Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Man paprasta arklio uodega reikalauja irgi kokios skarelės, ar dar ko užvyniot, kad nebūtų taip "atšokus" nuo galvos. Čia taip tiesiaplaukėm atrodo... o jai dar žmogui nuosava veido forma kiek kliūva... manau arklio uodega labai pabrėžia veido formą blush2.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už nuomones 4u.gif Kaip visad džiaugiuosi, kad kreipiausi, gerų patarimų gavau, man patiko ta juosta, bandysiu ieškot smile.gif

Amarcord, taip pirkau viską išskyrus rankines, o dar batai laukia, bet juos taip ar taip planavau pirkti ir laukiau nuolaidų, rinksiuos tokius, kurie vėliau tiktų kasdienai į darbą (nors mama išpeikė, kad ilgaauliai prie šių rūbų grubiai atrodo.. smile.gif ) Aš viską pirkau iš MD, labai žemom kainom, maikutė 5 lt, liemenė gal 10, kelnės 15. Po baliaus tikiuosi tokiom pat kainom ir parduoti blush2.gif Kai pagalvoju, o jei būtų tiesiog šiaip balius be maskarado, reikėtų kokteilinės suknelės, batelių - pigiau nebūčiau prasisukus schmoll.gif

Na, ar važiavot kas į Akropolį? biggrin.gif Aš važiavau, bet susivėlinau, atvažiavau tik po 9. Tai į Maximą tik įžengiau ir atgal - neina ne į vieną skyrių nosies įkišt, eilės nežmoniškos, nafig mega_shok.gif irnesakyk.gif
Takko šį bei tą pirkau vyrui ir vaikui, kainos tos pačios, kaip prieš 2 sav, nieks niekur nesuslėpta, viskas tvarkingai/
New Yorkjer šį kartą pradžiugino, nuolaida buvo viskam 20 %, išskyrus nukainuotus, bet nukainuota buvo labai daug kas. Rankinukas, kurį nužiūrėjau prieš 2 sav, jau buvo su 50 % nuolaida thumbup.gif Mačiau, kad buvo kabyklų "viskas po 10/15/30 lt", na, kaip per finalinius išpardavimus būna mirksiukas.gif
Na ir Eurokose kaip visas 25 % viskam thumbup.gif
Atsakyti
aš tai nebuvau, mano planas įvykdytas, kol kas nieko pirkt neplanuoju, o ir babkių neturiu.
reikia vakams pratybų, ale nesinori į akropolį nosies kišt, gal ryt pašoksiu

faina, dontstop, kad papigiai susipirkai, gerai visgi tie skelbimai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 23, 21:59)

Kitą dieną ax.gif

QUOTE(dontstop @ 2012 11 24, 16:20)
Na, ar važiavot kas į Akropolį?  biggrin.gif  Aš važiavau, bet susivėlinau, atvažiavau tik po 9. Tai į Maximą tik įžengiau ir atgal - neina ne į vieną skyrių nosies įkišt, eilės nežmoniškos, nafig  mega_shok.gif  irnesakyk.gif

Buvau apie 16 val. Nieko, ko man reikėjo (beatos kepinių knygos ir vilnonių pirštinių) nebuvo schmoll.gif Arba viską pajamė, arba nežinau, skurdoka kažkaip... O eilės jau nebuvo žiauriai didelės, po darbų tokios būna. Kitur nėjau, nes drabužių kaip ir jau sočiai turiu. na, gal šalikėlio užsimaniau šviesios mint spalvos, bet dėl jo neverta grūdaliotis, karšta ten doh.gif Gal internete rasiu. Arba Londone, važiuoju gruodžio pradžioj.
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2012 11 24, 16:20)
Aš viską pirkau iš MD, labai žemom kainom, maikutė 5 lt, liemenė gal 10, kelnės 15.

