Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Opensea @ 2012 11 12, 19:14)

TH Tommy girl striukyte, s dydis, kaina 180 lt

http://www1.macys.co...-xx.esn_results

Ar atitinka Woman S?
Gal galetumet matmenukus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Opensea @ 2012 11 12, 21:14)


TH Tommy girl striukyte, s dydis, kaina 180 lt

http://www1.macys.co...-xx.esn_results

O kaip ta striukyte, labai maza, trumpa? Gal ismatavimus parasytumet? Atsiprasau uz OT blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuxxx @ 2012 11 12, 19:32)
Ar atitinka Woman S?
Gal galetumet matmenukus? 4u.gif


Tikrai neatitinka woman S, cia is paaugliu skyriaus s dydis, atitinka musu xs ar net link xxs. Matmenys:
rankoves ilgis nuo peties 62 cm, nuo pazasties- 46 cm, per krutine is priekio 44 cm, ilgis nuo is nugaros nuo kakliuko- 58 cm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opensea: 12 lapkričio 2012 - 19:37
F&R ar gavote vakar mano laiskiuka su sierros uzsakymu? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal galetu kas pagelbeti del Guess batu dydzio? Jei LT batus perku 36 dydzio, tai koks dydis atitiktu Guess?
Atsakyti
dar galima pakoreguot gymbo uzsakyma? ar jau sudeta?
Atsakyti
QUOTE(Tapanka @ 2012 11 12, 20:38)
Sveikutes, gal galetu kas pagelbeti del Guess batu dydzio? Jei LT batus perku 36 dydzio, tai koks dydis atitiktu Guess?


as tai guess batukus visada perku puse dydzio mazesnius, tai jums reiketu 5.5 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Opensea @ 2012 11 12, 19:37)
Tikrai neatitinka woman S, cia is paaugliu skyriaus s dydis, atitinka musu xs ar net link xxs. Matmenys:
rankoves ilgis nuo peties 62 cm, nuo pazasties- 46 cm, per krutine is priekio 44 cm, ilgis nuo is nugaros nuo kakliuko- 58 cm.

Aciu jums labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nuraminot biggrin.gif
Uzsisakiau M dydzio svarkeli, o nesioju S, tai gal labai nebusiu prasovus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indrux @ 2012 11 12, 21:43)
as tai guess batukus visada perku puse dydzio mazesnius, tai jums reiketu 5.5 4u.gif

O jei LT tokius pat batus matavausi 35 dydzio ir tiko idealiai? Guess batukai US prasideda nuo 5 dydzio, o tokie pat europiniai nuo 35.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tapanka: 12 lapkričio 2012 - 19:49
Ar renkant drugstore su 20 nuolaida?
Atsakyti
Miergaites, greit mars visos i Bloomingdales, nes vel as liksiu be chalato. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ineciuxxx @ 2012 11 12, 11:28)
4u.gif

Oi garsiai nekalbekit as silpnu nervu negaliu atsispirt ten  biggrin.gif  biggrin.gif   , bet sian dar vos laikausi, bet uz save negarantuoju  biggrin.gif  biggrin.gif


o as bandau vis kazka ten rasti grazaus, ilendu vis apziureti, bet niekad neuzmatau nei vieno daikto, kuri noreciau pirkti saviskiams biggrin.gif

QUOTE(Deimantuke33 @ 2012 11 12, 11:31)
Fabi,kokie tavo kvepalai nr 1?Rudaplaukebigsmile.gif   4u.gif


nieko apie kvepalus visai neismanau, taip idomu skaityti, kai jus diskutuojate, man patys paciausi jau turbut 10 metu senumo Issey Miyake Le Feu D'issey Light, bet ju jau negamina, baigsis mano atsargos ir nezinau, ar begausiu dar juos kur nors, dar bvlgari Jasmin Noir man "ant bangos" dabar, tie senieji BLV Bvlgari niekada neatsibosta rolleyes.gif

QUOTE(Atiloja @ 2012 11 12, 12:38)
F&R ar gavote vakar mano laiskiuka su sierros uzsakymu? 4u.gif


gavom, aciu rolleyes.gif



labai laukiam, paskutine diena nuolaidos:
www.bloomingdales.com - 20% + 10% nuolaida
www.polo.com - 15% nuolaida
www.sephora.com - 20% nuolaida
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudaplauke: 12 lapkričio 2012 - 20:26