Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Amarcord @ 2012 11 20, 10:28)
Radau groovy rūžavą picardą už 25 eurus  lotuliukas.gif rimtai kalbant, buvau pas šitą pardavėją radusi patinkančią rankinę (nes šiaip pas jį pasirinkimas skurdokas), už 20 eurų, bet kad jis tik į Vokietiją dispatchina  doh.gif

O tokią spalvą labai gerai eina derint prie lūpdažio bigsmile.gif

QUOTE(Amarcord @ 2012 11 20, 10:31)
Noa, man irgi reikia ryžų batų. Ir kas blogiausia - aš juos jau radau  doh.gif Kas dar blogiau - net mano vyrui jie gražūs. Tik kaina negraži labai, fui  schmoll.gif

Varguolė tu, aš tave užjaučiu. Aš irgi randu, taip maždaug nuo 150 svarų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bletj nesikeikiant, neturiu aš tiek svarų. Batams. Litų tai tiek tai rasčiau, ale tada batai jau kitokie išeina lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai ačiū už dėmesį man ir papildomas nuorodas 4u.gif

QUOTE(Tynka @ 2012 11 20, 07:05)
O ta donstop parinkta, patiktų jei neprimintų tos populiariosios Zaros, ar kieno ten. Kur dabar jau visos -niolikinės tampo. O gaila, šiaip graži

Nežinau, kada Zaroj buvau. bet niolikinės netampo riūūūžavos biggrin.gif

QUOTE(Teka @ 2012 11 20, 09:17)

Nerodo, rodo bendrą psl. su visomis verysad.gif

Nu einu dar ebay pasižiūrėti.

Apie makiažus
http://www.moteris.l...s.d?id=60024771
Atsakyti
groovy, as rinkciausi labiau prislopinta rozine ir ne tokia rekiancia. Dar geriau dusty purple
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramyra: 20 lapkričio 2012 - 14:22
QUOTE(ramyra @ 2012 11 20, 14:21)
groovy, as rinkciausi labiau prislopinta rozine ir ne tokia rekiancia. Dar geriau dusty purple

Na, tokia visai man netiks, visisškai. O prislopinta rožinė gal ir nieko būtų, bet ne per daug prislopinta.
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 11 20, 09:58)
O LT, konkrečiau Kaune, kokiose parduotuvėse perkate rankines? Ir koks kainų intervalas būtų? Nes aš nebežinau, kur ieškoti  g.gif  Kai neberandu tai nueinu į Bags&More (patogi vieta) ir nusiperku, ką jau randu.

Bags and More man būtų paskutinė parduotuvė, kur pirkčiau rankinė. Esu iš ten pirkusi 4 - 5 kartus, gerokai seniau, paskutinį kartą prieš ~ 6 metus. Pastaruoju metu labai nepatinka jų stilius, atrodo labai bobiškas unsure.gif Taip pat manau, kad jų kainos neatitinka kokybės..

Man geriausia vieta rankinėms pirkti - MD biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(groovy @ 2012 11 20, 13:54)

Nesąmones rašo mad.gif Žiemoms oranžinę spalvą makiažui swoon.gif Ir kodėl jie Nicole Kidman priskyrė prie vasarų ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 20, 16:25)

Man geriausia vieta rankinėms pirkti - MD biggrin.gif
Papildyta:



esu ir ten vieną pirkusi, nors šiaip man rankinę reik pačiupinėti, pasimatuoti...
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 20, 19:25)
Nesąmones rašo  mad.gif Žiemoms oranžinę spalvą makiažui  swoon.gif Ir kodėl jie Nicole Kidman priskyrė prie vasarų  ohmy.gif

Gal ir mane priskirtų prie vasarų... Ale kai po to lieptų oranžine dažytis, tada nežinau lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif Ai, ati ten bele parasyt ka nors. As perversdama irgi atkreipiau demesi i Nicole smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 11 19, 23:40)
O kas madoj - tai aš nelabai žinovė unsure.gif

Dabar ir nebera konkreciu dalyku, kas yra madinga. Labiau tik naujoves, bet tai nelabai akcentuojama, kaip mada. Dabar madinga palaikyti tiesiog sava stiliu, toki kosk kiekvienam mielas. Ir sitas dalykas is tikruju man labai patinka, nes ir su bet kokiomis kelnemis galima eiti, nebijant buti nebemadinga tongue.gif
Mano skoniui šių rankinių forma irgi graži, tų paskutinių, tik gaila nei vienos visdar neturiu biggrin.gif

Aš rankines irgi siekiu pirkti kokybiškas, odines.. BET kadangi esu visiška rankinių maniakė, tai dažniausiai odinę nusiperku vieną, dvi, paprastai labiau klasikines, dažniausiai juodą ir kokią šviesią. Kitas perku papigiai, kad galėčiau dažnai keisti lotuliukas.gif taigi perku dažnai tame bags and more, bet noriu pritarti dontstop, kad truputį subobiškėjo jų asortimentas.. dar perku paprastose rūbų pardėse, kur būna ir rankinių, bet ten žinoma tenka permokėti kaip už neodines.. dar kartais batų pardėse, bazėje. Nors tašių aš išvis retai kada gražių randu, vis einu einu, tas netinka, anas blush2.gif internetu neperku, man reikia pačiupinėti ir šiaip gyvai apžiūrėti smile.gif

groovy, man tai tavi išsirinkta spalva rankinei nepatinka biggrin.gif kažkaip barbiškai ir nežinau.. rinkčiausi kažką kitokio rožinio g.gif o siaip tai uz sitas
http://www.lsbags.co...8b1a9197b4e.jpg
http://www.lsbags.co...dccb653a8de.jpg
http://www.lsbags.co...31f7163ad7b.jpg
labiausiai 1 ir 3. o 3 manau dar ir gana universali, jos kampus juk galima sukisti i vidu, ir tada atrodo mazesne labiau kampuota 4u.gif
Atsakyti
groovy ašai irgi noriu kažkokios tokios spalvos rankinės biggrin.gif . Bet kažkaip kai apie rankines tiek težinau... tai ir nuomonės nelabai turiu. Iš įdėtų labiausiai patiko šita
Atsakyti
Ačiū už nuomones, aš to ir norėjau, kad pasakytumėte, kokios jums patinka, o tos mados tendencijos tai... Barbiska, bet as visa tokia pilka, navy, juoda, manau, kad galiu sau leisti šalikėlį ir rankinę kartais (nors niekad nemaniau, nežinau, kas čia man užėjo lotuliukas.gif).
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 20, 22:21)
Ačiū už nuomones, aš to ir norėjau, kad pasakytumėte, kokios jums patinka, o tos mados tendencijos tai... Barbiska, bet as visa tokia pilka, navy, juoda, manau, kad galiu sau leisti šalikėlį ir rankinę kartais (nors niekad nemaniau, nežinau, kas čia man užėjo lotuliukas.gif).

Aišku, kad gali. Bus labai gražu. Net matau - pilka, navy.. smile.gif
Atsakyti