Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Amarcord @ 2012 11 22, 11:30)
Oi, mergos, nežinau, kas man susišvietė (gal kad antra savaitė su temperatūra), bet užsireikė animal print šalikėlio blush2.gif  doh.gif Ką manot apie tokių aksesuarų (ne)gražumą ir (ne)praktiškumą?

As tai uz leopardini rolleyes.gif man gyvatinis negrazus, bet cia jau asmeninis reikalas. Man isvis jokie animal printa seniau nepatiko, tokie kaip ir sako dauguma pigumu ir bobuciu turgumi dvelke, beto retai kas juos skoningai ir nesiodavo. o dabar sove kazkas galvon, kad labai uzsinorejau leopardinio drabuzio lotuliukas.gif kadangi tikrai sunku rasti grazesnis, o ne kicini ir prasta, tai deja pavyko nusipirkti tik salikeli, kurio galai tigriniai, vis jau sis tas rolleyes.gif o dar kazko tigrinio toliau ieskau, ir zebriuko dryziaus dar noreciau, bet sito gal vasarai labiau kazka g.gif manau jie prie daug ko priderinami yra, o kartais juk ir tas animal'as buna paspalvintas biski kitokiomis spalvomis lotuliukas.gif bet kodel jus sakote, kad tie rastai ne kiekvienai tinka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 22, 11:30)
Oi, mergos, nežinau, kas man susišvietė (gal kad antra savaitė su temperatūra), bet užsireikė animal print šalikėlio blush2.gif  doh.gif Ką manot apie tokių aksesuarų (ne)gražumą ir (ne)praktiškumą?

Man atrodo, kad visai nieko, juolab, kad jau gal treti metai kaip ant bangos - tai jų ir pasirinkimas yra, ir akies neberėžia. Galų gale, tai klasika, visi leopardai nuo caro maro tokius nešioja biggrin.gif

Asmeniškai man abu gražūs, pati gal imčiau gyvatę... O gal net ir ne gyvatę, nes gyvatė, regis, daugiau vasarinė iš spalvos, ši konkrečiai biggrin.gif

QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 22, 12:16)
bet kodel jus sakote, kad tie rastai ne kiekvienai tinka?  g.gif

Tokie raštai aplamai nešiotini labai atsargiai, nes gali labai suvulgarint. Man, tarkim, daugelis tokių raštų atrodo gražūs, bet tik užsidedi, pasižiūri, ir feeeu veu, puoli lupt šalin.
Bet šiuo konkrečiu atveju, šalikėlis, ką jis blogo padarys, ne kelnės kokios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 22, 10:17)
nu tokia forma man darbinė, o kad spalva tokia ir ką, taigi priderinta bus  tongue.gif  biggrin.gif

Bėda ta, kad į darbą nevaikštau, dirbu namie, tai galiu kad ir nuoga lotuliukas.gif

QUOTE(Amarcord @ 2012 11 22, 10:30)
Oi, mergos, nežinau, kas man susišvietė (gal kad antra savaitė su temperatūra), bet užsireikė animal print šalikėlio blush2.gif  doh.gif Ką manot apie tokių aksesuarų (ne)gražumą ir (ne)praktiškumą?

Groovy vakarinę delninę pamačius iškart pagalvojau apei Alexander Mcqueen delnines su kaukolėm biggrin.gif Tas užsegimas turbūt priminė.

Tai jei noris, tai reikia biggrin.gif

Kad forma nelabai ta ir stuktūra. Ten tam puslapy ir panašesnių buvo. O šiaip gal ten buvo ir su kaukole, bet kaip aš jų nemėgstu schmoll.gif Tai su paprastu burbulu užsakiau, ir tai galėtų būti be blizgučių ir mažesnis, na bijau blizgučių kaip antišarka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 22, 13:28)
Man atrodo, kad visai nieko, juolab, kad jau gal treti metai kaip ant bangos - tai jų ir pasirinkimas yra, ir akies neberėžia. Galų gale, tai klasika, visi leopardai nuo caro maro tokius nešioja biggrin.gif

Asmeniškai man abu gražūs, pati gal imčiau gyvatę... O gal net ir ne gyvatę, nes gyvatė, regis, daugiau vasarinė iš spalvos, ši konkrečiai biggrin.gif
Tokie raštai aplamai nešiotini labai atsargiai, nes gali labai suvulgarint. Man, tarkim, daugelis tokių raštų atrodo gražūs, bet tik užsidedi, pasižiūri, ir feeeu veu, puoli lupt šalin.
Bet šiuo konkrečiu atveju, šalikėlis, ką jis blogo padarys, ne kelnės kokios smile.gif

Man atrodo merginos ne apie tai snekejo, o apie tikima prie veido ir panasiai. Taip tipo tinka tik prie vulgaraus veido? lotuliukas.gif lotuliukas.gif nezinau, gal as ne taip supratau tada biggrin.gif as tai ir norejau pasakyti, kad tie rastai yra grazu, bet labai sunku nusipirkti ta grazu daikta ir tuo labiau pritaikyt skoningai, ir pavyzdziu tokiu deja maza.
QUOTE(groovy @ 2012 11 22, 13:29)
Tai su paprastu burbulu užsakiau, ir tai galėtų būti be blizgučių ir mažesnis, na bijau blizgučių kaip antišarka biggrin.gif

as irgi siaubingai nemegstu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 22, 14:21)
Man atrodo merginos ne apie tai snekejo, o apie tikima prie veido ir panasiai.

