Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(ramyra @ 2012 11 15, 16:11)

Blakstienos ir antakiai - juodi.

Na kur juodi...nuotraukose atrodo gan šviesūs..
Papildyta:
QUOTE(Teka @ 2012 11 15, 16:34)
13 natūrali, o aš kalbu apie 2, 3, 5, 9, 11...
man tai jūs vasara...

Man irgi, bet aš dar iš namų atidžiau pažiūrėsiu g.gif
Atsakyti
Apelsinuk, batai jusu nei kiek ne chaki, rudi/taupe, siaip gan neutrali spalva, laabai daug prie ko tikti turetu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 15 lapkričio 2012 - 15:41
QUOTE(dontstop @ 2012 11 15, 16:17)
Apelsinuk, man atrodo, jūsų problema per dideliam kiekyje spalvų. Pasirinkit pradžiai vieną neutralią tamsią spalvą, ARBA pilką, ARBA rudą, bus daug paprasčiau. Prie tamsios neutralios be problemų priderinsit ryškesnes (kai pirksit palaidines, megztukus ir tt) - svarbu bus reguliuot tik šilta-šalta.

Nesutikciau, man atrodo pas mane nera labai dideles spalvu gausos, bet problema tame, kad tos spalvos netinka tarpusavyje.. verysad.gif kaip sakiau siam sezonui turiu daugiausia pilku, juodu, rudu (na nei pilka, nei ruda su juodu netinka..), tai kazkaip sunku sujungti i viena pagal daugiausia turima. O dabar ir taip gaunasi, kad turiu pasirinkti spalva pagal batus, nes as perku batus uz dideles sumas ir kokybiskas, negaliu i juos spjauti ir pirkti naujus. reiskia labiau ruda tiks.. saunu, turiu tamsiai ruda suknele, tamsiai ruda megztini.. dar turiu dvi sukneles is rudos paletes trumpomis rankovemis, kurios labai graziai atrodo po tuo megztiniu (tai tinka, galiu jas itraukti i kapsule?). Kas cia toliau.. nu tai gerai, dabar pilki ir juodi rubai atkrenta, tai ka man su jais daryti? mesti nenoriu ir nesiruosiu schmoll.gif ar formuoti is ju kita kapsule? unsure.gif

QUOTE(Shana @ 2012 11 15, 16:37)
Apelsinuk, batai jusu nei kiek ne chaki, rudi/taupe, siaip gan neutrali spalva, laabai daug prie ko tikti turetu 4u.gif

as sakiau, kad jie ne chaki bigsmile.gif tongue.gif galvojau as viena durna, bet pasirodo gamintojai durni tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kodėl netinka juoda ir pilka..?

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2012 11 15, 17:23)
Kodėl netinka juoda ir pilka..?

Tfu, blogai parasiau. o norejau parasyti, ruda netinka su pilku, ruda netinka su juodu. biggrin.gif gaunasi, kad reikia mesti ruda spalva, ale batai tai rudi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 15, 18:40)
Tfu, blogai parasiau. o norejau parasyti, ruda netinka su pilku, ruda netinka su juodu.  biggrin.gif  gaunasi, kad reikia mesti ruda spalva, ale batai tai rudi lotuliukas.gif

Nu tai sunešiokit turimus, kad jau spėjot nupirkti, kitą kartą pirksit ne rudus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 15, 19:18)
Nu tai sunešiokit turimus, kad jau spėjot nupirkti, kitą kartą pirksit ne rudus  wink.gif

Arba galima bandyti parduoti, ypač, jei batai dar neavėti (neužfiksavau, ar čia nauji) ir nusipirkti juodus/pilkus.
Atsakyti
Oi ne, ne parduosiu, nors batai avėti labai mažai. Bet man yra sunku rasti kokybiškus, gerus, mano kojai tinkančius ir dar patinkančius batus. Cia pagrindine priezastis. Beto spalva man patinka, ir tinka sakete prie daug ko, o kad netinka prie pilko, tai cia as kalta, jog spintoje keletas nederanciu spalvu tarpusavy vyrauja, juk tai ir paskatino sutaupyti drabuziu pirkimo saskaita. Batu ir palto minejau, kad tikrai nekeisiu, o ir nemegstu uzsiimineti tais pardavinejimais. O ir nemanau, kad kazkas pirktu uz tokia kaina, i minusa vel neparduosi. 4u.gif

O gal cia tik man atrodo, kad jie netinka su pilku?

QUOTE(dontstop @ 2012 11 15, 19:18)
Nu tai sunešiokit turimus, kad jau spėjot nupirkti, kitą kartą pirksit ne rudus  wink.gif

Nezinau cia apie batus ar drabuzius kalba? Del batu ir palto nesiskundziu, esu patenkinta ir sakiau, kad nekeisiu, derinsiu prie ju. O ir geriau pakeisti visa turima spinta, nei tokius daugiau lesu kainuojancius dalykus ir dar vistiek kazka is spintos rolleyes.gif ir rudu spalvu garderobe visai noriu, patinka man ruda, ir pilka patinka. todel man tik idomu pavyzdziui kokia linkme eiti, kokias daugmaz spalvas rinktis, kai batai tokie? Dar klausiau ar galima kazkaip pritaikyti ta ekonomiska garderoba sukneliu megejoms? rolleyes.gif o gal, kad viskas is spintos butu panaudota butu ekonomiska viena kapsule formuoti prie rudu batu, o i kita itraukti turimus juodus, pilkus rubus ir nusipirkti juodus batus? Ir imti trecia ryskia?
O batus visa gyvenima tepirksiu tik juodus arba rusvus, kitokiu ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 15, 15:02)
Pas mane tai atmetamoji reakcija į visokius siūlomus produktus, kurių nėra parduotuvėse ir kuriuos bando įsiūlyt, dargi sakydamai, kad nesiūlo, tik šiaip rekomenduoja (gan primigtynai biggrin.gif) Mary kay dalyvavau vakarėlyje, išbandžiau, bet pirkt nesusigundžiau - kainos didelės, o produktai tik kad paltintojų išgirti, na dar vienos kitos "kllientės" internete, kuri neaišku ar klientė, ar platintoja. Aš geriau garsios firmos daiktą nusipirksiu, kuris tikrai išbandytas ir žinomas. kažkaip taip smile.gif

