsikratyti rolleyes.gif
Atsakyti
Taip, bet kolkas, kol nieko neismanau apie tas kapsules, daug minciu kyla smile.gif kad ir del tos darbo kapsules, jeigu dress kodo nera ar reikia vistiek atskirti i dvi atskiras: laisvalaikio ir darbo smile.gif o cia dar ir puosni pasimaise, tai isvis.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 28, 20:09)
Taip, bet kolkas, kol nieko neismanau apie tas kapsules, daug minciu kyla  smile.gif  kad ir del tos darbo kapsules, jeigu dress kodo nera ar reikia vistiek atskirti i dvi atskiras: laisvalaikio ir darbo  smile.gif o cia dar ir puosni pasimaise, tai isvis..  biggrin.gif

Kapsuliu gali buti tiek kiek tik norisi, nebutina visus drabuzius sukisti i viena ar dvi kapsules (ar ekonomiska??? buta ilgu diskusiju ivairiais pjuviais).
As pvz kol kas turiu tik derinukus (melynasis, garstycinis...), ne kapsules. Bet ir tai jau ekonomiska, pirkdama kiekviena nauja daikta konkreciai zinau su kuo ji nesiosiu, todel nebera nenesiojam drabuziu uzimanciu vieta erdve taupyti juk irgi reikia smile.gif (na yra keli kuriu nekyla rankos ismesti ir kuriuos planuoju perdaryti i nesiojamus su siuvejos pagalba)
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2012 11 28, 19:21)
[/IMG]user posted image

Nusipirkau tokios spalvos zieminius batus. Valio valio, ne juodi  biggrin.gif

Kokie gražūs. Aš į tokius žiūriu, niūriai traukau norį ir mąstau - va tai tau, kakaviniai - būčiau vasara - man būtų kaip tik! biggrin.gif
Bet nesu dry.gif


Aš jau su tom kapsulėm voobščė iškvėšau. Ne, nenusipirkaun kažko labai dar, bet esmė ta, kad vietoj džinsų, juodos tašės, juodo palto, juodų batų ir bet kokios norimos spalvos rankinuko, šaliko ir megztinio turiu pirkti:

1. Mėlyną paltą (prie mėlynai - ryžo rankinuko ir mėlynų pėdkelnių biggrin.gif). Tada dar kokių tai ryžų batų ir gal kokios tamsiai mėlynos suknelės? unsure.gif

2. Rudai- chaki spalvos batų ir kažkokios rudos striukės. Prie rudos terbos. Šiaip turiu rudą švarką iš bėdos, bet kas iš to švarko - nei šiltų kišenių, nei kapišono unsure.gif

Tai dabar jolki matalki! Dvejų paltų, dvejų striukių ir suknelės.

Nu ir nafig, ir čia gaunasi taupu? unsure.gif Turint omeny, kad viską turiu juodą, tojest, dvejas striukes, dvejus batus ir suknelę? biggrin.gif

O kaip visą tą š sumalt į kapsulę - man smegeninė neveža. Bet dar ir nereikia, nes čia tik planas - nieko ne tik kad neturiu, bet netgi aplamai nenužiūrėjau. Nekalbant apie tai, kad nesusikaupiau materialiai! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 28, 20:09)
Taip, bet kolkas, kol nieko neismanau apie tas kapsules, daug minciu kyla  smile.gif  kad ir del tos darbo kapsules, jeigu dress kodo nera ar reikia vistiek atskirti i dvi atskiras: laisvalaikio ir darbo  smile.gif o cia dar ir puosni pasimaise, tai isvis..  biggrin.gif

Na, aš turiu puošnią vestuvėms, baliams kokiems prašmatnesniems, sportinę važinėjimui su dviračiais, kartais žygiams kokiems, išeiginę (būtų darbas ne namie, su ja vaikščiočiau) kavinėms, teatrams, į svečius rimtesne proga ir visai tokią laisvalaikio (džinsai ir megstukas) į kiną, pas draugus ir pan.

Tai puošni aišku viena visiems metams, ir ten net ne kapsulė, tiesiog kelios įvairios suknelės trumpom ir ilgom rankovėm, rankinė, sportinė taip pat viena, žiemą lauke nesportuoju, o jei kur išsirengiam į kokį žygelį, tai laisvalaikio šiltus drabužius naudoju, o tas išeigines ir laisvalaikio turiu po 3 – vasarai, pavasariui / rudeniui ir žiemai.

Noa, jei geras daiktas, brangiai neišeis parduoti, kad kitą nusipirktum, tai nešiok tą juodą paltą ar striukę, tik pradžiai, kol nesunešiosi, pasipirk keletą šalikėlių savo spalvų, kad prie veido juodos nebūtų 4u.gif Aš iš pradžių taip dariau, o po to ir paltas sutriušo, kitam pribrendau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 28 lapkričio 2012 - 20:51
QUOTE(Noa @ 2012 11 28, 20:36)

biggrin.gif:D:D
Num nesioti kas yra ir progai pasitaikius ekonomiskai pildyt teisinga kapsule smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 28, 21:08)
Taisyklė - jei rūbas per metus nė sykio neapsivilktas, jo galima atsikratyti  rolleyes.gif

Sita kazkur girdejau ir net trumpesniu laiku, kad uztenka puses metu rolleyes.gif siaip kiek pavyko pravalyti spintos (kolkas kaip byte patare delioju daugmaz spalvomis tik), tai dar bandau ir tas senienas istraukus sunesioti rolleyes.gif jeigu ne i darba/laisvalaiki, nes man tiesiog nebemiela, tai bent namuose ir pas uosviene i svecius biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Gute444 @ 2012 11 28, 21:21)
Kapsuliu gali buti tiek kiek tik norisi, nebutina visus drabuzius sukisti i viena ar dvi kapsules (ar ekonomiska??? buta ilgu diskusiju ivairiais pjuviais).

