Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(obssesion @ 2012 11 14, 20:00)
As su 38 turiu 8 4u.gif

O ne laisvoki biski? Nes turiu Type Z is 6PM tai 10 dydis man perdidelis tai ir negaliu apsispresti kuri uzsisakyti
Atsakyti
QUOTE(Agniesulka @ 2012 11 14, 19:26)
O ne laisvoki biski? Nes turiu Type Z is 6PM tai 10 dydis man perdidelis tai ir negaliu apsispresti kuri uzsisakyti

Nea, viskas gerai, drauge matavosi juos su 37-38 dydzio koja, tai jau puse dydzio mazesniu norejosi mirksiukas.gif
Pas mane jie su atvirais priekiais, vasariniai tokie.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo obssesion: 14 lapkričio 2012 - 19:31
bet tikrai kaip truksta kai kuriu zmoniu temeleje ax.gif

budavo tikrai geru dalykeliu rasdavo wub.gif

jei kas uzmatysit UGG Cailyn gera kaina - brukstelkit AZ ax.gif
Atsakyti
QUOTE(obssesion @ 2012 11 14, 20:28)
Nea, viskas gerai, drauge matavosi juos su 37-38 dydzio koja, tai jau puse dydzio mazesniu norejosi mirksiukas.gif
Pas mane jie su atvirais priekiais, vasariniai tokie.

Na aciu, blogiausiai kad jie ten ismeras raso visur vienodas ne pagal batu firma doh.gif Tai va vieni man 10 per dideli kiti geri , galetu but mazesni, idealiausiai butu 9.5 tik kad tokiu ismeru beveik nera
Atsakyti
Mergaites, kiek mazdaug sveria 100 ml kvepalai? Bandau isivaizduoti kiek isbrangtu siuntimas?

Ir labai laukiu patarimu, kur geriau juos pirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2012 11 14, 20:52)
Mergaites, kiek mazdaug sveria 100 ml kvepalai? Bandau isivaizduoti kiek isbrangtu siuntimas?

Ir labai laukiu patarimu, kur geriau juos pirkti  4u.gif

Mano kvepalu bonkute su dezute 100 ml sveria 430g, o vyro 200 ml su dezute 450 g. Cia labai priklauso kokio stiklo buteliukas smile.gif
Atsakyti
O macys vaikiska krepseli renkat su -20% ?
Junkites merginos, vo kokiu striukyciu RL yra uz nebloga kaina, tikuosi ju vaikiskas XL bus panasiai suaugusiuju S mirksiukas.gif
Gal kas turit ax.gif
http://www1.macys.co...A_PARAMETER=BAG
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif
raportuoju: biggrin.gif
baisiai nudziugau gavus deze,nes tokia niuri diena siandien,kad depresija uzpulti gali unsure.gif
man tai viskas tiko biggrin.gif tik problema atsirado,nes puse daiktu,kurie turejo buti skirti Kaledinems dovanoms liks man blush2.gif lotuliukas.gif greiciau suktis reik is padeties,pirkt kazka kita g.gif biggrin.gif doh.gif
Old Word Chirstmas zaisliukai wub.gif nupirkciau visus wub.gif bigsmile.gif biggrin.gif
B striukes nenesios doh.gif nieko,padovanosim jo broliui per Kaledas hihihi.gif
aciu Rudaplaukei ir Fabianai oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2012 11 14, 19:52)
Mergaites, kiek mazdaug sveria 100 ml kvepalai? Bandau isivaizduoti kiek isbrangtu siuntimas?

Ir labai laukiu patarimu, kur geriau juos pirkti  4u.gif

Ziurint kokiu kvepaliuku ieskot. Prasilekiat tuomet per kelias parduotuves, sutikrinat nuolaidu kodukus. Be to, buna, kad tam tikro kvapo tuo metu nera kazkurioj parduotuvej
www.lilydirect.com
www.fragrancenet.com
www.theperfumespot.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2012 11 14, 20:52)
Mergaites, kiek mazdaug sveria 100 ml kvepalai? Bandau isivaizduoti kiek isbrangtu siuntimas?

Ir labai laukiu patarimu, kur geriau juos pirkti  4u.gif


jeigu kam idomu - šitas rinkinys sveria 1 kg su dežute

http://www.sephora.c...5?skuId=1410307

o šitie kvepaliukai - 50 ml - 180 g., be dežutes

http://www.lilydirec...box_p_2730.html

Atsakyti
Aciu mergaites !

tik dabar nesuprantu kaip su tais taxais smile.gif

realiai ieskau vyrisku burberry the beat (zaliu) 100 ml.
jei kas uzmatysit- busiu dekinga jei parasysite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2012 11 14, 21:41)
Aciu mergaites !

tik dabar nesuprantu kaip su tais taxais smile.gif

realiai ieskau vyrisku burberry the beat (zaliu) 100 ml.
jei kas uzmatysit- busiu dekinga jei parasysite  4u.gif


TAX, tai amerikietiškas PVM 4u.gif yra parduotuves kurios apmokestina prekes tax (t.y. taiko amerikietiška PVM)
Atsakyti