Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Tynka @ 2012 11 21, 15:51)
ir įtariu ne prie 38 dydžio batų  lotuliukas.gif  nes tokio dydžio nešiotojai palubių nemato

Virš 40, jei gerai pamenu biggrin.gif
Aha, taip, iki 38 ten batai įėjus po kairei, o 39-42 - po dešinei! biggrin.gif

QUOTE(Teka @ 2012 11 21, 22:42)
apie šią išeiginę neturiu nuomonės. pirma mintis - negraži. antra - o gaaal... trečia - nežinau biggrin.gif

O man visai nieko.
Ne nu, ne į Norfą prie languotos striukės, žinia, bet į kokį naujų metų sutikimą ax.gif Ten dar į teatrą, premjerą kokią, ar restoraną... rolleyes.gif
Prie kokios, įsivaizduoju, dramblio kaulo spalvos stipriai nėrininės bliūūūūzės rolleyes.gif Ir perlų nail.gif

Ir rūžava gera. Galima derinti prie nagų, labai patogu. O kad A4, tai labai geras dydis, mažesnis jau būtų per mažas schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 21 lapkričio 2012 - 23:01
QUOTE(Teka @ 2012 11 21, 22:49)
apelsinčik, aš anksčiau irgi neįsivaizdavau kaip su tokiom spalvom galima išvis draugaut, o pati turiu net ryškesnį kardiganą, super  thumbup.gif o groovy tašytę jei priderint prie pirštinių, šalio kokio ar kokio aksesuaro, bus liuks. aš taip ir matau - pilka, navy ir ta rankinė su pirštinėm...mmm, man gražu smile.gif

su rubais tai isivaizduoju kaip draugauti, juodu rubu nesu megeja biggrin.gif tik nezinau kodel ju vistiek prisikaupia, atrodo neperku, neperku ir bac, vistiek daug juodos, man atrodo, nes juodi man ne taip greitai atsibosta ir ilgiau nesiojasi tiesiog biggrin.gif

QUOTE(groovy @ 2012 11 21, 23:18)
Man tas pats. Gerai, pasistengsiu smile.gif
Tai aš tik jos vienos nelabai ir ketinau nešiot, mano šalis rožinis su gėlėmis cool.gif Nors gal ir vieną patiks biggrin.gif Gi dėjau pavyzdį neseniai, prašė blush2.gif

ech, neuzfiksavau as kazkaip to pavyzdzio. nu tada super thumbup.gif o gal ir tases spalva bus mielesne, nesu pries juk, tik ne visai ir uz lotuliukas.gif bet ne blogiausias variantas, gatveje kreivai neziureciau tongue.gif
As va savo ryskias tases dazniausiai derinu prie saliko, bent jau rudeni, pavasari. o vasara tai prie nieko, tada tik kokia dar akcenta uzsidedu, kad ir auskarus, apyranke, pakabuka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 11 21, 17:39)
O kodėl tiek daug basmos? Tamsius plaukus manau su viena chna pakanka dažyt...
aš irgi žolintis planuoju  blush2.gif ... planuoju raugint mišinį 1:1:1 kava/chna/basma ir nesigaut ryža cool.gif bet labai bijau, kad visgi gausiuosi ryža... turėjau ir aš plaukų sveikatinimo praktikos su chna paauglystėj biggrin.gif gavausi kaštoniniai ryža, kaip ir tiktų tamsiam rudeniui, bet tik ne tamsiai vasarai:

Tik reikia turet galvoj, kad gali gautis truputi ir kitaip, nes kiekvienas plaukas savaip ta chna priima. Is pradziu gali ir visai niekas nekibt, na gal ciut ciut.
As esu vasara, bet su chna ir basma neisgavau reikiamos spalvos ax.gif . Visada atrode, kad per silti plaukai g.gif .

