Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Ta antra Tynkos įdėta savo forma man irgi primena jcrew hobo rankines (1, 2), o kur Noa įdėjo - celine, jei ne kopija, tai bent interpretacija biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Tynka @ 2012 11 20, 09:58)
O LT, konkrečiau Kaune, kokiose parduotuvėse perkate rankines? Ir koks kainų intervalas būtų? Nes aš nebežinau, kur ieškoti  g.gif  Kai neberandu tai nueinu į Bags&More (patogi vieta) ir nusiperku, ką jau randu.

Aš ne kaunietė, bet kiek teko žiūrinėti ir pirkti pas jus, tai Bags and more ir Sirena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 20 lapkričio 2012 - 09:06
QUOTE(groovy @ 2012 11 19, 23:06)
Tokia gal?user posted image

man ši patinka
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 11 20, 09:58)
O LT, konkrečiau Kaune, kokiose parduotuvėse perkate rankines? Ir koks kainų intervalas būtų? Nes aš nebežinau, kur ieškoti  g.gif  Kai neberandu tai nueinu į Bags&More (patogi vieta) ir nusiperku, ką jau randu.

Nežinau, niekur neperku lotuliukas.gif
Mano dabartinė mylimiausia pirkta benetone, bet jau tokia... Na, šviežumu nebetrenkia biggrin.gif Dar turiu tokią sportiškavotą iš Audimo, bet jaučiu, nebe sezonas jai...
O kitos - internetu pirktos, ir tiktai. Viena - sesers padovanota gimtadienio proga biggrin.gif

Hm, ir netinka jos man dabar biggrin.gif Reiktų naujos. Bet bijau net pradėt ieškot lotuliukas.gif

Kodėl bijau? O kad labai didelė išlaida arba labai didelis susiparinimas biggrin.gif Nueini, pereini, apžiūri, kas meniu, suvoki, kad vienintelė man graži rankinė yra koks Picard už 900 su nuolaida, pasisuki ant kulno ir eini lauk supykęs lotuliukas.gif

Be to benetono, kuris vis tik skudurinis, jau padrožtas ir solidumu nepaduoda, ir audimo, kuris yra juodas, blizgantis ir pacukiškas, taigi solidumu juolab netrenkia, esu pirkus Kaune Megoj juodą odinę terbą už kokius 300 Lt. Normalioj parduotuvėj, toj, kur catterpillar prekiauja, kaip jinai ten - bet nežinomos firmos. Prieš kokius 4 metus. Ojofana, kaip pasimoviau! Ji susidrožė nerealiu greičiu. Nežinau, kieno ten oda, bet kad oda taip dožtųsi, niekad neregėjau. Gal kokio padvėsusio kupranugario... Teko išmest, ir dar labai keikiausi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 lapkričio 2012 - 09:16
QUOTE(Noa @ 2012 11 20, 07:11)
...yra koks Picard už 900 su nuolaida, pasisuki ant kulno ir eini lauk supykęs lotuliukas.gif

va va, būtent.
O ineternetu? Kur? Tik aš nemėgstu per tarpininkus, jei iš užsienio.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 20, 09:11)
Nežinau, niekur neperku lotuliukas.gif
Mano dabartinė mylimiausia pirkta benetone, bet jau tokia... Na, šviežumu nebetrenkia biggrin.gif  Dar turiu tokią sportiškavotą iš Audimo, bet jaučiu, nebe sezonas jai...
O kitos - internetu pirktos, ir tiktai. Viena - sesers padovanota gimtadienio proga biggrin.gif

Hm, ir netinka jos man dabar biggrin.gif Reiktų naujos. Bet bijau net pradėt ieškot lotuliukas.gif

Kodėl bijau? O kad labai didelė išlaida arba labai didelis susiparinimas biggrin.gif Nueini, pereini, apžiūri, kas meniu, suvoki, kad vienintelė man graži rankinė yra koks Picard už 900 su nuolaida, pasisuki ant kulno ir eini lauk supykęs lotuliukas.gif


o kur internetu perki? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tynka @ 2012 11 20, 09:13)
va va, būtent.
O ineternetu? Kur? Tik aš nemėgstu per tarpininkus, jei iš užsienio.


