Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 24, 22:13)
O tos, pas kurias darbe yra laisvas aprangos kodas, darbas ofise, tačiau kolegos rengiasi džinsais, tai darbui ir laisvalaikiui (jeigu laisvalaikis nėra sportinis, o panašaus stiliaus) daro vistiek skirtingas kapsules ar naudojasi ta pačia?  g.gif

Aš neskiriu darbo ir laisvalaikio rūbų. Aišku, turiu išeigai arba aktyviam laisvalaikiui drabužių, bet jie rečiau dėvimi.
Atsakyti
o tai gal tada visai verta pasidaryti dvi kapsules? blush2.gif spalvu prasme, na ar daryti viena darbine, viena laisvalaikio, tai bent spalvu pasirinkimas butu platesnis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 24, 22:24)
o tai gal tada visai verta pasidaryti dvi kapsules?  blush2.gif  spalvu prasme, na ar daryti viena darbine, viena laisvalaikio, tai bent spalvu pasirinkimas butu platesnis  blush2.gif

Manau, taip. Vis tiek juk norisi įvairovės kasdienėj aprangoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 11 24, 18:59)

Aha, jau šiek tiek atsivėrė mums stilius, smagu, kai žmogus turi savo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 11 24, 19:25)

Dontstop - labai patiko sukomplektuotas derik¡nukas 4u.gif




Ačiū smile.gif
O man patiko rankinė, ir pati tokią priglausčiau ax.gif
QUOTE(groovy @ 2012 11 24, 19:51)

Linkomanijoj
ax.gif
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 24, 22:13)
O tos, pas kurias darbe yra laisvas aprangos kodas, darbas ofise, tačiau kolegos rengiasi džinsais, tai darbui ir laisvalaikiui (jeigu laisvalaikis nėra sportinis, o panašaus stiliaus) daro vistiek skirtingas kapsules ar naudojasi ta pačia?  g.gif

Aš - taip. Bet mano specifinis laisvalaikis - arba gamta su šeima, vaiku, arba nuėjimai iki sporto klubo ir atgal. Tai šiems atvejams renkuosi visai sportinius rūbus, t y rudenį buvo treninginės kelnės, sportbačiai, sportinio stiliaus striukė su gobtuvu, po apačia bliuzonai su gobtuvu, kuprinė; atvėsus orams - slidininko kelnės, sportbačiai su kailiu, po apačia megztiniai, ant viršaus vėlgi sportinė striukė, tik šiltesnė.
Jei kartais eitume su vyru į barą/svečius/pan, dėčiausi ką nors iš "proginės kapsulės" (ten ne visai kapsulė, bet vėlgi specifiniai rūbai, nenešiojami į darbą ir niekur kitur) - tokių progų per sezoną gali išpulti kokia 1 arba visai nei vienos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 24, 20:00)

Shanos tašė kaip tinka prie avataro biggrin.gif O tai galima sveikinti su sandėriu, jei jau rankinė pakeliui  smile.gif

tongue.gif Galima sveikinti smile.gif
Bet i darba galima su tokia? g.gif

QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 24, 21:13)
O tos, pas kurias darbe yra laisvas aprangos kodas, darbas ofise, tačiau kolegos rengiasi džinsais, tai darbui ir laisvalaikiui (jeigu laisvalaikis nėra sportinis, o panašaus stiliaus) daro vistiek skirtingas kapsules ar naudojasi ta pačia?  g.gif

Pas mane kaip ir nera aprangos kodo, stilius darbe susiformaves toks dgmz casual, labai daznai dzinsai ir klasikinis svarkas. Bet va pvz dzinsai i darba man turi but atitinkami, dazniausiai klasikines vienodos spalvos, be patrynimu, paplesymu ir visokiu kitu paivairinimu, ir modelis irgi turi but atitinkamas, ne koks super skinny. Todel gaunasi pvz darbiniai dzinsai vienoki o laisvalaikiniai kitokie.