Nu kad ne. Ar tinka prie veido, priklauso nuo individualaus daikto, nuo jo spalvų, konkrečiai. Kaip gali raštas netikt prie veido? Ar tu gali pasakyt, kad kažkam netinka prie veido langučiai? Arba gėlytės, bet kokios? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 22, 14:21)
Man atrodo merginos ne apie tai snekejo, o apie tikima prie veido ir panasiai. Taip tipo tinka tik prie vulgaraus veido?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nezinau, gal as ne taip supratau tada  biggrin.gif  as tai ir norejau pasakyti, kad tie rastai yra grazu, bet labai sunku nusipirkti ta grazu daikta ir tuo labiau pritaikyt skoningai, ir pavyzdziu tokiu deja maza.

Aš turėjau omeny, kad vienos moka suderint, kitos ne. O Bytte, taip supratau, sakė, kad prie dūšios (o ne prie veido biggrin.gif) gali netikt tie raštai žmogui.
Atsakyti
Ka as zinau, pamenu skaiciau, kad ten kazkam labiau patinka stambus rastai, kitam smulkus (gi jusu temoje biggrin.gif ), vienam kontrastingi, kitam dar ten kazkokie, tai galvojau gal cia is tos pacios operos kazkas lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 22, 12:29)
Bėda ta, kad į darbą nevaikštau, dirbu namie, tai galiu kad ir nuoga lotuliukas.gif

tai TUO LABIAU tongue.gif tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 22, 14:43)
Ka as zinau, pamenu skaiciau, kad ten kazkam labiau patinka stambus rastai, kitam smulkus (gi jusu temoje  biggrin.gif ), vienam kontrastingi, kitam dar ten kazkokie, tai galvojau gal cia is tos pacios operos kazkas  lotuliukas.gif

Tai kad tas tigrinis raštas irgi gali būti visoks, ir stambus, ir smulkus... Ir didelio kontrasto, ir mažo... Visokių jų būna.

Jis tik su tam tikru tokiu... Na kaip ir užtaisu, štoli? Jį reikia labai dozuot, kad neatrodytų pigiai, vulgariai ir ne į temą. Raštas su charakteriu smile.gif Tokiu net, sakyčiau, fetišistiniu kažkiek biggrin.gif Ne taip, kaip kokie ten smulkūs langučiai, kurie gali patikt, gali nepatikt, gali būti madoj ir ne, bet kažkokios ypatingos potekstės neturi.

Kita vertus, protingai saikingai panaudotas jis gali suteikti tokio "šarmo", moteriškumo. Net nežinau, su kuo palygint. Su kokiu prabangiu nėriniuotu liemenuku prie griežtos aprangos?
Iš kitos pusės, irgi protingai panaudotas jis baisiai gerai tinka kreizoviems apsirengimams. Tada jau kraštutinumas į kitą pusę, jau be fetišizmo, taip tik, dūra tokia.

Kiek aš esu regėjus, tai mano akimis žiūrint, geriausiai ir natūraliausiai tie raštai atrodo tamsaus gymio vyresnio amžiaus moteroms, kurios jau praėjusios tą "gašlų" amžių biggrin.gif Jaunesnėm reikia derint atsargiai biggrin.gif

Bet aplamai čia mano asmeninė nuomonė, su ja galima diskutuoti biggrin.gif
Atsakyti
"Gašlus amžius" lotuliukas.gif o kada jis praeina?

Iš tikro tai noriu išlaužti tokį kolonialistinį stiliuką, a la baltasis Afrikoje lotuliukas.gif ryži jojiko batai, gyvatinis šalikėlis. Na tokį ironišką. Bet nei batų, nei šalikėlio vis dar neturiu cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 22, 18:13)
"Gašlus amžius"  lotuliukas.gif o kada jis praeina?

Nu čia kaip pas ką...
Maždaug tada, kai nustoji rūpintis figūra, o pradedi rūpintis sąnariais, kai dietos laikaisi nebe madingos, o kokią gydytojas paskyrė, kai patekus į Akropolį pirmiausia traukį į Maximą, kur maistas, o kalėdų ir gimtadienio proga nuo artimųjų vietoje kvepalų ir papuošalų pradedi gauti virtuvės kombainus, tapkes ir kraujospūdžio matuoklius... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 22, 18:13)
Iš tikro tai noriu išlaužti tokį kolonialistinį stiliuką, a la baltasis Afrikoje  lotuliukas.gif ryži jojiko batai, gyvatinis šalikėlis. Na tokį ironišką. Bet nei batų, nei šalikėlio vis dar neturiu  cray.gif

A tai gal neblogai būt bigsmile.gif

Oi ple, ir aš nieko neturiu, ir net vietos spintoje neturiu. Kas per gyvenimas mastau.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Groovy, as irgi dirbu namuose. drinks_cheers.gif Dargi sakau, kad vertina mane ne pagal apranga, o pagal darbus tongue.gif Bet gi paskutiniu metu labai susirupinau, kaip rengiuosi... bet su amzium turbut...
Va butent todel ir rozine spalva man "nepraeina" amziaus cenzo. Nors TINKA man ji prie veido, kas irodytu mane esant vasara. Bet bet bet....Vis dar nezinau ar man jos reikia.

Atsakyti