Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 11 13, 23:00)
drinks_cheers.gif  tai jau tikrai, nes aš irgi Keistuolės ūgio, tai pavydžiu mažutėms, kad džinsus perka, aukštakulnius įvairiausius wub.gif  gerai, kad tokios mados atėjo, kai džinsų ilgis nelabai svarbus biggrin.gif  ir šiaip kompleksų neturiu, tai ir 12cm kulnus užsiaunu,  bet jau sulaukiu žvilgsniu iš apačios lotuliukas.gif


visur savos problemos irnesakyk.gif
mano draugė maža, tai pastoviai vargsta su rūbais, viską taisyt reikia.

O dėl ūgio aš irgi nekompleksuoju, į mane šiaip ar taip daugelis atsisuka, kai einu su vaikais ir visai ne dėl ūgio hihihi.gif


QUOTE(rudaplauke @ 2012 11 14, 00:37)
drinks_cheers.gif  biggrin.gif
buvo hautelooke  rolleyes.gif
va va, as 178 ar 179 ugio, bet noreciau mazesne buti, be kulnu viskas ok, bet su kulnais jau labai nejaukiai jauciuosi, tai del to ir nevaikstau beveik su jais, labai retom progom su kulnais einu  rolleyes.gif
as saviskiams polo, gap, jcrew perku, as nemegstu tu gymborisku margumynu, visokiu aplikaciju, mano skoniui ten visko per daug ir per marga  rolleyes.gif  gap irgi turi paveiksliuku ant maikuciu, bet kazkaip viskas kitaip pateikta, subtiliau, man daug graziau ziurisi.
Atsiprasau gymboree gerbeju, cia tik mano skonis kazkoks kitoks  unsure.gif


aš tai dėčiau kulnus, jei tik paeičiau su jais biggrin.gif
mano vyras kai 10 cm aukštesnis už mane, tai turiu rezervo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2012 11 13, 23:52)
Paimciau ugiukus , jei dar turit? rolleyes.gif


turiu, aciu, issiusiu jums 4u.gif


QUOTE(keistuole @ 2012 11 14, 00:51)

O dėl ūgio aš irgi nekompleksuoju, į mane šiaip ar taip daugelis atsisuka, kai einu su vaikais ir visai ne dėl ūgio hihihi.gif

aš tai dėčiau kulnus, jei tik paeičiau su jais biggrin.gif
mano vyras kai 10 cm aukštesnis už mane, tai turiu rezervo biggrin.gif


biggrin.gif


as irgi nekompleksuoju siaip, bet man graziau mazesnis ugis, toks per viduri rolleyes.gif o su kulnais tai ir as nemoku vaikscioti doh.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Kaip ten su shoesurfing.com uzsakymu ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

man tai labai trūksta Rapojos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2012 11 13, 23:38)
as cia turbut vienintele isimtis  biggrin.gif

Ne vienintelė biggrin.gif - aš jau persisotinau gymbo - per saldu, per marga man ten jau ten blush2.gif ax.gif Tik pižamos ir aksesuarai plaukams faktiškai beliko-anksčiau dar pėdos buvo, bet kai GAP išbandžiau, tai man dabar už GAP pėdkelnes nėra geresnių rolleyes.gif

QUOTE(Deimantuke33 @ 2012 11 14, 00:20)
nenoreciau tokio ugio  biggrin.gif 
normalus ugis moteriai  4u.gif 
man grazu ne per mazos,bet ir nelabai aukstos moterys  wub.gif  kad prie vyro moteriskai atrodytu  lotuliukas.gif
svarbiausia,kad kablus laisvai detis galetu ir nebutu aukstesne uz vyra  biggrin.gif  nevisiems vyrams patinka jaustis maziems pries moteri  blush2.gif 

Aš su savo 178/179 prie saviškio su 192/193 labai moteriška atrodau (ir šiaip nesijaučiu aukšta-gal kad nesu labai liauna tongue.gif )-pusę galvos jis aukštesnis, o kai apsikabina mano pečiai telpa po jo pažastim-idealiai flirt.gif , nes ne visoms moterims patinka jaustis kur kas mažesnėms prieš vyrą hihihi.gif Žodž, ūgis ne kliūtis moteriškai atrodyt-reik tik tinkamo vyro pašonėj tongue.gif tongue.gif tongue.gif O dėl kablų, tai, manau, kad ne nuo ūgio vien tik priklauso-aš ir būdama žemesnė nenešiočiau jų-ne mano natūra ir stiliukas, nors man gražu moterys su aukštakulniais ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ditele: 14 lapkričio 2012 - 08:56
Labas rytas smile.gif

