Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Noa, o tu fotiką taip be nieko ar su kokiu papildomu tašiuku dėtum į tą rankinę. Man mat irgi aktualu, bet aš turiu tą tokį mažiuką canonui, tai su juo įsigrūdu tašėn.

aš tai sėdžiu su turbanu jau kokią valandžiukę - plauksu dažau su chnom lotuliukas.gif turiu bais daug rytojui išmokt, tai ko nepadarysi, kad tik nesimokyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 21, 13:46)
Noa, o tu fotiką taip be nieko ar su kokiu papildomu tašiuku dėtum į tą rankinę. Man mat irgi aktualu, bet aš turiu tą tokį mažiuką canonui, tai su juo įsigrūdu tašėn.

aš tai sėdžiu su turbanu jau kokią valandžiukę - plauksu dažau su chnom  lotuliukas.gif turiu bais daug rytojui išmokt, tai ko nepadarysi, kad tik nesimokyt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Aš jį taip susimesiu unsure.gif Mano sesuo fotografė, betgi ji ir puoštis mėgsta, ne taip, kaip aš - tendencijas žinau, bet pati su vyriška terba vaikštau lotuliukas.gif (na, šiaip tik vakar iki namų su ja nuėjau, bet tikrai vaikščiosiu biggrin.gif).
Tai jinai tiesiog taip susimeta į rankinuką. Ir eina fotografuoti kokių ten krikštynų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 21, 12:52)
Aš jį taip susimesiu unsure.gif Mano sesuo fotografė, betgi ji ir puoštis mėgsta, ne taip, kaip aš - tendencijas žinau, bet pati su vyriška terba vaikštau lotuliukas.gif (na, šiaip tik vakar iki namų su ja nuėjau, bet tikrai vaikščiosiu biggrin.gif).
Tai jinai tiesiog taip susimeta į rankinuką. Ir eina fotografuoti kokių ten krikštynų biggrin.gif

tai ir aš taip darau kol vyras nemato lotuliukas.gif tik mano tašė dabartinė labai minkšta ir plona, tai va tokią išeitį susimislijau smile.gif
Atsakyti
Ale gal ir gera išeitis, nes man irgi baisu biggrin.gif
Atsakyti
noa, man tavo tašė tiktų laisvalaikiui, praktiškai tam, kam ir aprašei smile.gif
bet fotiko taip nenešiok, susibraižys stikliukas ir bus kapec
tealinė irgi nieko ir būtent su tais skambaliukais bimbaliukais biggrin.gif nors ne mano biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 21, 14:07)
noa, man tavo tašė tiktų laisvalaikiui, praktiškai tam, kam ir aprašei smile.gif
bet fotiko taip nenešiok, susibraižys stikliukas ir bus kapec

Taigi su dangteliu unsure.gif Užvožtas unsure.gif

Nors nu bet jeigu nukryyyystų mastau.gif
Darysiu kaip inc biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 21, 13:10)
Taigi su dangteliu unsure.gif Užvožtas unsure.gif

Nors nu bet jeigu nukryyyystų mastau.gif
Darysiu kaip inc biggrin.gif

aš ne apie objektyvą, o apie stikliuką, kur visi nustatymai ir pan...nu galvojau pas tave toks fotikas
o su ta tašike, kaip inc, irgi gi subyrėt gali. vistiek saugot reiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 11 21, 14:12)
aš ne apie objektyvą, o apie stikliuką, kur visi nustatymai ir pan...nu galvojau pas tave toks fotikas
o su ta tašike, kaip inc, irgi gi subyrėt gali. vistiek saugot reiks biggrin.gif

Aaaa.
Nu tai va, aš saugau, kaip išprotėjus, o tikri fotografai mėto belekur biggrin.gif Buvau sesers mergaitės gimtadienį savaitgalį - ji fotografavo vaikus, o aš bėgiojau iš paskos ir gaudžiau jos fotiką lotuliukas.gif Palauk, čia nedėk, čia nuspirs, čia užkliudys, geriau aš palaikysiu, kur objektyvo dangtelis, ką darysi, jei pamesi lotuliukas.gif

Mano... Canonas kažkoks. 60d, va. Sunkusssss...


