Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Teka @ 2012 11 21, 13:27)
inc, aš ir mėtau, todėl fotiką dažniausiai nešiojuos ant kaklo ir stipriai apsikabinus, todėl praktiškai nebesinešioju, nes užknisa saugot biggrin.gif


lotuliukas.gif žinai, pagalvojau, kad mano vyrui patiktų tokią žmoną turėt, kuri fotiką saugoja lotuliukas.gif o tai vis gaunu ir gaunu pylos už nedabojimą. nu bet aš jam sakiau, gali už mane pasaugot jei jam taip norisi. jis būna man net stiklus pavalo kartais doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 21, 13:31)
lotuliukas.gif žinai, pagalvojau, kad mano vyrui patiktų tokią žmoną turėt, kuri fotiką saugoja  lotuliukas.gif o tai vis gaunu ir gaunu pylos už nedabojimą. nu bet aš jam sakiau, gali už mane pasaugot jei jam taip norisi. jis būna man net stiklus pavalo kartais doh.gif  lotuliukas.gif

nu ple nepigus daiktas, kad jo nesaugot. aš tik jį ir saugau, daugiau nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 21, 13:38)
Nu va, kokybė ten tokia, kad pamačiau, įsikabinau ir parsinešiau. Ir man reikia, kad fotikas tilptų. Kuprinėj fotiką nešiotis man nelabai patinka, biškį nesaugu. Turiu omeny, kelionėj, rankinis bagažas lėktuve... Kaip kuprinės alternatyva smile.gif
Aš tau jos visiškai nesiūlau lotuliukas.gif

as ir neliepiau jos atsikratyti biggrin.gif biggrin.gif bet ne delto, kad ji vyriska, siaip nemegstu biggrin.gif nes is tikruju tai kas tinka vyrams, beveik visada tinka ir moterims, o atvirksciai nebelabai biggrin.gif

nu fotografes, kur ir kaip fotkintis su tais rubais, spalvomis? pries langa, sonu langui, nusisukus nuo lango, kaip arti prieiti prie lango, su blicu, be blico? g.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 21, 14:27)
šiaip fotikams būna ir visai gražuoliškų rankinių. esu kažkur internete mačius, bet ten jav buvo, tai neradau kaip nusipirkt ir dar mąsčiau, kad gal kokios siuvėjos paprašyt , kad man pasiūtų va tokia fotografėms skirtą moterišką rankinę  biggrin.gif jei rasiu parodysiu wink.gif

Mačiau ir aš, latviai siuva netgi tokius vienus labai rimtus. Bet kad jų ir kainos labai rimtos, tfū kad juos kur galas. Man gera mano terba, aš fyfa tik priešokiais... biggrin.gif

QUOTE(Teka @ 2012 11 21, 14:34)
nu ple nepigus daiktas, kad jo nesaugot. aš tik jį ir saugau, daugiau nieko biggrin.gif

Aha, aš irgi biggrin.gif Ir dar boksą su katėm, jei tenka neštis kur biggrin.gif
Oi, beje, kokį gražų kačių boksą turiu, dviejų kačių talpos, camel spalvos, galėtų būti toks rankinukas biggrin.gif
Bet kates ne taip dažnai nešioju, taigi kapsulės prie jų nederinsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 21, 13:38)
nu fotografes, kur ir kaip fotkintis su tais rubais, spalvomis? pries langa, sonu langui, nusisukus nuo lango, kaip arti prieiti prie lango, su blicu, be blico?  g.gif

idealiausia lauke, arba veidu į langą ir be blico
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 21, 14:38)
as ir neliepiau jos atsikratyti  biggrin.gif  biggrin.gif  bet ne delto, kad ji vyriska, siaip nemegstu  biggrin.gif  nes is tikruju tai kas tinka vyrams, beveik visada tinka ir moterims, o atvirksciai nebelabai  biggrin.gif

nu fotografes, kur ir kaip fotkintis su tais rubais, spalvomis? pries langa, sonu langui, nusisukus nuo lango, kaip arti prieiti prie lango, su blicu, be blico?  g.gif