QUOTE(Tynka @ 2012 11 21, 17:45)
aš su tokiais dažau - nereik atskirai maklinti
user posted image

As dabar nusipirkau situos juodus ir rudus. Sumaisiau 1/1 ir hmm... nu gal ir geriau, bet truputi kiek per tamsus gavosi. Kadangi zoles, tai daug galvos nesuku - apsiplaus.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 21, 23:00)
Prie kokios, įsivaizduoju, dramblio kaulo spalvos stipriai nėrininės bliūūūūzės rolleyes.gif Ir perlų nail.gif

Ir rūžava gera. Galima derinti prie nagų, labai patogu. O kad A4, tai labai geras dydis, mažesnis jau būtų per mažas schmoll.gif

A tai kažin prie ko aš įsivaizduoju, prie to paties, aišku lotuliukas.gif Pūkuoti angoriniai meztukai dar wub.gif

Nu gal, mano piniginė didelė vien, o dar du telefonai, nosinaitės ir šiaip vis kokie daikteliai. Gerai sakai, bet matysim, kas te bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2012 11 21, 23:19)
Tik reikia turet galvoj, kad gali gautis truputi ir kitaip, nes kiekvienas plaukas savaip ta chna priima. Is pradziu gali ir visai niekas nekibt, na gal ciut ciut.
As esu vasara, bet su chna ir basma neisgavau reikiamos spalvos  ax.gif . Visada atrode, kad per silti plaukai  g.gif .
As dabar nusipirkau situos juodus ir rudus. Sumaisiau 1/1 ir hmm... nu gal ir geriau, bet truputi kiek per tamsus gavosi. Kadangi zoles, tai daug galvos nesuku - apsiplaus.

Kad ne tik per šilti, bet ir per sodri spalva kažkaip... Man sava spalva plaukų dabar labai labai patinka. Visada tokie ryžavoti kažkokie buvo (nors rašo kad vasaros negali būti su ryžų atspalviu doh.gif ), ir labai pgražėjau aplinkinių nuomone kai nusidažiau tamsiai rudai... o dabar plaukai patamsėję gal net pora tonų, jokio ryžo atspalvio... tiesiog tobula spalva, ir vat kaip tyčia žilt pradėjau. Tai noriu dažyt tik smilkinius, bo ten ir yra tų žilų plaukiukų. Užtai ir bijau labai.
Perskaičiau, kad chna, basma ir visi kiti žoliniai dažai skirtingai nei cheminiai, kurių pigmentai "įlenda" į patį plauką, tik padengia plauko paviršių... todėl ir pastorėja jie, ir nenušiųra, nes papildomas apsauginis sluoksnis susidaro... o kai žilas plaukas kaip permatomas šiaudelis tuščias, be jokių pigmentų, tai taip ir gaunas ... ne kaip. Eksperimentuosiu pokol tų žilų ant pirštų suskaičiuot galim... o paskui jai nepavyks... net neįsivaizduoju ką reiks daryt... pamenu man nuo cheminių labai greit plauko struktūra pakisdavo, imdavo veltis... šakotis...
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 21, 22:18)
Che che, nebent nuleisiu siuntimo, kurį turėčiau mokėti užsienin atgal, kainą biggrin.gif

Uch ty, manaiu čia tik tašiukas per petį, koks dar darbinis tokios spalvos lotuliukas.gif

Tai aš tik jos vienos nelabai ir ketinau nešiot, mano šalis rožinis su gėlėmis cool.gif Nors gal ir vieną patiks biggrin.gif Gi dėjau pavyzdį neseniai, prašė blush2.gif

biggrin.gif

nu tokia forma man darbinė, o kad spalva tokia ir ką, taigi priderinta bus tongue.gif biggrin.gif

pamenu pamenu mirksiukas.gif

QUOTE(Noa @ 2012 11 21, 23:00)
O man visai nieko.
Ne nu, ne į Norfą prie languotos striukės, žinia, bet į kokį naujų metų sutikimą ax.gif Ten dar į teatrą, premjerą kokią, ar restoraną...  rolleyes.gif
Prie kokios, įsivaizduoju, dramblio kaulo spalvos stipriai nėrininės bliūūūūzės rolleyes.gif Ir perlų nail.gif

