Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Noa @ 2012 11 22, 13:27)
Nu kad ne. Ar tinka prie veido, priklauso nuo individualaus daikto, nuo jo spalvų, konkrečiai. Kaip gali raštas netikt prie veido? Ar tu gali pasakyt, kad kažkam netinka prie veido langučiai? Arba gėlytės, bet kokios? lotuliukas.gif

yra tokia teorija kad vieniems labiau tinka langeliai, kitiems gelytės... jai pagal spalvinį tipą, tai vasaroms gelytės, rudenėliams gyvūnų bei etnika (taip vadinas visokie liaudies raštai?), pavasariams geometrija... tai vat pastebėjau kad prie vasarų marmūzės labai vulgariai atrodo dažniausiai gyvūnų raštų motyvai. Na kartais koks visai tik motyvas papilkintas tai nieko... ale labai jau paieškot reik.
Pati asmeniškai pastebėjau kad man tinka tokie langeliai subraižyti iš daug įvairių storio linijų, arba linijos... arba žirniukai... taip ne visai vasariškai g.gif , nebent žirniukai.
...dar yra ta teorija, kad jai pas žmogų vyrauja minkštos veido bruožų formos, tai atitinkamai ir raštai švelnesni tinka. Pagal tą teotrija irgi turėtų gelytės tikt biggrin.gif . Bet man asmeniškai gelytėse mano fiziomordija "paskęsta". Mėgstu gelytes kiek žemiau veido, šalikėliai kažkaip gelėti schmoll.gif . Panašiai ir su gepardukais bei gyvatėlėm, o zebriukai man per daug kontrastingas variantas. Vat mano mama žiema... ir dar su išraiškingais skruostikauliais, antakiais ir širdutės veido forma, tai ją visi tie gyvūniški motyvai labai puošia rolleyes.gif .

Atsakyti
Ne į temą, bet kokia graži fotosesija smile.gif

O tai ką jūs visos dirbat, kad namuose, verslaujat kiba bigsmile.gif Aš tai jau dvi savaites iš namų dirbu, nes sirguliuoju. Bet kai laptope kamera įtaisyta (nu ir kas, kad išjungta), tai kažkaip nejauku vis tiek su chalatu būtų dirbti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 11 22, 18:38)
...dar yra ta teorija, kad jai pas žmogų vyrauja minkštos veido bruožų formos, tai atitinkamai ir raštai švelnesni tinka. Pagal tą teotrija irgi turėtų gelytės tikt  biggrin.gif

Aš tai viena ause irgi girdėjus, bet man kažkaip formos daugiau užsifiksavo. nes tų gėlyčių gali būt belekokių - didelių, mažų, kontrastingų, nekontrastingų, fig ten surikiuosi... Kad ir tas tigras gali būt koks visai nuskalbtas mastau.gif

Aš pagal veido/figūros formas girdėjau. Mol, jei žmogaus veido bruožai švelnių linijų, tai rašto, atlapų formos irgi geriau švelnios. O jei bruožai ryškesni (paprastai tai būna pas vyresnį žmogų), tai ir raštai griežtesnių spalvų gali būt. O jei veidas trikampis, tai ir trikampinės formos harmonijos priduoda, hm, bet ar čia su ryšiu? Gal priešingai, pabrėžia? mastau.gif
Tada taip išeitų, kad visi, kieno morda kvadratnaja, turėtų nešioti langučius lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 22, 18:44)
Ne į temą, bet kokia graži fotosesija smile.gif

Man turbūt gražiausias tų visų lempardų pritaikymas - greta smėlio, chaki, pieno, va tokių wub.gif Tiksliai kažkoks kolonialistinis stilius gaunasi wub.gif

Dabar pagalvojau, taigi logiška. Maukis vien chaki - atrodysi kaip iš armijos! Tai va te tau razinka, matyk, kad aš gražuolė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 22 lapkričio 2012 - 17:55
QUOTE(Noa @ 2012 11 22, 18:48)
Man turbūt gražiausias tų visų lempardų pritaikymas - greta smėlio, chaki, pieno, va tokių wub.gif Tiksliai kažkoks kolonialistinis stilius gaunasi wub.gif

Dabar pagalvojau, taigi logiška. Maukis vien chaki - atrodysi kaip iš armijos! Tai va te tau razinka, matyk, kad aš gražuolė biggrin.gif

Mano katinui avatare tiktų koks šalikiukas, ką, o tai visas toks biežinis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 22, 18:57)
Mano katinui avatare tiktų koks šalikiukas, ką, o tai visas toks biežinis biggrin.gif

Aha, tavo katinui labai gerai tiktų.

