Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(inc @ 2012 11 23, 09:01)
*Man abu labai gražūs ir imčiau sau tik gyvačių labai bijau, tai galvoju kažin kaip būtų kai aplink kaklą apsyvyniočiau  lotuliukas.gif ...mažu infarktą gaučiau  lotuliukas.gif 

**o aš tas kelias knygelės , kur asmenines spalvas ir asmeninius duomenis naudoja, tai siūlo atkartot kūno formas


*Tu tai ne, nes pati nematytum, kas ant kaklo biggrin.gif Kiti gautų biggrin.gif

**Vat ir aš apie tą patį... Ei, ir žinau iš kur, atsiminiau, kai knygeles paminėjai. Taigi ten, BFAS! Kai užsisakinėjau paletes, buvo pasirinkimas - arba viena paletė, stora, arba keturios, ten išskirtos brights, lights, basics ir accents, jei gerai pamenu, ir plius aprašymas. Ta, kur išskirstyta, buvo brangesnė, bet aš taigi labai buvau užsikepus, tai ėmiau su viskuo, ir va tas aprašymas - toks kaip tavo knygelėse, gal net tas pats.

O kokia nauda iš tų palečių, tai jau pasisakiau anoj temoj lotuliukas.gif Dar gal blogiau, kai žinai konkrečiai doh.gif Tada labiau nervas ima, kai nerandi lotuliukas.gif Be to, tiesiog rūžavą rasti daug lengviau, negu pvz. salmon arba ten kokią light coral pink, jei tokia iš viso yra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 22, 17:13)
Iš tikro tai noriu išlaužti tokį kolonialistinį stiliuką, a la baltasis Afrikoje  lotuliukas.gif ryži jojiko batai, gyvatinis šalikėlis. Na tokį ironišką. Bet nei batų, nei šalikėlio vis dar neturiu  cray.gif

O tai tada ne geriau geopardinį vis dėlto? g.gif

QUOTE(ramyra @ 2012 11 22, 17:36)
Va butent todel ir rozine spalva man "nepraeina" amziaus cenzo. Nors TINKA man ji prie veido, kas irodytu mane esant vasara. Bet bet bet....Vis dar nezinau ar man jos reikia.

Žiūrint dar koks modelis su ta rožine. jei koks barbišks, o dar pačios stilius toks (ilgi smaili ryškiai rožiniai nagai, soliariuminė ir pan.), tada taip, o jei elegantiškas, tai vienas kitas ryškesnis daiktas nepakenks, tik turi būti tinkamai suderintas.

QUOTE(Amarcord @ 2012 11 22, 17:44)
O tai ką jūs visos dirbat, kad namuose, verslaujat kiba  bigsmile.gif Aš tai jau dvi savaites iš namų dirbu, nes sirguliuoju. Bet kai laptope kamera įtaisyta (nu ir kas, kad išjungta), tai kažkaip nejauku vis tiek su chalatu būtų dirbti  lotuliukas.gif

Aš panašiai dirbu, akip ramyra. Na, mano darbuis skirtas kompas stacionarus, kamera jame neįtaisyta biggrin.gif Šiaip sutaupoma nemažai taip. O dėl aprangos, norisi kompensuotis kur nors einant iš namų, bet vis tiek labai daug drabužių nereikia.
Atsakyti
Paltas jau pas mane ax.gif Šiaip kaip nulietas, tai neparduosiu biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, aš vėl čia su savo disco stiliumi blush2.gif
Papirkau šį bei tą, gal nelabai nutaikiau į tą laikotarpį, bet bandžiau ieškoti kompromiso tarp savo norų ir užduotos temos ax.gif

Štai kas gavosi:

user posted image

user posted image

user posted image

Maikutė paprasta medvilninė balta, priekis išsiuvinėtas žvyneliais, jie blizga žydra spalva. Kadangi maikutė nelabai tinkančio man modelio, t y berankovė, tai ant viršaus bus bolero, juodas, siuvinėtas žvyneliais - kaip tik pridengia plačius mėsingus pečius, riebalų rinkes ties pažastimis ir storas rankas kažkiek. Apačia - tamsiai mėlynos ala odinės skinny kelnės. Bus dar batai ant aukštos platformos, greičiausiai ilgaauliai arba botiljonai.

Kaip manot:
1. ar nevisiškai nuklydau į lankas nuo temos?