O ka as zinau, kiek man tu kapsuliu reikia. Ta prasme, tikrai neverta daryti viena kapsule darbo ir nesioti tik i darba, o kita daryti laisvalaikio ir nesioti laisvalaikiu, kai pas mane ir ten, ir ten vienodi rubai. Tada ka ir galvoju gal geriau dvi kapsules bendro naudojimo, bet skirtingu spalvu.. o sportuoti nesportuoju, zadu pradeti, bet kad pas mane laiko truksta, na kad vasara ten su dviraciu pavazineju ar su suniu pabegioju, tai kazin ar apsimoka atskira kapsule, kai bene uztenka vieno derinio g.gif

QUOTE(groovy @ 2012 11 28, 21:49)
Na, aš turiu puošnią vestuvėms, baliams kokiems prašmatnesniems, sportinę važinėjimui su dviračiais, kartais žygiams kokiems, išeiginę (būtų darbas ne namie, su ja vaikščiočiau) kavinėms, teatrams, į svečius rimtesne proga ir visai tokią laisvalaikio (džinsai ir megstukas) į kiną, pas draugus ir pan.

laisvalaiko kapsule is dvieju rubu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 28, 21:51)
jeigu ne i darba/laisvalaiki, nes man tiesiog nebemiela, tai bent namuose ir pas uosviene i svecius  biggrin.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif

Dėl trumpesnio laiko - kai pas mus toks skirtumas tarp sezonų, tai kokią vasarinę suknelę verta dar ir ilgiau nei metus pasaugoti.
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 28, 21:51)
laisvalaiko kapsule is dvieju rubu?  rolleyes.gif

Nea, čia pavyzdys lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 28, 22:51)
laisvalaiko kapsule is dvieju rubu?  rolleyes.gif

A šo. Treningo viršus ir apačia lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(groovy @ 2012 11 28, 21:49)
Noa, jei geras daiktas, brangiai neišeis parduoti, kad kitą nusipirktum, tai nešiok tą juodą paltą ar striukę, tik pradžiai, kol nesunešiosi, pasipirk keletą šalikėlių savo spalvų, kad prie veido juodos nebūtų 4u.gif Aš iš pradžių taip dariau, o po to ir paltas sutriušo, kitam pribrendau ax.gif

Tai taip ir darysiu irnesakyk.gif
Aš tik į ateitį planuodama susiparinau lotuliukas.gif
O taip tai - negi dabar man mest odinius juodus ilgus batus, jei juos pirkau pernai žiemai baigiantis Londone papigiai, o dabar tokie apie 500 Lt kainuoja? Nes sezonas? unsure.gif
Arba North Face juodą pūchovyką, kuris ar šiaip, ar taip ne pasipuošimui, nes yra miegmaišio pavidalo, o skirtas laikui, jau jau viskas po barabanu, kaip šalta! biggrin.gif Taigi tada mano fizionomija paraudonuoja, pamėlynuoja ir praranda savo geltoną atspalvį! Arba sėdžiu mašinoj ir niekas nemato lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 28, 20:36)
1. Mėlyną paltą (prie mėlynai - ryžo rankinuk

2. Rudai- chaki spalvos batų ir kažkokios rudos striukės. Prie rudos terbos.

Kad terba turėtų skirtis nuo rankinuko spalvos. Palei patarimus, jei jau žiūrint. Kad nebūtų viena didelė ruda dėmė bigsmile.gif

Vo ir išsprendžiau klausimą - nei mėlyno, palto nei rudos striukės nereik rolleyes.gif
Bet gal reik rudo palto ir mėlynos striukės? wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2012 11 29, 18:11)
Kad terba turėtų skirtis nuo rankinuko spalvos. Palei patarimus, jei jau žiūrint. Kad nebūtų viena didelė ruda dėmė  bigsmile.gif

Vo ir išsprendžiau klausimą - nei mėlyno, palto nei rudos striukės nereik  rolleyes.gif
Bet gal reik rudo palto ir mėlynos striukės? wacko.gif

lotuliukas.gif Aš taip ir panašiai mąstau čia jau dvi savaites lotuliukas.gif

Nu bet jei aš turiu rankinuką, kuris yra dviejų spalvų - kažkokios tan ir tamsiai mėlynos - visas mėlynas, dugnas tan ir rankenos tan - tai prie ko tada man jį naudot? doh.gif Jei prie mėlyno palto negerai ir prie tan, išeitų, irgi negerai? Tai ką, dar trečią spalvą įvest - bet čia jau kokia tai maišalienė išeis? doh.gif

Fig su tais spalvų derinimais, kas man liepė pirkt tą durną rankinuką? umn.gif:






A, atsiminiau. Papigiai buvo blush2.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Cha cha, sugalvojau. Striukę aš pagrobsiu iš savo mažo vaiko laugh.gif Kai jis panešios, žinoma laugh.gif Metai, ir striukė mano, na ir kas, kad vyriška, tašė irgi vyriška, prisišpakliuosiu kaip indėnas ir visi manys, kad transvestitas laugh.gif
Atsakyti