Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Su dideliu liūdesiu parduodu jcrew bliuskytę collection snake print 0 dydis, kaina 300 Lt. Man su 84 cm krūtine dydis tinkamas, bet kaip ir buvo su zebrine bliuskute tempia rankoves, ir vidinę siūlę. Jei vis dar bus sale, tikrai pirksiu, tik šį kartą bandysiu 2, nes man ji labai wub.gif
user posted image
http://www.jcrew.com...~~~~~/99194.jsp

Atsakyti
QUOTE(andal @ 2012 11 12, 21:08)
mano misri, T zonoj linkusi pasiriebaluoti
O si pudra kokiai odai?

Mišriai odai, mano T zona irgi riebaluojasi 4u.gif
Atsakyti
Fabiana, kokio cia amziaus ir kokiai galvos apimciai tinka GAP kepure L/XL ?
Atsakyti
QUOTE(ineciuxxx @ 2012 11 12, 13:58)
As labai laukiu, kad ir man taip butu  biggrin.gif , bet vis nesiseka  biggrin.gif


biggrin.gif

QUOTE(Deimantuke33 @ 2012 11 12, 14:13)

ar zinot kaip lietuviskai sita gele vadina?



vaskuole rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(andal @ 2012 11 12, 21:08)
mano misri, T zonoj linkusi pasiriebaluoti

Clinique kazkuria bandykit, dar Esste Lauder fainos bent jau man. Nors mano irgi misri, bet as negaliu naudot pudru misriai ar riebiai odai, nes man issausina oda po pirmo uztepimo, uztat as naudoju geriau jau drekinancia. Kad ir pablizga i vakara kakta, bet uztat nera sausu plemu per visa veida, paskui tenka pas kosmetologe ilgai ir nuobodziai gulet biggrin.gif nors aisku anoks cia vargas kai ten pat dirbi....

QUOTE(Deimantuke33 @ 2012 11 12, 21:13)
ar zinot kaip lietuviskai sita gele vadina?
https://www.google.l...a...280&bih=661

Vaskuole 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Fabiana @ 2012 11 12, 19:32)

L'eau ambree  wub.gif

prisiminiau... ax.gif kažkada teko susipažint su Prada Intense, nesu žinovė, todėl nemoku papasakot, bet kažkas labai labai... wub.gif norėčiau dar kartą užuost wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
4) 75
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2012 11 12, 21:22)
Mišriai odai, mano T zona irgi riebaluojasi 4u.gif

o kaip spalva pataikyti? g.gif

QUOTE(tamosiuke @ 2012 11 12, 21:24)
Clinique kazkuria bandykit, dar Esste Lauder fainos bent jau man. Nors mano irgi misri, bet as negaliu naudot pudru misriai ar riebiai odai, nes man  issausina oda po pirmo uztepimo, uztat as naudoju geriau jau drekinancia. Kad ir pablizga i vakara kakta, bet uztat nera sausu plemu per visa veida, paskui tenka pas kosmetologe ilgai ir nuobodziai gulet biggrin.gif nors aisku anoks cia vargas kai ten pat dirbi....

o ka prie pudros raso, kai ji drekinanti? Siaip, sutinku su jusu pozicija, nes buna, kad ir man paserpetoja ora, ypac ziemos sezono metu
Atsakyti
Mergaites, gal kur uzmatet puosnesniu suknyciu graziu (nekasdienai). Zinoma, butu mistika, bet gal netycia netgi matet su peteliskiu motyvais ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Otra: 12 lapkričio 2012 - 21:35
QUOTE(rudaplauke @ 2012 11 12, 22:23)
vaskuole  rolleyes.gif



QUOTE(tamosiuke @ 2012 11 12, 22:24)
Vaskuole  4u.gif

aciu, merginos 4u.gif
nepagalvojau-vax plant biggrin.gif tai ieskojau vasko geles lotuliukas.gif
man jos visada taip nepatiko,issikeroja su mazai lapu,bet kai pamaciau visa apkibusia laaabai graziais ziedais ir kvapa pasklidusi po namus tai nuomone pakeiciau wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Otra @ 2012 11 12, 21:28)
Meraites, gal kur uzmatet puosnesniu suknyciu graziu (nekasdienai). Zinoma, butu mistika, bet gal netycia netgi matet su peteliskiu motyvais  ax.gif

O nebandete isivesti i google butterfly dresses for girls ?
Papildyta:
QUOTE(Deimantuke33 @ 2012 11 12, 21:30)

nepagalvojau-vax plant  biggrin.gif tai ieskojau vasko geles  lotuliukas.gif
man jos visada taip nepatiko,issikeroja su mazai lapu,bet kai pamaciau visa apkibusia laaabai graziais ziedais ir kvapa pasklidusi po namus tai nuomone pakeiciau  wub.gif  biggrin.gif


o jas rekomenduoja auginti namuose, esu girdejusi, kad vaskuoliu negalima laikyti gyvenamuosiuose patalpose, bet gal tai netiesa g.gif
Atsakyti
QUOTE(ledi_x @ 2012 11 12, 21:33)
O nebandete isivesti i google butterfly dresses for girls ?
Papildyta:
o jas rekomenduoja auginti namuose, esu girdejusi, kad vaskuoliu negalima laikyti gyvenamuosiuose patalpose, bet gal tai netiesa g.gif


Nebandziau, bet pabandysiu bigsmile.gif tik gal ne for girls, o for woman smile.gif
Atsakyti