Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

aš su tokiais dažau - nereik atskirai maklinti
user posted image

Beje, kuo daugiau basmos tuo raudoniau (ne ryžiau), na to šalto raudonumo daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 21 lapkričio 2012 - 15:46
QUOTE(Noa @ 2012 11 21, 14:46)
Ale kad dabar tie diedai irgi tokie mastau.gif Rūžavas maikes nešioja, alyvines nešioja, kelnes raudonas geltonas, terbos beveik moteriškos mastau.gif Išdykėliai kokie tai biggrin.gif Feisbuke lenkės net burbėjo, kad matė diedą su pandoros apyranke lotuliukas.gif  Sakė - trollbeads dar dar, jie tokie, na, etniškesni, su jais gali atrodyt kaip koks indėnas ar šamanas... Nu bet jau pandora biskutuką perebor biggrin.gif Kaip su labutinais lotuliukas.gif

Aš ne fotografė, mano sesuo fotografė, ir tai dar vaikų daugiausia biggrin.gif Bet manau, kad fotografuokis natūralioj šviesoj, kelk čia, ateis mergos ir pasakys. Žinančios ateis mergos, ne kokios glušos, kaip aš biggrin.gif

visiska tragedija, jokio vyriskumo nebeliko doh.gif

nu mergos, visai mane subalamutinot. tai kist galva pro langa, tai trauktis i kambario giluma lotuliukas.gif as gi fotkinime isvis buka, tai nezinau kaip cia gausis lotuliukas.gif ale nesirodysiu cia, nenoriu as taip viesai ant puse pasaulio skelbtis blush2.gif gal paciai kazkas akivaizdziai kris i aki, kad su pvz violetine atrodau kaip pridvesusi lotuliukas.gif o tiesa sakant suzinojau, kad tokia ir esu, kai viena karta visi eme klausineti ar man viskas gerai doh.gif doh.gif vargse suknele, buvo pirma karta uzsideta ir nugrusta doh.gif juk nenorejau atrodyti merdinti doh.gif
Papildyta:
Kas liecia plauku dazyma, tai as vel esu ekspermentuose.. galvojau subrendau, ale vel paauglyste stuktelejo, kad dazausi kaip ismanydama lotuliukas.gif is tikruju tai pabodo atrastos spalvos, norisi naujo gusio, tai tenka bandyti.. tam dar turiu pusmety, kolkas bandymai nelabai vyke, vis igaunu ryza atspalvi.. arba net toki rausva, rysku doh.gif gal mano plaukai nenormalus, kad man visos spalvos nuryzeja, net saltos, nebent dazau pakankamai tamsiai doh.gif ar kame cia biesas?
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 11 21, 15:39)
O kodėl tiek daug basmos? Tamsius plaukus manau su viena chna pakanka dažyt...
aš irgi žolintis planuoju  blush2.gif ... planuoju raugint mišinį 1:1:1 kava/chna/basma ir nesigaut ryža cool.gif bet labai bijau, kad visgi gausiuosi ryža... turėjau ir aš plaukų sveikatinimo praktikos su chna paauglystėj biggrin.gif gavausi kaštoniniai ryža, kaip ir tiktų tamsiam rudeniui, bet tik ne tamsiai vasarai:
http://www.style.com...goldenglobe.jpg

uj, graži ji man wub.gif

aj, paskaičiau, kad taip gausis kaštoniškai rudi (mano natūraliai tokie), o be to namie tik tokių turėjau ir bais norėjau pasidažyt lotuliukas.gif

o citrinos ir acto dėsi į savo marmaliūzę?
aš va tokį receptą mačiau :
ТЕПЛЫЙ КОРИЧНЕВЫЙ
- 10 столовых ложек хны
- лимонный сок
- 3 столовые ложки уксуса
- 5 столовых ложек кофе арабика
- нужное количество теплой воды.

be ne, čia be basmos, bet juk bus dar tamsiau nei be jos g.gif

aš tai tokį galvojau pabandyt
КАШТАНОВЫЙ
- 10 столовых ложек хны
- лимонный сок
- 3 столовые ложки уксуса
- 3 столовые ложки мякоти чищенных баклажанов
- некоторое количество теплой воды
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 21, 13:57)