o kodėl tau nepatinka per tarpininkus? aš kai perku, tai dažnai pasinaudoju jų paslaugom ir visad viskas čiki mirksiukas.gif
Atsakyti
Groovy,
šita
šita
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 11 20, 10:13)
va va, būtent.
O ineternetu? Kur? Tik aš nemėgstu per tarpininkus, jei iš užsienio.

O kad nežinau, kur pakliūna. Seniai jau tai dariau, tiesą pasakius.

Per tarpininkes, ant Europos nemėginau. Gal neradau... Vieną turiu iš Armaniexchange, ai, pilka skudurinė, ir tiek. Kitą turiu Hilfiger, tamsiai mėlyną su geltonu, visai graži, tik sunkiai pritaikau. Ir dar kažkokią iš Wilsonsleather, bet tos nenaudoju, nes maža ir keistų spalvų - smėlio su koraline biggrin.gif Aš gi tik juodas damušu, ir va tą žydrą lotuliukas.gif
Ai nu, dar ir didelę juodą odinę turiu, net neįsivaizduoju iš kur draugė atidavė biggrin.gif

Ir man per tarpininkes nelabai patogu, ale tai ką daryc sad.gif

Ir labai blogai, nes dabar suvokiau, kad man reikia tašės! lotuliukas.gif Nu bet pirmiau reikia dar kokio milijono dalykų dry.gif
Ai nu, ne, reikia kažko tamsiai mėlyno, tada imsiu ir sudrošiu tą turimą tamsiai mėlyną! va, kaip gudriai sumaniau.

O gal ir nelabai, nes tada man reiks ryžų batų.

Čia ekonomiško garderobo tema, ar ne? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 lapkričio 2012 - 09:23
Radau groovy rūžavą picardą už 25 eurus lotuliukas.gif rimtai kalbant, buvau pas šitą pardavėją radusi patinkančią rankinę (nes šiaip pas jį pasirinkimas skurdokas), už 20 eurų, bet kad jis tik į Vokietiją dispatchina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 20 lapkričio 2012 - 09:28
user posted image
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 11 20, 07:16)
o kur internetu perki?  smile.gif
Papildyta:
o kodėl tau nepatinka per tarpininkus? aš kai perku, tai dažnai pasinaudoju jų paslaugom ir visad viskas čiki  mirksiukas.gif

nžn, niekad nepirkau per tarpininkus lotuliukas.gif Bet kai įlendu į tas jų temas, tai ten tiek daug visko blink.gif Nesugaudau aš ten. Kaip turguje - viskas gerai, visko daug, moteryčių irgi. Bet reiks pabandyti gal.
Atsakyti
Noa, man irgi reikia ryžų batų. Ir kas blogiausia - aš juos jau radau doh.gif Kas dar blogiau - net mano vyrui jie gražūs. Tik kaina negraži labai, fui schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Tynka @ 2012 11 20, 10:29)
nžn, niekad nepirkau per tarpininkus  lotuliukas.gif  Bet kai įlendu į tas jų temas, tai ten tiek daug visko  blink.gif  Nesugaudau aš ten. Kaip turguje - viskas gerai, visko daug, moteryčių irgi. Bet reiks pabandyti gal.

Tai tose temose lindi tos, kurios pastoviai perka - žiūri, kam nuolaidos ir tada renkasi. O jūs pirmą išsirinkit daiktą, o tada ieškokit tarpininkės. Jei pirkinys neskubus, galima palaukti išpardavimo ar nuolaidos koduko kokio.
Atsakyti
aš prieš kelis mėnesius norėjau rankinę nusipirkt, tai iš čia buvau ebay kelias nužiūrėjus
Papildyta:
ir dar čia
Atsakyti