Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 25, 20:37)
O kokie tai rūbai?  blush2.gif  kažkaip įdomu, mano laisvalaikis panašus, pasisėdėjimai su draugėmis, su vyru šeimomis, svečiai, kavinės, renginiai ir t.t., bet rengiuosi tais pačiais laisvalaikio rūbais, tai sudomino mane kas tas puošnumas  blush2.gif


Na pvz:

user posted image

ilgarankovė suknelė su labai gilia iškirptim


user posted image

didelė iškirptė, permatoma nugara, šilkinis kaspinas..
Atsakyti
Na, į barą ar restoraną tai dar žiūrint kokį, kartais geriau jaučiamasi paprastesniais drabužėliais, nes keistai gali atrodyti išsipuošusi.
Atsakyti
Cia matyt kaip kam. As pirma suknele, tai eiciau ir i darba. Antra bliuskute zinoma ne, bet ir i kavines, sveciu neiciau, nebent i koki kluba ar kokia ypatingesne proga (nauji metai, gimtadienis ir panasiai). Tiesiog norejau isiaiskinti ta pusonumo savoka, nes mano nuomone puosnus rubai yra kitokie, o i svecius, barus, kavines tai uztenka rengtis paprastai blush2.gif bet ir isvysti tikejausi kokteilines sukneles pagal pavadinima "puosnus" biggrin.gif tada man uzteks dvieju laisvalaikio, kartu ir darbiniu. daugiau nereik reiskia biggrin.gif
padariau pazanga, siandien vietoj juodos sukneles nusipirkau tamsiai, labai labai tamsiai melyna (beveik juoda biggrin.gif ). visiskai klasikine, trumpomis rankovemis, noriu nesioti uzsimetusi megztukus, o pavasari gal ir viena bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 26, 20:58)
bet ir isvysti tikejausi kokteilines sukneles pagal pavadinima "puosnus"  biggrin.gif


Man tai nepuošnūs yra nupezę džinsai ir kedai, o puošnūs - nenupezę biggrin.gif


Žėkit, mergos, ne į temą, bet šukuosenų mados:
http://www.womanandh...hairstyles-2012

O kartu matosi ir makijažai.
O prie makijažų tinka rūbai.
Ai nu, gal tada ir į temą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 26, 20:58)
Cia matyt kaip kam. As pirma suknele, tai eiciau ir i darba.

Pirmą suknelė turi labai gilią, tiesiog dramatiškai gilią iškirptę rolleyes.gif Darbui biure ji nė pro kur netinka, net turint omeny, kad dress kodo nėra. IMHO, tokios gilios iškirptės aplamai dieną atrodo nepadoriai, anei darbe, anei bare smile.gif
Atsakyti
[/IMG]user posted image

Nusipirkau tokios spalvos zieminius batus. Valio valio, ne juodi biggrin.gif
Atsakyti
Ramyra, liuks spalva, labai universali thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 26, 21:11)
Man tai nepuošnūs yra nupezę džinsai ir kedai, o puošnūs - nenupezę biggrin.gif

Tada reiskia as kasdien vaikstau puosni biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(dontstop @ 2012 11 26, 21:16)
Pirmą suknelė turi labai gilią, tiesiog dramatiškai gilią iškirptę  rolleyes.gif  Darbui biure ji nė pro kur netinka, net turint omeny, kad dress kodo nėra. IMHO, tokios gilios iškirptės aplamai dieną atrodo nepadoriai, anei darbe, anei bare  smile.gif

Is nuotraukos net nepagalvojau blush2.gif


QUOTE(ramyra @ 2012 11 28, 19:21)
Nusipirkau tokios spalvos zieminius batus. Valio valio, ne juodi  biggrin.gif

liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2012 11 28, 19:21)
[/IMG]user posted image

Nusipirkau tokios spalvos zieminius batus. Valio valio, ne juodi  biggrin.gif




Aš labai noriu tokios spalvos pūkinio palto - striukės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 28, 19:55)

Is nuotraukos net nepagalvojau  blush2.gif


O aš buvau parašius iškart po nuotrauka mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2012 11 25, 21:09)
Na pvz:



ilgarankovė suknelė su labai gilia iškirptim


Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 28, 20:52)
O aš buvau parašius iškart po nuotrauka  mirksiukas.gif
Papildyta:

atsiprasau, laiko trukumas ir didele streso doze daro savo 4u.gif mirksiukas.gif
tiesiog galvoju kaip cia man tada elgtis su tomis kapsulemis. kol neprakraciau visos spintos, galvoju kiek isvis verta kapsuliu daryti, kokios paskirties ir t.t. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 28, 20:53)
atsiprasau, laiko trukumas ir didele streso doze daro savo  4u.gif  mirksiukas.gif
tiesiog galvoju kaip cia man tada elgtis su tomis kapsulemis. kol neprakraciau visos spintos, galvoju kiek isvis verta kapsuliu daryti, kokios paskirties ir t.t.  g.gif

Viskas tvarkoj smile.gif
Manau, tai individualus dalykas, reikia žiūrėtis pagal savo poreikius smile.gif
Atsakyti