O va maniškiui netiktų, nes jis visas kaip iš banko biggrin.gif Be to, su lempardiniu šaliku Kuzius atrodytų it koks gėjus. O jis negali toks būti, nes yra 16os vaikų tėvas ir kiaušinius turėdamas pasižymėjo aistra ir temperamentu biggrin.gif

Principe per tai ir kiaušinius padėjo, kad jo aistros ir temperamento neapsikentėm lotuliukas.gif
Atsakyti
man irgi kažkaip taip kvadratinė morda... tai kvadratais nelabai puoštis tinka. Juk apykaklės būtent kvadratinės negalima jai veido forma kvadratinė ax.gif .
va man tinkantys raštai:
tokie langeliai; langeliai; linijos; linijos;vat tokios dar linijos; dar tokie linijiniai raštai; ir netinka vat tokios gėlės prie veido: 1; 2; 3, nors būtent tokios kvietkos atseit tinka vasaroms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 22 lapkričio 2012 - 18:14
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 22, 11:30)
Oi, mergos, nežinau, kas man susišvietė (gal kad antra savaitė su temperatūra), bet užsireikė animal print šalikėlio blush2.gif  doh.gif Ką manot apie tokių aksesuarų (ne)gražumą ir (ne)praktiškumą?

user posted image

user posted image
Papildyta:


Turiu abu siuos salikelius biggrin.gif Antras ypatingai gerai man spalviskai prie visko dera, laukiu saltesniu oru, nes jis vilnonis ir pakankamai didelis. Esu kontrastingas ruduo, o rudenims, raso, geriausiai is visu sezonu gyvunu rastai tinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 11 22, 17:38)
yra tokia teorija kad vieniems labiau tinka langeliai, kitiems gelytės... jai pagal spalvinį tipą, tai vasaroms gelytės, rudenėliams gyvūnų bei etnika

O man gelytes nelabai....ypac smulkios, arba atvirksciai stambios. Bet ir giometrines figuros - nea...is vis nelabai megstu ziedu. Mano kambarines geles visos "nezydincios", tai yra visa puosmena lapai, ju forma ir spalva. O ziedai tokiu atveju, buna neisvazdus. dar turiu daug kaktusu. Ka tai sako? biggrin.gif
Man patinka kailio rastai rolleyes.gif esu turejus. Darau isvada, kad jei jau nepatinka ziedai, tai esu tas vasaros tipas, kai jau viskas nuzydeje... link rudens... atitinka g.gif

QUOTE(Amarcord @ 2012 11 22, 17:44)
O tai ką jūs visos dirbat, kad namuose, verslaujat kiba 

straipsnius rasau, redaguoju, verciu... kam redakcijoje sedeti, galiu namie.

QUOTE(bytte @ 2012 11 22, 18:09)
man irgi kažkaip taip kvadratinė morda... tai kvadratais nelabai puoštis tinka. Juk apykaklės būtent kvadratinės negalima jai veido forma kvadratinė ax.gif .
va man tinkantys raštai:

mano ilgas kaklas ir zandikaulis ne smailas, trumpas, tai tinka tokia iskirpte... ir tos rankovytes wub.gif
user posted image
va tokie rastai man prie sirdies- rytietiski geliu motyvai, tokiais "lapeliais"

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 22, 19:00)
Aha, tavo katinui labai gerai tiktų.

O va maniškiui netiktų, nes jis visas kaip iš banko biggrin.gif Be to, su lempardiniu šaliku Kuzius atrodytų it koks gėjus. O jis negali toks būti, nes yra 16os vaikų tėvas ir kiaušinius turėdamas pasižymėjo aistra ir temperamentu biggrin.gif

Principe per tai ir kiaušinius padėjo, kad jo aistros ir temperamento neapsikentėm lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Offtopicas:
Mūsų temperamentingoji iš avataro taip morčiavo, kad kaimynai jau teiraudavosi, ką mes su ja darom, tad nutarėm pradėti sterilizaciją nuo siamės (nors ji jaunesnė už antrą katę). Ir ką tu manai - išvakarėse žiūrim, kažkaip keistai siamė elgtis pradėjo, kniaukia, raitosi. O per morčių negalima operuoti. Na tai ką - kažkur šalimais antroji katė sukiojosi nieko neįtardama, aš į ją atsigręžiu, sakau: rytoj vietoj siamės eisi tu!
Patogu, kai yra pasirinkimas biggrin.gif

