Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

pažvengiau karoč čia iš jūsų biggrin.gif dar cituot norėjau, ale kur tau tiek biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 22, 20:58)
Jie atėjo iš Persijos ir Indijos (grįžtam prie kolonijinio stiliaus temos biggrin.gif). O Paisley buvo pirmoji vieta Europoje, kur ėmė papigiai austi tokius raštus ir jie patapo plačiai prieinami.

Aha!!!
Tai aš ir sakau, kad anglai negali tokių sugalvot!!!
O pala, turkai čia tada prie ko? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 22, 18:05)

Vot, matei ka bytte rase, pasirodo neprasoviau, kad rastai pagal tipa tinka, va kai skaiciau kazkur smegeninese uzsiliko kazkokia uzuomazga, tik niekaip neatgaminau kam kas biggrin.gif tik gelyciu as nemegstu, o esu atrodo vasara schmoll.gif ir gyvunu rastai tik nesenai pradejo patikti, tai rudeniu patapti staigiai negalejau lotuliukas.gif

Apie veido formas, tai juk kaip tik sakoma, jeigu zmogus apvaliu ir siaip minkstu bruozu, tai jam netinka burbuliukai, apvaliukai ir t.t., o priesingai, nes neva turi islyginti balansa, o ne dar labiau tai paryskinti schmoll.gif bent jau as taip visur skaiciusi esu. Nors nezinau, as esu apvalaus veido, svelniu bruozu, nu bet kaip tragiskai su kvadratais atrodau tai nerauk rutu doh.gif o va svelnus rastai, apvalus, apvalios formos kaip tik tinka.

O kiek is cia esanciu yra jau tikrai susidariusios tas kapsules? ir kiek tai pasiteisina ekonomiskume? kaip daznai dabar perkate rubus ir kiek isleidziate? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 22, 22:02)
Aha!!!
Tai aš ir sakau, kad anglai negali tokių sugalvot!!!
O pala, turkai čia tada prie ko? biggrin.gif

Puikus, savalaikis klausimas! Man atrodo, čia sovietmečiu tie agurkai patapo turkiškais g.gif Bet šiaip nežinau biggrin.gif

Radau straipsnelį, kur net ir tie vaisiai parodyti.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 22, 22:35)
Puikus, savalaikis klausimas! Man atrodo, čia sovietmečiu tie agurkai patapo turkiškais  g.gif Bet šiaip nežinau  biggrin.gif

Radau straipsnelį, kur net ir tie vaisiai parodyti.

Oho, koks fainas straipsnelis. Cha, aš tada ir sakiau, kad rytietiški tie ornamentai! Buvau teisi, nai nai, kaip smagu biggrin.gif

Noriu tokio rašto ant ko nors. Prisižiūrėjau ir užsimaniau biggrin.gif


Nu bet patys agurkai tai baisūs lotuliukas.gif


Atsakyti
Miargos, kas cia is javario pirkes ax.gif per kiek laiko atsiuncia?
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 11 22, 23:52)
Miargos, kas cia is javario pirkes ax.gif  per kiek laiko atsiuncia?

Iš co.uk pora savaičių, iš de nebandžiau, bet girdėjau, kad labai greitai, vos ne per kelias dienas.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 22, 23:00)
Iš co.uk pora savaičių, iš de nebandžiau, bet girdėjau, kad labai greitai, vos ne per kelias dienas.