Va, radau užtat savo tašės spalvą! Nei tai ruda, nei tai chaki, modelis anas, spalva šita, kur tokius batus ar ką nors radus? lotuliukas.gif

user posted image

Kokia aplamai spalva prie šitos spalvos tinka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 21 lapkričio 2012 - 13:18
QUOTE(Noa @ 2012 11 21, 13:16)
Aaaa.
Nu tai va, aš saugau, kaip išprotėjus, o tikri fotografai mėto belekur biggrin.gif

Mano... Canonas kažkoks. 60d, va. Sunkusssss...
Va, radau užtat savo tašės spalvą! Nei tai ruda, nei tai chaki, modelis anas, spalva šita, kur tokius batus ar ką nors radus? lotuliukas.gif

user posted image

Kokia aplamai spalva prie šitos spalvos tinka?

ši tašikė man sueitų biggrin.gif
o tu prie rankinės derint kažką žadi? biggrin.gif ružava, mėlyna, žalia...visokios mano manymu

ar tu gal apie batų spalvą čia klausei? tada ružavų nereik biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 21 lapkričio 2012 - 13:19
QUOTE(Teka @ 2012 11 21, 14:17)
ši tašikė man sueitų biggrin.gif
o tu prie rankinės derint kažką žadi? biggrin.gif ružava, mėlyna, žalia...visokios mano manymu

Nūūūūūūū kaip... Aš visada viską žadu, bet matai pati, kaip išeina lotuliukas.gif

Man gi problemos su kojų venom. Užsisakiau kompresines kojines. Kaip žinia, jų kaina kaip palto. Tai nors spalvą galima pasirinkt. Žiūrėjau žiūrėjau, ir pasirinkau - tamsiai mėlynas! lotuliukas.gif Mažiausiai ortopedinės pasirodė, juodų jūs neleidžiant lotuliukas.gif O visos kitos kažkokios debiliškos babytiškos... Dar apie rudas pamąsčiau, betgi šitos tašės tai dar neturėjau!!!

Ir galvoju - man reiktų iš kur nors papigiai išpešt tamsiai mėlyną sriukę. Štai išparduotuvė, maniau sau. Užeisiu, maniau sau.

Ir užėjau lotuliukas.gif

Dabar ple turėsiu tamsiai mėlynas kojines (dar turiu tamsiai mėlynas kelnes, betgi nederinsiu aš kojinių prie kelnių, kažkurių vienų nesimatys gi lotuliukas.gif ) ir rudai - chaki terbą.
Ir daug visko juodo.
Ai nu, dar žydrą rankinuką lotuliukas.gif
Gražuolė, ple, trūksta žodžių lotuliukas.gif

Atsakyti
stikliukai, kad susibraižyt, tai aš nelabai bijau. be to, tada geriau apsauginį kokį filtrą užsukt apsaugojimui. aš barkštelėjimo bijau, nes nesu mėgėja bais gražiai rankines nešiot. būna imu ir drėbteliu ant žemės biggrin.gif o jei barkštels, tai bus tikrai kapec
mano tas tašiukas (vidinis), tai su paraloniukais ir pastorintais kraštais. šiaip turiu padorią spec raninę, bet mano noris būna ir šiaip pasiimt su savim, tai tada užsisuku pigesnį ir mažesnį objektyvą ir va taip su tuo mini tašiuku į rankinę įsimetu
Papildyta:
šiaip fotikams būna ir visai gražuoliškų rankinių. esu kažkur internete mačius, bet ten jav buvo, tai neradau kaip nusipirkt ir dar mąsčiau, kad gal kokios siuvėjos paprašyt , kad man pasiūtų va tokia fotografėms skirtą moterišką rankinę biggrin.gif jei rasiu parodysiu wink.gif
Atsakyti
noa biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
aš irgi turiu tas kompresines timpas, ale juodas, iš seniau, tai nešioju arba po kelnėm, arba į sportą deduos, ale vėliau sakiau dėsiuos ir prie tunikų, nu vistiek batai judi, timpos juodos, svarbiausia, kad viršuj būtų spalvotas grožis biggrin.gif

inc, aš ir mėtau, todėl fotiką dažniausiai nešiojuos ant kaklo ir stipriai apsikabinus, todėl praktiškai nebesinešioju, nes užknisa saugot biggrin.gif
Atsakyti