QUOTE(7sense @ 2012 11 22, 19:13)
Turiu abu siuos salikelius biggrin.gif  Antras ypatingai gerai man spalviskai prie visko dera, laukiu saltesniu oru, nes jis vilnonis ir pakankamai didelis. Esu kontrastingas ruduo, o rudenims, raso, geriausiai is visu sezonu gyvunu rastai tinka drinks_cheers.gif

Man antrasis irgi atrodo universalesnis. Ir kad šiltesnis gerai, juk žiema smile.gif Tik pagauti reikia lotuliukas.gif doh.gif

QUOTE(ramyra @ 2012 11 22, 19:38)
mano ilgas kaklas ir zandikaulis ne smailas, trumpas, tai tinka tokia iskirpte... ir tos rankovytes  wub.gif
va tokie rastai man prie sirdies- rytietiski geliu motyvai, tokiais "lapeliais"

Turkiški agurkai tokie raštai gal vadinasi g.gif Man labai gražu ampyro silueto suknelės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 22, 19:52)

Turkiški agurkai tokie raštai gal vadinasi 

Taip, arba peisli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 11 22, 19:09)
man irgi kažkaip taip kvadratinė morda... tai kvadratais nelabai puoštis tinka. Juk apykaklės būtent kvadratinės negalima jai veido forma kvadratinė ax.gif .
va man tinkantys raštai:
tokie langeliai; langeliai; linijos; linijos;vat tokios dar linijos; dar tokie linijiniai raštai; ir netinka vat tokios gėlės prie veido: 1; 2; 3, nors būtent tokios kvietkos atseit tinka vasaroms.

AAaaania?
A nū paro tada raštą, kuris tinka light spring biggrin.gif
Nu bent kokius du...
Nes gyvatės ir mane traukia biggrin.gif Ketinu pirkti gyvatės rašto apyrankę, ir pirksiu, bo labai noriu.
Ai, ne prie veido, bent prie būdo tiks lotuliukas.gif

QUOTE(ramyra @ 2012 11 22, 19:38)
Man patinka kailio rastai  rolleyes.gif esu turejus. Darau isvada, kad jei jau nepatinka ziedai, tai esu tas vasaros tipas, kai jau viskas nuzydeje... link rudens... atitinka  g.gif

Link rudens žydi astros ir jurginai, niekas netinka schmoll.gif

Tu gal kokios itin karštos vasaros tipas, kai viskas išsvilę, ir karšta kaip savanoj, kur tik leopardai ir tegyvena, ir dar antilopės visokios biggrin.gif

Kita vertus, ar būtinai turi būt lietuviška vasara. Gal tavo vasara aplamai sacharos dykumoj? biggrin.gif

QUOTE(Amarcord @ 2012 11 22, 19:52)
Turkiški agurkai tokie raštai gal vadinasi  g.gif

Man irgi, nors kad tiktų, tai nepasakyčiau...
Aš kartą apturėjau didelę diskusiją, kai pavadinau tai turkiškais agurkais, o man išaiškino, kad tatai yra paisley, kas yra kilę iš kažkokios ten Anglijos provincijos, ir neturi jokio ryšio su turkais.
Vis tik kitur paskaičiau, kad turi, ibo anie iš kažkokių ten maurų ar chrienaurų tą raštą perėmė biggrin.gif
Nu žodžiu... Kažkokia turkiška cukinija bent jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 22, 20:47)
Aš kartą apturėjau didelę diskusiją, kai pavadinau tai turkiškais agurkais, o man išaiškino, kad tatai yra paisley, kas yra kilę iš kažkokios ten Anglijos provincijos, ir neturi jokio ryšio su turkais.
Vis tik kitur paskaičiau, kad turi, ibo anie iš kažkokių ten maurų ar chrienaurų tą raštą perėmė biggrin.gif
Nu žodžiu... Kažkokia turkiška cukinija bent jau biggrin.gif

Jie atėjo iš Persijos ir Indijos (grįžtam prie kolonijinio stiliaus temos biggrin.gif). O Paisley buvo pirmoji vieta Europoje, kur ėmė papigiai austi tokius raštus ir jie patapo plačiai prieinami.
Atsakyti