As ir DE noriu, isidejau 5 tases, dabar belieka apsispresti doh.gif cia jus snekom apie rankinukus isvedet is kelio biggrin.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 22, 23:46)
Noriu tokio rašto ant ko nors. Prisižiūrėjau ir užsimaniau biggrin.gif

Ekonomiško garderobo tema, vadinasi biggrin.gif

Tie agurkai, kaip supratau, yra moliūgai.
Papildyta:
QUOTE(Shana @ 2012 11 23, 00:02)
As ir DE noriu, isidejau 5 tases, dabar belieka apsispresti doh.gif  cia jus snekom apie rankinukus isvedet is kelio biggrin.gif
aciu 4u.gif

Sakai, bus nuolaida penktadienio proga? Ar jau ir taip gera kaina? Aš tai batus vis checkinu, bet kaip brangūs, taip brangūs.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 22, 23:06)
Sakai, bus nuolaida penktadienio proga? Ar jau ir taip gera kaina? Aš tai batus vis checkinu, bet kaip brangūs, taip brangūs.

Na man jau ko kaip ir reikejo. Nieko kazko blatno - darbinio, pilko ar kokio taup'inio, kad galima butu ikisti A4 formata. Saltam sezonui, t.y. kiek tamsesni.
Rytoj teoriskai turiu baigti viena sandori, tai ta proga zadejau sau dovana. tongue.gif Nors radau viena Diesel ir viena CK uz puse kainos, tik Dieselio juodas, tai del to abejone yra.
O jei dar nuolaida bus, tai isvis pasiseks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 22 lapkričio 2012 - 23:11
QUOTE(Shana @ 2012 11 22, 23:52)
Miargos, kas cia is javario pirkes ax.gif  per kiek laiko atsiuncia?

Man tai per kokią savaitę...

QUOTE(Amarcord @ 2012 11 23, 00:06)
*Ekonomiško garderobo tema, vadinasi biggrin.gif

**Tie agurkai, kaip supratau, yra moliūgai.

*Aha lotuliukas.gif Pirmas žingsnis - išmesk, ką turėjai, ir susipirk naujai. Antras žingsnis - neradai, ko ieškojai, susipirkai, ką radai - bus trys kapsulės, dasipirk, ko trūksta lotuliukas.gif


**Bet kai šlykštumo!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 22, 10:30)
Oi, mergos, nežinau, kas man susišvietė (gal kad antra savaitė su temperatūra), bet užsireikė animal print šalikėlio blush2.gif  doh.gif Ką manot apie tokių aksesuarų (ne)gražumą ir (ne)praktiškumą?
https://lh5.googleus...AbM/s300/s1.JPG
https://lh4.googleus...Ad8/s282/s2.jpg


Man abu labai gražūs ir imčiau sau tik gyvačių labai bijau, tai galvoju kažin kaip būtų kai aplink kaklą apsyvyniočiau lotuliukas.gif ...mažu infarktą gaučiau lotuliukas.gif
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 22, 10:58)
Aš irgi linkstu link gyvatinio. Jis vilnonis, o leopardas - šilkinis.



QUOTE(bytte @ 2012 11 22, 18:09)
man irgi kažkaip taip kvadratinė morda... tai kvadratais nelabai puoštis tinka. Juk apykaklės būtent kvadratinės negalima jai veido forma kvadratinė ax.gif .
va man tinkantys raštai:
tokie langeliai; langeliai; linijos; linijos;vat tokios dar linijos; dar tokie linijiniai raštai; ir netinka vat tokios gėlės prie veido: 1; 2; 3, nors būtent tokios kvietkos atseit tinka vasaroms.

o aš tas kelias knygelės , kur asmenines spalvas ir asmeninius duomenis naudoja, tai siūlo atkartot kūno formas
aš va šitą raštelį irgi priglausčiau turbūt http://www.vectorsto...ctor-890277.jpg

QUOTE(7sense @ 2012 11 22, 18:13)
Turiu abu siuos salikelius biggrin.gif  Antras ypatingai gerai man spalviskai prie visko dera, laukiu saltesniu oru, nes jis vilnonis ir pakankamai didelis. Esu kontrastingas ruduo, o rudenims, raso, geriausiai is visu sezonu gyvunu rastai tinka drinks_cheers.gif

mhm, visur mini . nu bet ir tinka. drinks_cheers.gif aš ir turiu žvėrišką šalikėlį
Atsakyti