Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(rimaitytetyte @ 2012 11 12, 20:07)
Miergaites, greit mars visos i Bloomingdales, nes vel as liksiu be chalato. biggrin.gif

Koki chalaciuka imi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 11 12, 12:54)
Ar renkant drugstore su 20 nuolaida?


renkam 4u.gif

QUOTE(rimaitytetyte @ 2012 11 12, 13:07)
Miergaites, greit mars visos i Bloomingdales, nes vel as liksiu be chalato. biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2012 11 12, 21:28)

Atsiunciau mažuciuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2012 11 12, 21:23)
o as bandau vis kazka ten rasti grazaus, ilendu vis apziureti, bet niekad neuzmatau nei vieno daikto, kuri noreciau pirkti saviskiams  biggrin.gif

O is kur perkate vaikam rubelius? ax.gif
Atsakyti
Rudaplauke, o is bloom dar prekytes neatejo, kur pirkom 10.31d su didelem nuolaidom? 4u.gif Taip laukiu Guess dzinsiuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amirrr @ 2012 11 12, 13:38)
O is kur perkate vaikam rubelius?  ax.gif


pagrinde is gap, polo, jcrew rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(amirrr @ 2012 11 12, 22:38)
O is kur perkate vaikam rubelius?  ax.gif

As daugiausiai is Gymboree, kartais is Macys, retkarciais is Gap 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantuke33 @ 2012 11 12, 19:24)
as gardenija megstu kaip gele,jos zieda,spalva,kvapa  wub.gif  tik nemegstu jos trapumo auginant  doh.gif  vos ne vos buvau prazydinusi kelis ziedus  doh.gif  o dar kai gelininke is manes tokia  blush2.gif 
del vilkdalgio  drinks_cheers.gif  megstu labai  wub.gif 
o mane ypatingai pipiras kvepaluose dusina  unsure.gif  tiesiog gerai ''uzpipirinti''kvepalai mane ir uzdusinti gali  biggrin.gif

As tai orchidejas isimylejus,atitinka mano geliu auginimo supratima biggrin.gif Palaistau kartais,daug zydi ir tiek.As labai medzius megstu,magnolija Italijoje ir Ispanijoje tokia maciau,vienas ziedlapis per delna,kaip vaskinis,isidejau i rankine,kvepia,pasiust galima wub.gif Prie lango ir mes magnolija turim,taip siurpiai atrodo tie jos ziedeliai anksti pavasari,kai dar slapdriba isdrebia kokia unsure.gif Ir nekvepia taip.. vilkdalgis labai jauciasi Creed tuose fantasia de fleurs
http://www.fragranti...leurs-4249.html
del to ir pasiemiau,svaigus tokie.
Butinai pauostinesiu taviskius ,uoscius,bet matyt neisigilinau.Man tokius keistus pojucius sukelia sitie Serge Lutens,kai kada ziauriai patinka,kai kada istrenkt pro langa norisi,kaip erzina biggrin.gif
http://www.fragranti...Louve-2176.html
Man tai visokie prieskoniai tinka,pipirai,cinamonas, ypac safranas ir mira,bet mazai kuriuose kvapaluose jie stipriai jauciasi,per brangus matyt biggrin.gif .

Ysl Cinema turejus,neblogi tokie.Man ysl Opiumas patinka,ne visada ,bet nepakartojamas kvapas.Dabar fainas naujas isleistas,kam klasikinis per stiprus,pudros spalvos pakuoteje,gaivesnis toks.
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2012 11 12, 20:24)
Koki chalaciuka imi? bigsmile.gif


"LACOSTE" popigiai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuxxx @ 2012 11 12, 13:39)
Rudaplauke, o is bloom dar prekytes neatejo, kur pirkom 10.31d su didelem nuolaidom? 4u.gif Taip laukiu Guess dzinsiuku ax.gif


jei negavot skaiciuku, ta jusu nespejo i praeitos savaites siuntima, bet gavau jau ir likusius uzsakymus, iskeliaus sia savaite 4u.gif

QUOTE(jottauute @ 2012 11 12, 13:42)
As tai orchidejas isimylejus,atitinka mano geliu auginimo supratima biggrin.gif Palaistau kartais,daug zydi ir tiek.As labai medzius megstu,magnolija Italijoje ir Ispanijoje tokia maciau,vienas ziedlapis per delna,kaip vaskinis,isidejau i rankine,kvepia,pasiust galima wub.gif Prie lango ir mes magnolija turim


ir as bigsmile.gif ir magnolijos labai patinka, pasisodinom siais metai viena prie darbo kambario lango, labai laukiu, kada jau zydes, dirbsiu ir grozesiuos ziedais wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapanka @ 2012 11 12, 20:48)
O jei LT tokius pat batus matavausi 35 dydzio ir tiko idealiai? Guess batukai US prasideda nuo 5 dydzio, o tokie pat europiniai nuo 35.


tai tada ir imciau 5 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2012 11 12, 21:46)
jei negavot skaiciuku, ta jusu nespejo i praeitos savaites siuntima, bet gavau jau ir likusius uzsakymus, iskeliaus sia savaite  4u.gif
ir as  bigsmile.gif  ir magnolijos labai patinka, pasisodinom siais metai viena prie darbo kambario lango, labai laukiu, kada jau zydes, dirbsiu ir grozesiuos ziedais  wub.gif  biggrin.gif

Smagu,kad jos tokios ankstyvos ir tokios ispudingos wub.gif
Jei suzydes,pavasario proga,ikelsiu foto i FB. biggrin.gif Mes ir prie pat lango pasodinom,grozybe wub.gif
Atsakyti