Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(jottauute @ 2012 11 12, 22:42)
As tai orchidejas isimylejus,atitinka mano geliu auginimo supratima biggrin.gif Palaistau kartais,daug zydi ir tiek.As labai medzius megstu,magnolija Italijoje ir Ispanijoje tokia maciau,vienas ziedlapis per delna,kaip vaskinis,isidejau i rankine,kvepia,pasiust galima wub.gif Prie lango ir mes magnolija turim,taip siurpiai atrodo tie jos ziedeliai anksti pavasari,kai dar slapdriba isdrebia kokia unsure.gif Ir nekvepia taip.. vilkdalgis labai jauciasi Creed tuose fantasia de fleurs
http://www.fragranti...leurs-4249.html
del to ir pasiemiau,svaigus tokie.
Butinai pauostinesiu taviskius ,uoscius,bet matyt neisigilinau.Man tokius keistus pojucius sukelia sitie Serge Lutens,kai kada ziauriai patinka,kai kada istrenkt pro langa norisi,kaip erzina biggrin.gif
http://www.fragranti...Louve-2176.html
Man tai visokie prieskoniai tinka,pipirai,cinamonas, ypac safranas ir mira,bet mazai kuriuose kvapaluose jie stipriai jauciasi,per brangus matyt biggrin.gif .

Ysl Cinema turejus,neblogi tokie.Man ysl Opiumas patinka,ne visada ,bet nepakartojamas kvapas.Dabar fainas naujas isleistas,kam klasikinis per stiprus,pudros spalvos pakuoteje,gaivesnis toks.

Na man dabar uzejes kvepalu pirkimo metas biggrin.gif
Uzsisakiau ivairiu Cred megineliu, tad labai laukiu siuntinuko 4u.gif
Atsakyti
Tai ar gavote mano uzsakyma vakar su Bathandbodyworks?
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2012 11 12, 21:23)
o as bandau vis kazka ten rasti grazaus, ilendu vis apziureti, bet niekad neuzmatau nei vieno daikto, kuri noreciau pirkti saviskiams  biggrin.gif




As labai laukiu, kad ir man taip butu biggrin.gif , bet vis nesiseka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Opensea @ 2012 11 12, 19:37)
Tikrai neatitinka woman S, cia is paaugliu skyriaus s dydis, atitinka musu xs ar net link xxs. Matmenys:
rankoves ilgis nuo peties 62 cm, nuo pazasties- 46 cm, per krutine is priekio 44 cm, ilgis nuo is nugaros nuo kakliuko- 58 cm.

gal galėtumėte parašyti kiek per liemenį ši striukytė g.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, reikia krempudros. Prasau padekit ir patarkit, kokia imti is Sephotos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurramkam @ 2012 11 12, 20:59)
gal galėtumėte parašyti kiek per liemenį ši striukytė g.gif  4u.gif

per liemeni kazkur 38 cm is priekio
Atsakyti
QUOTE(andal @ 2012 11 12, 20:59)
Mergaites, reikia krempudros. Prasau padekit ir patarkit, kokia imti is Sephotos  4u.gif

tai labai priklauso nuo jūsų odos tipo, aš dabar užsisakiau dior skin nude smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2012 11 12, 21:06)
tai labai priklauso nuo jūsų odos tipo, aš dabar užsisakiau dior skin nude smile.gif

mano misri, T zonoj linkusi pasiriebaluoti
O si pudra kokiai odai?
Atsakyti
Noriu pasiūlyti žiemą per mergaites pirktą naują fainutį Rugby tamsiai pilkos spalvos (juodai pilkas) M dydžio (atitinka) l. šiltą megztuką su kaklu-man per šiltas vis tik blush2.gif ax.gif . Kaklas gražiai pynėmis išmegztas - realiai jis kur kas gražensnis nei foto wub.gif . Sudėtis 90% merino vilna, 10% angora. Kainikė 95 Lt.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 12, 21:42)
As tai orchidejas isimylejus,atitinka mano geliu auginimo supratima biggrin.gif Palaistau kartais,daug zydi ir tiek.
vilkdalgis labai jauciasi Creed tuose fantasia de fleurs
http://www.fragranti...leurs-4249.html
del to ir pasiemiau,svaigus tokie.
Man tai visokie prieskoniai tinka,pipirai,cinamonas, ypac safranas ir mira,bet mazai kuriuose kvapaluose jie stipriai jauciasi,per brangus matyt biggrin.gif .

Ysl Cinema turejus,neblogi tokie.Man ysl Opiumas patinka,ne visada ,bet nepakartojamas kvapas.

del auginimo budo orchidejas myliu ir as biggrin.gif bet jos neturi svaiginancio aromato blush2.gif
keik kvepalu vel reik doh.gif biggrin.gif bet Fabi primine Ambree,tai noriu wub.gif
opiumas geras,bet jais kvepet as irgi nenoriu g.gif isvis tai man ivairus kvapai patinka,norisi ir lengvu,ir sodriu,sunkiu ir saldziu paskutiniu metu.
cinamonas ir mira thumbup.gif mira ir brangu ir jos gal dideles koncentracijos det negali,nes jauciu isblaskytu kitus kvapus g.gif itariu...
ar zinot kaip lietuviskai sita gele vadina?
https://www.google.l...a...280&bih=661

QUOTE(rudaplauke @ 2012 11 12, 21:46)
ir as  bigsmile.gif  ir magnolijos labai patinka, pasisodinom siais metai viena prie darbo kambario lango, labai laukiu, kada jau zydes, dirbsiu ir grozesiuos ziedais  wub.gif  biggrin.gif

kaip faina wub.gif
mes ant asfalto gyevnam,nieko nepasisodinsi doh.gif
Atsakyti
1. VS maudymuko triusikėliai, spalva hot orange (ryškiai oranžinė), dydis m. Pradinė kaina 5lt.

10LT
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muse83: 12 lapkričio 2012 - 21:15
AUKCIONAS iki 22val. thumbup.gif

1. VS maudymuko triusikėliai, spalva hot orange (ryškiai oranžinė), dydis m. Pradinė kaina 5lt-->10lt(Muse83).
user posted image

2. UŽUOLAIDOS. Išmatavimai: 84" x 42" (213cm x 106.68cm). Pradinė kaina 20lt-->25lt(dominno)-->30lt(Rimrom)-->35lt(zibuteg).
user posted image

3. RL bliuskutė, L dydis. Per krūtinę 47cm, ilgis 65cm. Pradinė kaina 20lt-->30lt(klistutia)-->35lt(ltwai).
user posted image

4. STEVEN batai, 6,5 dydžio. Tik ne odiniai kaip nuotraukoje, o verstos odos. Viduje apie 23,5cm. Pradinė kaina 20lt-->30lt(fiatlux)-->40lt(Linutelia)-->60lt(fiatlux)-->65lt(dendule)-->70lt(delicia)-->75lt(dendule).
user posted image

5. GAP kepurytė, L/XL dydis. Pradinė kaina 5lt-->10lt(bambuccia)-->15lt(ltwai).
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fabiana: 12 lapkričio 2012 - 21:41