Gal tu ir teisi. Tik labai nei šis nei tas, kad aš tų produktų nemačius. Bet kažkaip iki šiol išgyvenau, tai gal toliau irgi išgyvensiu biggrin.gif Nemačius biggrin.gif

QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 15, 20:40)

Apelsinukai, o gal tu galėtum įdėti kokias derinukų foto, būtų lengviau kalbėti tinka - netinka? Ar tu buvai įmetus, tik aš parėjus neberadau?
Nes skaitau skaitau ir nieko nesuprantu unsure.gif
Vis viena, chaki- nechaki - taupe - rusva - gelsva - tai tą apibūdinimą gali atitikti belekiek spalvų, pilka - dar daugiau... Ir suprasti neina smile.gif Vaizdo norisi smile.gif

O juolab kad kitą kartą gali daiktai tarpusavy lyg ir derėt, o prie žmogaus nederėt! unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 15, 15:36)
Na kur juodi...nuotraukose atrodo gan šviesūs..
Papildyta:

Man irgi, bet aš dar iš namų atidžiau pažiūrėsiu  g.gif

Na patys plaukeliai tamsus, sauleje gelsva tona turi. Bet as ju nedazau, piestukais nepaisau. Tik forma koreguoju. Is vis kosmetikos mazai naudoju. Ir i dideles madas netaikau, tiesiog, manau turi patikti ir tikti zmogui, sukurti savo rengimosi stiliu, tada ir busi "madingas". Todel ir noriu savo spalvas atrast. Nes pasak jusu, per paskutinius 15m, ne savo kailyje g.gif
Labai noriu argumentu. Pati tik nuotraukose pamaciau- kokia blyskiai rausva oda. Tai plaukus tiktu saltai rausvai (ne gelsvai) dazyt? Kaip tik siandien ivairias paletes prelybos centre tyrinejau. Labai sviesi nenoriu, pilka - irgi nenoriu. Belieka rusva blond.
Pas mus seimoje 2 naturalus salti pilki blondinai. MB tikras ziema. Garderobe juoda/balta. Tai maniskiai pagal ju antakius, tamsus labai smile.gif
Belieka apsispresti kuriai vasarai esu tinkama. Rudens/ziemos garderobas rudai ryzas. Maniau ta linkme pletoti. Dabar ziuriu pilka geriau. Nors paltukas naujas tai sv rusvas, reiks sesija padaryti tai pasirodysiu. Kolkas paliksiu viska kitai ziemai galvosiu, ka galim priderint prie jau turimu. Pilka man arciausiai sirdies ziema. Rudeni norisi ryzumo. Tai pavasariui liks sv smeline biggrin.gif Ka su vasaros kapsule daryt is vis nezinau. Seniai jau reikia viska nuo pagrindu atnaujinti.
O va metalas mano lieka auksas. Gerai ziurisi, organizmas vieninteli priima. Nes visas kitas metalas ilgiau nei para pabuves vercia mano ausis reaguoti. Tai as gan konservatyviai- vienus ir nesioju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 15, 20:40)
O ir geriau pakeisti visa turima spinta, nei tokius daugiau lesu kainuojancius dalykus

Jenau, tai kokius milijonus tie batai su paltu kainavo, kad dėl jų verta visą spintą keisti biggrin.gif


O šiaip tai, aš dėl savęs seniai nusprendžiau, kad spalviškai batai sau, o kapsulės sau rolleyes.gif (kaip ir kiti aksesuarai - diržai, rankinės, šalikėliai ir tt). Laikausi nuomonės, kad kiekvienam sezonui reikia turėti bent 2-3 poras. Man patinka, kai viena pora būna neutralios spalvos ir viena ryškios (o toliau, jei leidžia finansinės galimybės - pagal nuotaiką, madas ir tt). Šiltajam sezonui paprastai renkuosi grietinėlės spalvą, šaltajam - pilką arba taupe kaip neutralią. Juoda spalva mano garderobe neprigyja, gal kad daugiau nieko juodo beveik neturiu. Kas lieči ryškias -visad turiu raudonų batų, jaučiu silpnybę raudonai avalynei rolleyes.gif Dar dažna spalva mėlyna. Ir ką tai duoda - kapsulės bemaž kiekvieną sezoną keičiasi, o batai vis tie patys gyvena pas mane po kelerius metus ir tinka, nors ir kinta kapsulių spalvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2012 11 15, 22:12)
Na patys plaukeliai tamsus, sauleje gelsva tona turi. Bet as ju nedazau, piestukais nepaisau. Tik forma koreguoju.

Tu nejuokink biggrin.gif Aš va irgi skaitausi labai tamsiais antakiais, mokykloj kaltindavo, kad dažausi. O va verdiktas, oficialus, už pinigus - light spring! tai čia tipo blondžiausia blondė iš galimų biggrin.gif na, taip, aš turiu antakius, jie juodi... Tik ant manęs juodi biggrin.gif Juodi, palyginti su mano gymiu ir plaukais! Mano didžiuosius antakius uždėjus ant kokios italės, jinai būtų kaip su dujokauke, jos ūsai už mano antakius tamsesni biggrin.gif
Atsakyti