Ale kad dabar tie diedai irgi tokie mastau.gif Rūžavas maikes nešioja, alyvines nešioja, kelnes raudonas geltonas, terbos beveik moteriškos mastau.gif Išdykėliai kokie tai biggrin.gif Feisbuke lenkės net burbėjo, kad matė diedą su pandoros apyranke lotuliukas.gif Sakė - trollbeads dar dar, jie tokie, na, etniškesni, su jais gali atrodyt kaip koks indėnas ar šamanas... Nu bet jau pandora biskutuką perebor biggrin.gif Kaip su labutinais lotuliukas.gif

Aš ne fotografė, mano sesuo fotografė, ir tai dar vaikų daugiausia biggrin.gif Bet manau, kad fotografuokis natūralioj šviesoj, kelk čia, ateis mergos ir pasakys. Žinančios ateis mergos, ne kokios glušos, kaip aš biggrin.gif









Atsakyti
noa laugh.gif užsičiaupk ar ką. dirbt negaliu biggrin.gif:D
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 21, 13:41)
Mačiau ir aš, latviai siuva netgi tokius vienus labai rimtus. Bet kad jų ir kainos labai rimtos, tfū kad juos kur galas. Man gera mano terba, aš fyfa tik priešokiais... biggrin.gif
Aha, aš irgi biggrin.gif Ir dar boksą su katėm, jei tenka neštis kur biggrin.gif
Oi, beje, kokį gražų kačių boksą turiu, dviejų kačių talpos, camel spalvos, galėtų būti toks rankinukas biggrin.gif
Bet kates ne taip dažnai nešioju, taigi kapsulės prie jų nederinsiu lotuliukas.gif

mestelk nuorodą jei turi po ranka

QUOTE(Teka @ 2012 11 21, 13:41)
idealiausia lauke, arba veidu į langą ir be blico

mhm, pritariu tik dar bent kelis metrus nuo , kad kiek išklaidyat šviesa gautųs mirksiukas.gif


o aš jau gatavais plaukais. dažiau 1 pakiukas chna ir 2 basma . nu gal mažokai ryžos g.gif reiks kitą kartą pabandyt kitom proporcijom imt
ir dar nusilakavau nagus kojų laku nauju. nusipirkau iš maximos pabandymui. kakoks keistai violetinai bordo ir labai tamsus. nu bet visai gerai atrodo. nu man tik dar kartą patvirtinimas, kad aš ne kas kita kaip deep arba dark autum smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 21, 14:47)
noa laugh.gif užsičiaupk ar ką. dirbt negaliu biggrin.gif:D

Pati negaliu lotuliukas.gif Reik eit nuo kompo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 21, 13:50)
mhm, pritariu tik dar bent kelis metrus nuo , kad kiek išklaidyat šviesa gautųs  mirksiukas.gif


nu ne ant palangės aišku lipt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2012 11 21, 13:53)
Pati negaliu lotuliukas.gif Reik eit nuo kompo lotuliukas.gif

aš tai dirbu ant kompo, man nebent sm išjungt. ale rankos nekyla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 21, 14:41)
Oi, beje, kokį gražų kačių boksą turiu, dviejų kačių talpos, camel spalvos, galėtų būti toks rankinukas biggrin.gif
Bet kates ne taip dažnai nešioju, taigi kapsulės prie jų nederinsiu lotuliukas.gif

Pirkom boksą dviems katėms. Parduotuvėje sukiojosi pardavėja ir du dideli, riebūs, plaukuoti jos katinai. Tai tie katinai mums suabejojus dėl bokso dydžio pademonstravo, kad dviese ten puikiai telpa - įėjo, patupėjo, išėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 21, 13:56)
nu ne ant palangės aišku lipt biggrin.gif


nu žinai, pas mane tarkim šiandien tokia šviesa tragiška, kad reiktų tiesiog kišt galvą lauk norint , jog kažkas gautųs lotuliukas.gif
aš kelis kartus kai fotkinausi, tai ir atšvaitus kelis susistačiau, kad tik visus menkiausius šviesuliukus surinktų biggrin.gif
Atsakyti