Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

O žiū, kaip Molui patiko daryti nuolaidas! Šeštadienį ten vėl atrakcijos. Gimtadienis. Megoj tuo pat metu kačių paroda... kas į tą Akropolį beeis ir beJIMs lotuliukas.gif

http://www.molas.lt/...gimtadienis.pdf
Atsakyti
Aciu uz patarimus dar anoj temoj.... 4u.gif

Man ta rankines spalva ciklameno labai grazi, bet rankines neisdrysciau tokios uzsideti ziema ... biggrin.gif

O cia kalbejot apie teal spalva, tai cia ta , kur tokia ale policininko ? Tai as si rudeni nusipirkau rankine tokia labai grazi, nei melyna , nei zalia .... bet man rupuze per didele megstu mazesnes ... veliau imesiu ...
Atsakyti
Va mano rankine ... nei nezinojau pirkdama ,kad ji ziemos tipui tinka, seip spalva patiko... bet man per didele doh.gif nors ji nera griozdas ...

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Elija* @ 2012 11 21, 11:30)
Va mano rankine ... nei nezinojau pirkdama ,kad ji ziemos tipui  tinka, seip spalva patiko... bet man per didele  doh.gif nors ji nera griozdas ... 

nu gi graži. gal tiesiog dar nespėjai su ja susidraugaut wink.gif
Atsakyti
Ir man graži, tik svambalus reik nukabinti. Ir visai nedidelė.
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 21, 11:37)
nu gi graži. gal tiesiog dar nespėjai su ja susidraugaut  wink.gif


Aciu 4u.gif Taip, modeliukas ir spalva mane ir suzavejo... bet kazkaip man ji per talpi biggrin.gif visada nesiojau mazesnes , ir permetamas per peti... blush2.gif nezinau gal susidraugausiu ..o gal ir ne ... imeciau i isparduotuve , kolkas nenesioju, bet jei neparduosiu... teks nesiot, nes kitos jau nenoreciau pirkti del finansu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elija*: 21 lapkričio 2012 - 11:50
Man tai irgi graži, net ir su svambalais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 11 21, 11:45)
Ir man graži, tik  svambalus reik nukabinti. Ir visai nedidelė.



QUOTE(Noa @ 2012 11 21, 11:49)
Man tai irgi graži, net ir su svambalais biggrin.gif


Aciu 4u.gif Zinok buvau nuemus, kazkaip nesiziurejo...tada supratau, kad butent svambalai ir duoda ta cinkeli... razinka ... bigsmile.gif
Atsakyti
O man vakar užėjo šiza, ir aš nusipirkau tašę lotuliukas.gif Visi grius ant vietos - vyrišką lotuliukas.gif Na, gal unisex, bet vis viena biggrin.gif Chaki spalvos biggrin.gif
Čia po to, kai visiems paaiškinau apie tendencijas ir kaip LT nėr kur ko pirkti laugh.gif
Nu ple pamačiau, susileidau biggrin.gif Pardavėja puolė įtikinėt, kad moteriška, kažkokia daktarė sau pirko, sakau, nesukit jūs man galvos, matau, kad vyriška, bet vis viena imsiu biggrin.gif

Modelis toks laugh.gif Kaina - 129 Lt biggrin.gif Išparduotuvėj Savanorių pačioj pradžioj, ten prie sustojimo.
http://www.amazon.co...d...1565&sr=8-9

Taigi dabar man reikis rudų/chaki walking boots biggrin.gif Taip pat mėlynos striukės. Babkių nulis, minčių nulis.

Kapsulių tema, vadinasi lotuliukas.gif Boba giriasi, kaip be jokio proto ir razūmo prisipirko beleko laugh.gif Tendencijas jinai mat žino lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 21 lapkričio 2012 - 12:00
Elija, jūsų rankinė - miglota užuomina į tai

user posted image

Man cvambalai nepatinka ir rankenos grubokos. Bet spalva labai gera, praktiška. O jinai ant peties užsideda ar tik rankoj nešiot?

Noa, sveikinu su pirkiniu biggrin.gif Na, ne mano skonio, bet pati dabar odinę Bodenschatz turiu - faini tie vokiečiai, delikatnai tašes siuva, gražu žiūrėt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 21 lapkričio 2012 - 12:07
QUOTE(groovy @ 2012 11 20, 23:21)
Ačiū už nuomones, aš to ir norėjau, kad pasakytumėte, kokios jums patinka, o tos mados tendencijos tai... Barbiska, bet as visa tokia pilka, navy, juoda, manau, kad galiu sau leisti šalikėlį ir rankinę kartais (nors niekad nemaniau, nežinau, kas čia man užėjo lotuliukas.gif).

Aha, tik man atrodo tokia rankines spalva labiau tiktu kitam sezonui, o ne rudeniui, ziemai blush2.gif

Labai grazi kazkieno policininko tase, spalva, modeliu, zvambaliukais ir dydziu wub.gif
Vyriska tase nepatiko biggrin.gif biggrin.gif

o merginos, kiek pamenu dar ir fotografuodavotes su spalvomis? cia padeda labiau atskirti, tipo kai nusifotografuoji ir poto perziuri nuotraukas kartais objektyviau matai? g.gif galvoju gal pabandyti, nes pasimeciau ar as tikrai cool summer, taip nusprendziau dar tada, kai zinojau tik keturis tipus: vasara, ziema, pavasaris, ruduo, tai grieztai save imeciau i vasara nes tie tradiciniai pilki plaukai, sviesi pakankamai, zydros akys, o ir visa gyvenima matyt teisingai rengiausi visokiomis pilkomis, melynomis ir visi aikciodavo kaip man tinka. O cia suzinojau, kad negana to dar gali buti trys vasaros rusys, nu tai imeciau save i cool, nes pagalvojau, kad spalvos tinkamiausios, o ir kazkokio ten kontrasto man biske reik. Zodziu tipo nusistatymas tai toks labai protingas lotuliukas.gif lotuliukas.gif kokios butu testines spalvos pvz cool, soft ir tai treciai vasarai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 11 21, 13:06)
Noa, sveikinu su pirkiniu biggrin.gif Na, ne mano skonio, bet pati dabar odinę Bodenschatz turiu - faini tie vokiečiai, delikatnai tašes siuva, gražu žiūrėt thumbup.gif

Nu va, kokybė ten tokia, kad pamačiau, įsikabinau ir parsinešiau. Ir man reikia, kad fotikas tilptų. Kuprinėj fotiką nešiotis man nelabai patinka, biškį nesaugu. Turiu omeny, kelionėj, rankinis bagažas lėktuve... Kaip kuprinės alternatyva smile.gif

QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 21, 13:14)
Vyriska tase nepatiko  biggrin.gif  biggrin.gif

Aš tau jos visiškai nesiūlau lotuliukas.gif
Atsakyti