QUOTE(groovy @ 2012 11 24, 22:52)
Aha, jau šiek tiek atsivėrė mums stilius, smagu, kai žmogus turi savo 4u.gif

4u.gif

QUOTE(dontstop @ 2012 11 25, 08:34)

O man patiko rankinė, ir pati tokią priglausčiau  ax.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 11 25, 10:24)
tongue.gif  Galima sveikinti smile.gif
Bet i darba galima su tokia? g.gif

Laisvai smile.gif Bet ji neodinė?
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 25, 08:34)
Linkomanijoj
  ax.gif

Ačiū labai 4u.gif Bet vis tiek čia laikinai, kol įsigysiu tikrą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 25, 14:15)
Ačiū labai 4u.gif Bet vis tiek čia laikinai, kol įsigysiu tikrą wub.gif

Patinka Beatos knygos? unsure.gif Man vyras parsiuntė kelias, pavarčiau ir ištryniau unsure.gif
Atsakyti
Buvau Akropolyje per Jamam, dukrai pūkinę striukę nupirkau už 150 vietoj 200 Lt, o sau terminius rūbus žiemos sportui - irgi su nemaža nuolaida thumbup.gif
Ai, dar Maxima nustebino - buvo 40 proc. nuolaida gyvūnų aksesuarams, pirkau savo žvėriui šieno, tai pasirodo šienas yra gyvūno aksesuaras lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 25, 14:43)
Patinka Beatos knygos? unsure.gif  Man vyras parsiuntė kelias, pavarčiau ir ištryniau  unsure.gif

Na, lietuviškam skoniui labai artima, viskas labai gerai gaunasi, iš normalių gaunamų produktų. Na, tikrai super super, kai kas jau turbūt amžiams į mano kulinarijos repetruarą įtraukta biggrin.gif Turiu ir Oliverio, tos jau ne taip pritaikytos lietuviškam skoniui, tai rečiau iš jų, kokiais ypatingais užplaukimo gaminti ką nors įdomaus atvejais thumbup.gif

QUOTE(saimona @ 2012 11 25, 15:08)
Buvau Akropolyje per Jamam, dukrai pūkinę striukę nupirkau už 150 vietoj 200 Lt, o sau terminius rūbus žiemos sportui - irgi su nemaža nuolaida  thumbup.gif
Ai, dar Maxima nustebino - buvo 40 proc. nuolaida gyvūnų aksesuarams, pirkau savo žvėriui šieno, tai pasirodo šienas yra gyvūno aksesuaras  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 25, 09:34)
Jei kartais eitume su vyru į barą/svečius/pan, dėčiausi ką nors iš "proginės kapsulės" (ten ne visai kapsulė, bet vėlgi specifiniai rūbai, nenešiojami į darbą ir niekur kitur) - tokių progų per sezoną gali išpulti kokia 1 arba visai nei vienos  rolleyes.gif

O kokie tai rūbai? blush2.gif kažkaip įdomu, mano laisvalaikis panašus, pasisėdėjimai su draugėmis, su vyru šeimomis, svečiai, kavinės, renginiai ir t.t., bet rengiuosi tais pačiais laisvalaikio rūbais, tai sudomino mane kas tas puošnumas blush2.gif

QUOTE(Shana @ 2012 11 25, 10:24)
Todel gaunasi pvz darbiniai dzinsai vienoki o laisvalaikiniai kitokie.
4u.gif

o cia gal tas asmenybes atvejis, kai norisi siek tiek crazy aprangos? tai ji ispildoma po darbo biggrin.gif
Pas mane tokiu nera, visur nesioju daugmaz klasikinius paprastus, gal tik ne su visomis iskirptemis galesiu sau leisti eiti i darba.. bet ne kiekviena karta su jomis ir laisvalaiki noriu leisti schmoll.gif

Labai padejo bytte patarimas, issirusiavau visus rubus pagal spalvas..tik nesuprantu ka daryti toliau? na kaip elgtis su suknelemis trumpomis rankovemis ir palaidinemis? doh.gif jeigu as juos nesioju visais sezonais, po megztiniais, nesuprantu ar jas skaiciuoti i kapsule doh.gif
Atsakyti