- 3 столовые ложки мякоти чищенных баклажанов


ką tas gali duoti? dar taip negirdėjusi, nors esu gan aktyviai domėjusis žoliniais dažymais...
Atsakyti
Aš radau rusaitę yuotubei su kava ir chna bei citrinos sultim išgavo grynai mano plaukų spalvą... kažkaip kava matyt durnai veikia chną, kad gaunasi blikai ne ryži, o tokie gelsvi, nes pati kava tai nelabai dažo (nebent visisškas blondines). Ir ne juodi. O jai basma/chna iškart tokia sodri spalva, nu žiemai tik... tik aš sugalvojau dažyt , nes ... žili atsiranda... užvakar MB perbraukė per veida patraukdamas plaukus... kas čia? negi žyli... o jis nelabai pastabus. Bet bijau kad nesigautų kaip pas ruses pensininkes mano vaikystėj bijau.gif ... tai galvoju basmos įdėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 21 lapkričio 2012 - 16:09
Bytte, bet žinok žili vis vien gausis šiek tiek šviesesni negu kt. plaukai, bent jau po kelių pirmų dažymų. Šiek tiek šviečia tie žili dažomi chna+basma, tiesa ne baltai.
Atsakyti
mano mamai zilu chna nenuimdavo schmoll.gif turejo vistiek imti dazyti visais tais normaliai, labiau chemikaliniais dazais. bet gal kazkam ir kitaip buna 4u.gif

pradejau kraustyti spinta, kaip ir bytte patare. daugmaz jau susideliojau kruveles pagal spalvas, na aisku dar puse liko.. bet man ir taip jau kilo milijonas klausimu.. ka daryti, jeigu tarkime suknele, melyna.. as ja nesioju vasara viena arba su megztukais, pavasari ir rudeni as ja vel toliau nesioju su megztukais, ir su tais paciais, nes as visa rudeni ir dar puse ziemos pravaikstau su tokio pacio plonumo rubais doh.gif dar turiu pilna visokiu maikiu ant petneseliu ir paprastu maikiu, kuriu vienu nenesioju, nes per prastos, nesioju tik po atsegtais megztukais, o megztukus visada atsegu, nes cia kaip ir mano "stilius". kaip suprantu jokio ekonomiskumo, tai gal kazkas apsvies kaip cia sutaupyti, bet netsisakyti savo stiliau ir pomegiu? g.gif
Del spalvu supratau, kodel man atrode, kad daugiausia melynu, pilku ir rudu. Pilku ziuriu, kad nera tiek daug (tik dvi sukneles, trys kardiganai ir viena tunika, bent jau kolaks daugiau neradau), bet man atrodo, kad ju daug, nes pvz tie megztukai prie tinka prie visu spalvu, tai as juos ir nesioju beveik prie visko, o sukneles tinka po visais kitais kardiganais, tai vel as jas daznai nesioju, tada susidaro ispudis kad viskas pilka doh.gif rudu yra daug, bet toki ispudi susidariau tik is bendro spintos turinio, kai emiau dar atmetineti tuos, kurie tikrai tik vasariniai (nu pavyzdziui ilgas sijonas, plonas sijonas, silkine palaidine, plona suknele), liko vos keli. su melynais panasi situacija, vistik pasirodo daugumos jau nesu ilgai uzsidejusi.. o siaip spalvu makalyne padrika.
Atsakyti
QUOTE(Elija* @ 2012 11 21, 10:23)
Man ta rankines spalva ciklameno labai grazi, bet rankines neisdrysciau tokios uzsideti ziema ...  biggrin.gif

Na, pabandysiu, jei ką, vasarą nešiosiu, pirma reikia vaizdą pamatyti ant manęs smile.gif Tiesą sakant, čia buvo labiau pirkta pavasario-rudens kapsulei, bet šiaip visais sezonais rasčiau prie ko priderint norėdama smile.gif

QUOTE(Noa @ 2012 11 21, 11:59)
Modelis toks laugh.gif Kaina - 129 Lt biggrin.gif Išparduotuvėj Savanorių pačioj pradžioj, ten prie sustojimo.
http://www.amazon.co...d...1565&sr=8-9

Tai koks skirttumas kokia, jei atitinkamai priderinta, nešiojama laiku ir vietoje, tai tiks puikiai. kaip ir mano ciklameninė biggrin.gif

QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 21, 12:14)
Aha, tik man atrodo tokia rankines spalva labiau tiktu kitam sezonui, o ne rudeniui, ziemai  blush2.gif

Ach tai va kodėl tie sezonai Lietuvoje tokie niūrūs, nes stabdžių pilna lotuliukas.gif Joke.