tai jau gal ne durnas aš, ką biggrin.gif žinau, kad ne į norfą su tokiu tašiuku biggrin.gif sakiau tik, kad man nelabai, gal forma ni to, gal dar kas...
Atsakyti
man tas užsegimas-bumbulas kliūva... primena kvepalų buteliuką blush2.gif . Bet pagal dabartines tendencijas tai geras dalykas biggrin.gif .
Atsakyti
Oi, mergos, nežinau, kas man susišvietė (gal kad antra savaitė su temperatūra), bet užsireikė animal print šalikėlio blush2.gif doh.gif Ką manot apie tokių aksesuarų (ne)gražumą ir (ne)praktiškumą?

user posted image

user posted image
Papildyta:
Groovy vakarinę delninę pamačius iškart pagalvojau apei Alexander Mcqueen delnines su kaukolėm biggrin.gif Tas užsegimas turbūt priminė.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 22, 10:26)
Oi, mergos, nežinau, kas man susišvietė (gal kad antra savaitė su temperatūra), bet užsireikė animal print šalikėlio blush2.gif  doh.gif Ką manot apie tokių aksesuarų (ne)gražumą ir (ne)praktiškumą?

Manau labai priderinamas dalykas, prie daugelio spalvų gerai žiūrisi, o dėl gražumo... vieniems tinka, kitiems nelabai... vieniems patinka, kitiems ne... mano mama visą gyvenimą labai mėgo tokius raštus, o aš jiems visai abejinga, be to neįsivaizduoju kad pati dėvėčiau g.gif ... manau gal man ir prie feiso nelabai tiktų.
Papildyta:
veik kopija drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tai vat niekad tokių raštų nedėvėjau. Ant kitų būna labai gražu, o būna net labai negražu. O ant savęs nežinau g.gif Tas gyvatinis neutralesnis toks.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 21, 12:06)
Elija, jūsų rankinė - miglota užuomina į tai


Man cvambalai nepatinka ir rankenos grubokos. Bet spalva labai gera, praktiška. O jinai ant peties užsideda ar tik rankoj nešiot?



Na rankenos gal foto tokios grubokos, o seip neatrodo, beto juk nemaza rankine , tai siuliukai ir nebus ...nuplistu greit prikrovus pilna .... bigsmile.gif
Ant peties kai matavausi ant plonesnio paltuko uzsideda, bet ant zieminuko, su vatinu palto nelabi ... bet uzstumti galima... Yra ilga rankena mirksiukas.gif

QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 21, 12:14)
Labai grazi kazkieno policininko tase, spalva, modeliu, zvambaliukais ir dydziu  wub.gif



Aciu 4u.gif
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 22, 10:30)
Oi, mergos, nežinau, kas man susišvietė (gal kad antra savaitė su temperatūra), bet užsireikė animal print šalikėlio blush2.gif  doh.gif Ką manot apie tokių aksesuarų (ne)gražumą ir (ne)praktiškumą?




Man grazu, ypac gyvates wub.gif jei nepigiai atrodantys .. Kai kurie leopardo buna nu tokie pigienos, kiciniai ..o kai kurie grazus suteikiantys kazkokios prabangos... As SH pagavau gyvatini , tamsu, toki pitono spalvos ir dar atrodo kaip slapias , toks lengvas blizgesys, tai atrodo kaip odinis... paskui nusipirkau neseniai tokias kelnes kaip timpas (daugiau jojiko), bet jos tokios ale plostines tampomos medziagos , nei chaki, nei ruda, tokia zemes spalva , tai prie juodo megztuko, juodi ilgaauliai ... viska sudejus , ta salikeli dar, liuks derinukas gaunasi... mirksiukas.gif
Tavo ideti man gyvatinis ypatingai grazus ... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elija*: 22 lapkričio 2012 - 10:55
Aš irgi linkstu link gyvatinio. Jis vilnonis, o leopardas - šilkinis.
Atsakyti