2. ką daryti su galvą? biggrin.gif Peruko nesimausiu, garbanoti nėra sąlygų ir galimybių (vakarėlis iškart po darbo) Plaukai tiesūs, iki liemenuko sagties.

3. ar reikia čia kokių papuošalų? ar gana to, kad ir taip blizga be proto doh.gif

4. kurį rankinuką rinktis (juodas/mėlynas):

user posted image
Atsakyti
dontstop, man labiau melynas rankinukas 4u.gif
Plaukus tiesiog risciau i "arklio uodega" + ryskus makiazas

user posted image
Atsakyti
dontstop, į temą, manau, pataikyta, plaukus galima ir paprastai palaidai arba į arklio uodegą, jau su drabužiais padirbėjai, tai su šukuosena galima mažiau. Dar galima kabančius auskarus blizgančius kokius užsikabint. Rankinuką rinkčiausi juodą, bet abu tinka.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 23, 19:17)
Paltas jau pas mane ax.gif Šiaip kaip nulietas, tai neparduosiu biggrin.gif

Paro blush2.gif

QUOTE(dontstop @ 2012 11 23, 19:53)
Kaip manot:
1. ar nevisiškai nuklydau į lankas nuo temos?

2. ką daryti su galvą?  biggrin.gif  Peruko nesimausiu, garbanoti nėra sąlygų ir galimybių (vakarėlis iškart po darbo) Plaukai tiesūs, iki liemenuko sagties.

3. ar reikia čia kokių papuošalų? ar gana to, kad ir taip blizga be proto  doh.gif

4. kurį rankinuką rinktis (juodas/mėlynas):

user posted image

1. Labai gerai viskas. Gi ne Vasiljevas ten organizuoja, niekas nesitiki, kad identiškai viską atitaikysi, tiesiog tuo stilium ir tiek...

2. Galvą neškis, be galvos nebus vaizdo biggrin.gif plaukus irgi. Nepamenu, kurie ten tie metai - arba sklastymo reikia, arba pasišiaušt, ania? biggrin.gif

3. Tai gal auskarus kokius paimk, pvz. dideles rinkes... Ir apyrankės bangle, man regis, buvo madoj.

4. A belekatrą, kuris tau gražesnis biggrin.gif
Atsakyti
Kaip tik neseniai buvau atsiminus Dontstop dilemą, tai vis dėlto specialiai pirkotės visus rūbus, išskyrus rankines? Labai gerai tie du viršūs susiblizga bigsmile.gif O iš tašių imčiau gal mėlyną g.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 23, 18:17)
Paltas jau pas mane ax.gif Šiaip kaip nulietas, tai neparduosiu biggrin.gif

bebe.gif

QUOTE(dontstop @ 2012 11 23, 18:53)
Merginos, aš vėl čia su savo disco stiliumi  blush2.gif
Papirkau šį bei tą, gal nelabai nutaikiau į tą laikotarpį, bet bandžiau ieškoti kompromiso tarp savo norų ir užduotos temos  ax.gif

Štai kas gavosi:

super thumbup.gif plaukus riščiaus, arba eičiau palaidas, gal dar kokią juostą gal galima užsidėt g.gif nelabai žinau, kokios šukuoseno buvo tuo laiku, nepamenu biggrin.gif
rankinė ir juoda ir mėlyna tinka, bet gal imčiau mėlyna, kadangi dauguma ir taip dažniausiai renkas juodas mirksiukas.gif
Atsakyti
Is tasiu imciau juoda, nors tinka ir melyna smile.gif sukuosena - pritariu truputi sukeltai arklio uodegai ir pavyzdziui auskarai - rinkes.
Atsakyti
Aš eičiau palaidais plaukais su juosta, gerai būtų su blizgučiais tokiais kaip rūbuose ax.gif
user posted image
arba tiesiog per vidurį su sklastymų (nu čia cher truputuka su hipiškais motyvais, bet toks makiažas ir pplaukai manau ir disko stiliui tinka):
user posted image
...o jai uodegą, tai visvien bandyčiau sklastymą išlaikyt, vat kažką tokio sukurbt:
user posted image
nes tiesiog uodega, manau gal kiek per paparastai atrodytų blush2.gif
Atsakyti
kartais, kai rūbai puošnūs, blizgūs ir pan ryškūs, pakanka paprastų plaukų. bet juosta visai gerai žiūrėtųs
Atsakyti