PALTAS ATSIRADO, TIK PAGĄSDINT REIKĖJO biggrin.gif Jau užsisakiau, tikiuosi, kad dydis tiks, nes jei netiks, reiks kitą užsisakinėti, o aną grąžinti, tada tikrai dydžių gali nebelikti.

Rankines užsisakiau šias:
user posted image (Ėmiau, nes maniau, kad mažesnė, o dabar pamačiau, kad A4 formato maždaug unsure.gif Na, matysim, kas čia bus smile.gif)
user posted image (Išeiginė neutralios spalvos prie visko.)
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 21, 20:06)
PALTAS ATSIRADO, TIK PAGĄSDINT REIKĖJO biggrin.gif Jau užsisakiau, tikiuosi, kad dydis tiks, nes jei netiks, reiks kitą užsisakinėti, o aną grąžinti, tada tikrai dydžių gali nebelikti.

Rankines užsisakiau šias:


thumbup.gif jei netiks, priglausiu biggrin.gif ne už tokią aišku kainą biggrin.gif

nu tai čemodanas gi darbinis, tai ir yra A4 formato biggrin.gif

apie šią išeiginę neturiu nuomonės. pirma mintis - negraži. antra - o gaaal... trečia - nežinau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 21 lapkričio 2012 - 21:43
QUOTE(groovy @ 2012 11 21, 21:06)
Ach tai va kodėl tie sezonai Lietuvoje tokie niūrūs, nes stabdžių pilna lotuliukas.gif Joke.

Juokas, juokais, bet rimtai stabdis, as tuos sezonus laikau tamsiaisiais lotuliukas.gif na bent jau ziemos, del rudens dar pasigincyciau, nes vot turiu ryskia tase, geltona lotuliukas.gif o jeigu butu ne riuzava, gal ir nesikabineciau lotuliukas.gif beto as senamadiska ir man negrazu, kai rankine aprangoje yra vienintele kazkokios, o tuo labiau ryskios spalvos rolleyes.gif is tikruju tai labai noreciau, kad parodytum kai gausi jos realia foto ir cia ikeltum blush2.gif gal visos nukrisim is pavydo, nes nuotrauka lieka nuotrauka biggrin.gif
Atsakyti
apelsinčik, aš anksčiau irgi neįsivaizdavau kaip su tokiom spalvom galima išvis draugaut, o pati turiu net ryškesnį kardiganą, super thumbup.gif o groovy tašytę jei priderint prie pirštinių, šalio kokio ar kokio aksesuaro, bus liuks. aš taip ir matau - pilka, navy ir ta rankinė su pirštinėm...mmm, man gražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 21, 21:42)
thumbup.gif  jei netiks, priglausiu biggrin.gif ne už tokią aišku kainą biggrin.gif

nu tai čemodanas gi darbinis, tai ir yra A4 formato biggrin.gif

apie šią išeiginę neturiu nuomonės. pirma mintis - negraži. antra - o gaaal... trečia - nežinau biggrin.gif

Che che, nebent nuleisiu siuntimo, kurį turėčiau mokėti užsienin atgal, kainą biggrin.gif

Uch ty, manaiu čia tik tašiukas per petį, koks dar darbinis tokios spalvos lotuliukas.gif

Jo, aš ir tikiuosi, kad ta išeiginė ne tokios purvinos spalvos it tik kad čia tokie šešėliai ant aksomo g.gif na, bet norėjau neutralios, beige, kūno spalvos, nes šimto turėt nemėgstu.

QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 21, 21:45)
beto as senamadiska ir man negrazu, kai rankine aprangoje yra vienintele kazkokios, o tuo labiau ryskios spalvos  rolleyes.gif  is tikruju tai labai noreciau, kad parodytum kai gausi jos realia foto ir cia ikeltum  blush2.gif  gal visos nukrisim is pavydo, nes nuotrauka lieka nuotrauka  biggrin.gif

Man tas pats. Gerai, pasistengsiu smile.gif

QUOTE(Teka @ 2012 11 21, 21:49)
o groovy tašytę jei priderint prie pirštinių, šalio kokio ar kokio aksesuaro, bus liuks. aš taip ir matau - pilka, navy ir ta rankinė su pirštinėm...mmm, man gražu smile.gif

Tai aš tik jos vienos nelabai ir ketinau nešiot, mano šalis rožinis su gėlėmis cool.gif Nors gal ir vieną patiks biggrin.gif Gi dėjau pavyzdį neseniai, prašė blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 21 lapkričio 2012 - 22:18