Nooo maikutės tokios, tik gal pilkos g.gif Reiks paieškot biggrin.gif Kokio taviškė ilgio? Visai XS ar tokiam pavalgiusiam S tiktų? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 24, 18:42)
Kitą dieną ax.gif
Buvau apie 16 val. Nieko, ko man reikėjo (beatos kepinių knygos ir vilnonių pirštinių) nebuvo schmoll.gif Arba viską pajamė, arba nežinau, skurdoka kažkaip... O eilės jau nebuvo žiauriai didelės, po darbų tokios būna. Kitur nėjau, nes drabužių kaip ir jau sočiai turiu. na, gal šalikėlio užsimaniau šviesios mint spalvos, bet dėl jo neverta grūdaliotis, karšta ten doh.gif Gal internete rasiu. Arba Londone, važiuoju gruodžio pradžioj.
Papildyta:

Nooo maikutės tokios, tik gal pilkos g.gif Reiks paieškot biggrin.gif Kokio taviškė ilgio? Visai XS ar tokiam pavalgiusiam S tiktų? lotuliukas.gif

Beatos kepinių knyga buvo knygyne (Pegaso?), su 20 % nuolaida (bet šiaip yra parsisiųst iš interneto nemokaimai)

Maikutė 55 cm ilgio, etiketės, kur dydį rašo, nebėra, pardavėja tvirtino, kad "dydis universalus" laugh.gif Man ji mažoka kiek, ypač apie pažastis, užtat ir pirkau liemenę, nes "be nieko" matosi, kad įsirėžia į pažastis... (ir papai visi lauk veržiasi, iškirptė nemaža biggrin.gif )
Atsakyti
Sveikos
Dontstop - labai patiko sukomplektuotas derik¡nukas 4u.gif

As sian issirinkau ir pasidovanajau rankine is javario
http://www.javari.de...n...=/mythings/
laukiu dabar ax.gif
Atsakyti
Nu aš gi vakar važiuoju iš po darbo namo, kaip tik beveik pro akropolį, nu galvoju užšoksiu, bloga nuotaika, pasikelsiu, labai reikia džinsų, nes paplonėjau ir smunka, dar trumpos suknelės arba tunikos, apsidairysiu, išsimatuosiu, išssirinksiu ir šeštadienį nusipirksiu pigiau.. o jau žmonių kiek penktadienį buvo, įstrigusi akropolio kamštyje dar pagalvojau kokio velnio jų čia tiek šiandien, tai poto susinervinau ir nebežiūrėjau lotuliukas.gif o šiandien nieko nenusižiūrėjusi net nevažiavau, nes ką aš ten grūsiuosi, matuosiuosi, lauksiu eilėse, o gal net netiks schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 24, 18:18)
Beatos kepinių knyga buvo knygyne (Pegaso?), su 20 % nuolaida (bet šiaip yra parsisiųst iš interneto nemokaimai)

Maikutė 55 cm ilgio, etiketės, kur dydį rašo, nebėra, pardavėja tvirtino, kad "dydis universalus"  laugh.gif Man ji mažoka kiek, ypač apie pažastis, užtat ir pirkau liemenę, nes "be nieko" matosi, kad įsirėžia į pažastis... (ir papai visi lauk veržiasi, iškirptė nemaža biggrin.gif )

Aha, bet tikėjausi Maxėj su 30–40 proc. nuolaida doh.gif Nors, su 20 proc. tikriausiai irgi užteks, ką darysi, nenupigs ji taip greitai schmoll.gif Ei, tai greit man kur? biggrin.gif

A, tai man netiks schmoll.gif jau vien dėl ilgio, mėgstu 60-62 cm.


QUOTE(Shana @ 2012 11 24, 18:25)
As sian issirinkau ir pasidovanajau rankine is javario
http://www.javari.de...n...=/mythings/
laukiu dabar ax.gif

Grynai Shanos stiliaus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 24, 18:51)

Grynai Shanos stiliaus bigsmile.gif

Ane? biggrin.gif
Ka as zinau, dvejojau tarp 3, bet kazkaip sugalvojau ziemai tamsiausia paimti, tokia ir ne visai darban nesiot galesiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 24 lapkričio 2012 - 19:00
QUOTE(groovy @ 2012 11 24, 18:51)
Grynai Shanos stiliaus bigsmile.gif


mhm, ir aš taip pamislijau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dontstop, super, kaip nebrangiai gavosi bigsmile.gif

Shanos tašė kaip tinka prie avataro biggrin.gif O tai galima sveikinti su sandėriu, jei jau rankinė pakeliui smile.gif
Atsakyti
O tos, pas kurias darbe yra laisvas aprangos kodas, darbas ofise, tačiau kolegos rengiasi džinsais, tai darbui ir laisvalaikiui (jeigu laisvalaikis nėra sportinis, o panašaus stiliaus) daro vistiek skirtingas kapsules ar naudojasi ta pačia? g.gif
Atsakyti