Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Noa @ 2012 11 21, 11:16)
...
Va, radau užtat savo tašės spalvą! Nei tai ruda, nei tai chaki, modelis anas, spalva šita, kur tokius batus ar ką nors radus? lotuliukas.gif

user posted image

Kokia aplamai spalva prie šitos spalvos tinka?


tai kad visos tinka, man rodos, išskyrus kt. atspalvio rudas, pvz ryžavotas
QUOTE(Noa @ 2012 11 21, 11:16)

... Štai išparduotuvė, maniau sau. Užeisiu, maniau sau.

Ir užėjau lotuliukas.gif

Dabar ple turėsiu tamsiai mėlynas kojines (dar turiu tamsiai mėlynas kelnes, betgi nederinsiu aš kojinių prie kelnių, kažkurių vienų nesimatys gi lotuliukas.gif ) ir rudai - chaki terbą.


Kokia čia išparduotuvė? Kuri? nes kiek pamenu ten keletas jų sutūpę - kaip tik antra diena ten per piet trinuosi, bet kažkaip nieko nesumedžioju... Tik nagų lako papirkau, ir nebrangus ir laiko pusėtinai.

Dar dėl fotkinimo - o kažin gerai nusifotkinti, o paskui tas spalvotus priedus su programike kokia prisiklijuoti ir žiūrėti. Ar taip nesimatys, kad graži negraži ? Jei nusifotkinsiu su kokia netinkama spalva, tai gal net ją uždengsiu kt, vis tiek paveiksliukyje negraži būsiu g.gif Nežinau ar supratot lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 21 lapkričio 2012 - 14:08
va tie tašiukai fotikams http://kellymoorebag.com/full.html/
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 21, 14:50)
mestelk nuorodą jei turi po ranka
mhm, pritariu tik dar bent kelis metrus nuo , kad kiek išklaidyat šviesa gautųs  mirksiukas.gif
o aš jau gatavais plaukais. dažiau 1 pakiukas chna ir 2 basma . nu gal mažokai ryžos  g.gif reiks kitą kartą pabandyt  kitom proporcijom imt
ir dar nusilakavau nagus kojų laku nauju. nusipirkau iš maximos pabandymui. kakoks keistai violetinai bordo ir labai tamsus. nu bet visai gerai atrodo. nu man tik dar kartą patvirtinimas, kad aš ne kas kita kaip deep arba dark autum  smile.gif

Tai kad pamečiau. Neketinau pirkti...

Bet man atrodo, čia bus tie, pompidoo:
http://www.sheknows....-bags-for-women


Autumn??? Po chna tau tikras negras, ir tai pasidarytų autumn!
Prisimenu, kaip kartą paauglystėje paskaičiau, kad plaukams labai sveika svogūnų lukštų nuoviras. O kad su juo per velykas kiaušinius dažo, tai pamiršau lotuliukas.gif Ir atlikau plaukų gerinimo procedūrą lotuliukas.gif
O aš, kaip žinia, natūrali blondinė lotuliukas.gif

Plaukai ple gavosi... Nežinau net kaip kas. net ne garstyčių... Kaip senas ikarusas, tokios spalvos lotuliukas.gif
Labai ilgai ploviau galvą tądien lotuliukas.gif
Bet iš esmės gal irgi buvau tapus rudeniu lotuliukas.gif



QUOTE(Amarcord @ 2012 11 21, 14:57)
Pirkom boksą dviems katėms. Parduotuvėje sukiojosi pardavėja ir du dideli, riebūs, plaukuoti jos katinai. Tai tie katinai mums suabejojus dėl bokso dydžio pademonstravo, kad dviese ten puikiai telpa - įėjo, patupėjo, išėjo  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Katinai aplamai visur gerai telpa. Jie kokie tai talpūs sutvėrimai. ne kaip žmonės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 21, 14:13)


thumbup.gif ir kainos thumbup.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 11 21, 15:01)
Kokia čia išparduotuvė?  Kuri? nes kiek pamenu ten keletas jų sutūpę - kaip tik antra diena ten per piet trinuosi, bet kažkaip nieko nesumedžioju... Tik nagų lako papirkau, ir nebrangus ir laiko pusėtinai.

Čia ta, kur vienintelė toj pusėj, kur stotelė važiuojant į kalną. Kur Alkova, toj pusėj. Kitoj pusėj jų daugiau, o čia ta viena, dar medžiagos ir kažkokia kinietiška šlamštinė. Jinai vadinasi batų išparduotuvė, tai batų ten ir daugiausiai, bet yra ir rankinukų keli, visai tokie nieko.

Yra dar du tokios pat firmos kaip mano, tokios pat spalvos, tik kito modelio, ir parp vyriškų jų nematau, tai gal moteriški? Forma tikrai anų moteriškesnė.

Ir dar yra suderinti tokios pilkintos rožės batai ir rankinė. Tik batai vieninteliai, kažkokio konkretaus dydžio, nepamenu kokio, žinau tik, kad tamaris ir už 150.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 21, 12:14)
...
Autumn??? Po chna tau tikras negras, ir tai pasidarytų autumn!
...

aaa tai aš tikrai autumn, ko dar čia blaškausi - gi dažau su žoliniais dažais, chna pagrindu. Ko anksčiau šio požymio nepaskelbei - būtum kiek mano abejonių išsklaidžiusi bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2012 11 21, 12:19)
Čia ta, kur vienintelė toj pusėj, kur stotelė važiuojant į kalną. Kur Alkova, toj pusėj. Kitoj pusėj jų daugiau, o čia ta viena, dar medžiagos ir kažkokia kinietiška šlamštinė. Jinai vadinasi batų išparduotuvė, tai batų ten ir daugiausiai, bet yra ir rankinukų keli, visai tokie nieko.


Žinau, šnd buvau įkišusi nosį - į batus žiūrėjau, į rankines nea, nes kažkokia teta su "čukuosena" ir tviskančia rankine užšaukė :"o kodėl tokią kaip mano rankinę pardavinėjat, kas leido..." tai aš net nežiūrėjau ton pusėn, bijojau kad abžlibsiu, jei ten tokių rankinių pridėta, kaip jos... O pasirodo be reikalo... na bet rankinės man šiuo metu nedegančiai reikia, noriu batų
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 21, 15:14)
Plaukai ple gavosi... Nežinau net kaip kas. net ne garstyčių... Kaip senas ikarusas, tokios spalvos lotuliukas.gif 

Vienas toks filosofas sakė supratęs, kad sensta, kai gatvėje "ji pažiūrėjo į mane kaip į seną autobusą, kurio jai nereikia" lotuliukas.gif
QUOTE
lotuliukas.gif Katinai aplamai visur gerai telpa. Jie kokie tai talpūs sutvėrimai. ne kaip žmonės biggrin.gif

Anie iš parduotuvės tai buvo talpūs ('talpus boksas talpiems katinams!' biggrin.gif), bet iš tų, kur pas mane namuose, talpus tik vienas (rytų ir rytų, jei neribotume), o kitas labiau landus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 11 21, 14:23)
aaa tai aš tikrai autumn, ko dar čia blaškausi - gi dažau su žoliniais dažais, chna pagrindu. Ko anksčiau šio požymio nepaskelbei - būtum kiek mano abejonių išsklaidžiusi  bigsmile.gif


nu jo , rudenukams oranžinis pigmentas plaukuose, odoj.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 21, 12:37)
nu jo , rudenukams oranžinis pigmentas plaukuose, odoj..    biggrin.gif

tai matai, aš buvau susimėčiusi, ar tikrai esu ruduo. Gal neteisingai darau, kad ryžinuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 11 21, 15:23)
Žinau, šnd buvau įkišusi nosį - į batus žiūrėjau, į rankines nea, nes kažkokia teta su "čukuosena" ir tviskančia rankine užšaukė :"o kodėl tokią kaip mano rankinę pardavinėjat, kas leido..." tai aš net nežiūrėjau ton pusėn, bijojau kad abžlibsiu, jei ten tokių rankinių pridėta, kaip jos... O pasirodo be reikalo... na bet rankinės man šiuo metu nedegančiai reikia, noriu batų

lotuliukas.gif
Ciocė vienetinę nusipirko, o paskui jas į gamybą paleido, o dar paskui į išparduotuvę pateko ir niekas neperka lotuliukas.gif

Kad ten tų tašių iš viso buvo kokios penkios... Nežinau, ar buvo blizgančių, aš turiu talentą nematyt, kas man nepatinka biggrin.gif Net nepatogu, nes gal kitam gražu biggrin.gif Jei nueičiau į parduotuvę, kur tik negražios tašės, tai tikriausiai išeičiau pareiškus, bliamba, nu, kad tuščia parduotuvė lotuliukas.gif

O šitos aplamai buvo palubėse sudėtos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 21, 12:45)
O šitos aplamai buvo palubėse sudėtos biggrin.gif

ir įtariu ne prie 38 dydžio batų lotuliukas.gif nes tokio dydžio nešiotojai palubių nemato
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 21, 13:50)
o aš jau gatavais plaukais. dažiau 1 pakiukas chna ir 2 basma . nu gal mažokai ryžos  g.gif reiks kitą kartą pabandyt  kitom proporcijom imt

O kodėl tiek daug basmos? Tamsius plaukus manau su viena chna pakanka dažyt...
aš irgi žolintis planuoju blush2.gif ... planuoju raugint mišinį 1:1:1 kava/chna/basma ir nesigaut ryža cool.gif bet labai bijau, kad visgi gausiuosi ryža... turėjau ir aš plaukų sveikatinimo praktikos su chna paauglystėj biggrin.gif gavausi kaštoniniai ryža, kaip ir tiktų tamsiam rudeniui, bet tik ne tamsiai vasarai:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 21 lapkričio 2012 - 15:40