Merginos, kaip yra su Landsend dydžiais didinti/mažinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2012 11 14, 00:37)
as saviskiams polo, gap, jcrew perku, as nemegstu tu gymborisku margumynu, visokiu aplikaciju, mano skoniui ten visko per daug ir per marga  rolleyes.gif  gap irgi turi paveiksliuku ant maikuciu, bet kazkaip viskas kitaip pateikta, subtiliau, man daug graziau ziurisi.
Atsiprasau gymboree gerbeju, cia tik mano skonis kazkoks kitoks  unsure.gif

Man irgi ne viskas ten patinka...su aplikacijom jau nebeperku, nes is Carters uzpirkus buvau visokiu maikyciu tai dabar jau irgi nebegaliu ziuret. Bet ten yra labai graziu daiktu..pvz sita sukienka
http://www.gymboree....D=1352876450377

Del ugio tai as kaip ir sakiau noreciau but biski aukstesne, aisku ne 190, bet kokiu 175 butu pats tas biggrin.gif o su kablais nelabai vaikstau, nes nelabai paeinu...tai tik kokioms progoms uzsidedu ir jauciuosi kaip su kojokais, kas karta vis mokinuosi vaiksciot namie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 11 14, 01:00)
drinks_cheers.gif  tai jau tikrai, nes aš irgi Keistuolės ūgio, tai pavydžiu mažutėms, kad džinsus perka, aukštakulnius įvairiausius wub.gif  gerai, kad tokios mados atėjo, kai džinsų ilgis nelabai svarbus biggrin.gif  ir šiaip kompleksų neturiu, tai ir 12cm kulnus užsiaunu,  bet jau sulaukiu žvilgsniu iš apačios lotuliukas.gif

Nerealiai atrodot su aukstais kablais wub.gif Kazkada buvot siuntinuko atsiimt, tai net issiziojau, kokia efektinga mergina, man labai grazu aukstoms aukstakulniai, jeigu moka graziai vaiksciot su jais, o ne sulenktais keliais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2012 11 14, 01:37)

Atsiprasau gymboree gerbeju, cia tik mano skonis kazkoks kitoks  unsure.gif



Nieko tokio, nes nemazai mamu zinau, kurios irgi tokios nuomones ax.gif mums nebaisus jokie komentarai biggrin.gif biggrin.gif Gymboree jega biggrin.gif biggrin.gif Beja gap irgi lb patinka kartais isduodu gymboree biggrin.gif
Atsakyti
AUKCIONAS iki 22val. thumbup.gif

1. VS veliūrinės kelnės, XS dydis. Per klubus 45cm, vidinė siūlė 77cm. Pradinė kaina 15lt.
user posted image

2. JCREW, S dydis (padidintas), shadow spalva. Sagutė tamsi. Per krūtinę 53cm, ilgis 67cm, pradinė kaina 15lt.
user posted image

3. Moteriski north face batai, 10dydis, ant bato rašo US10=EUR41=27CM. Pradinė kaina 20lt.
user posted image

4. DESIGUAL sijonukas, XS dydis. Per klubus 42cm, ilgis 49cm. Pradinė kaina 10lt.
user posted image

5. W118 BY WALTER BAKER dress, M dydis. Sunku išmatuoti, bet dydį maždaug atitinka. Pradinė kaina 15lt.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2012 11 14, 09:47)
Aš su savo 178/179 prie saviškio su 192/193 labai moteriška atrodau (ir šiaip nesijaučiu aukšta-gal kad nesu labai liauna tongue.gif )-pusę galvos jis aukštesnis, o kai apsikabina mano pečiai telpa po jo pažastim-idealiai flirt.gif , nes ne visoms  moterims patinka jaustis kur kas mažesnėms prieš vyrą hihihi.gif Žodž, ūgis ne kliūtis moteriškai atrodyt-reik tik tinkamo vyro pašonėj tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif O dėl kablų, tai, manau, kad ne nuo ūgio vien tik priklauso-aš ir būdama žemesnė nenešiočiau jų-ne mano natūra ir stiliukas, nors man gražu moterys su aukštakulniais ax.gif



QUOTE(tamosiuke @ 2012 11 14, 10:04)
Del ugio tai as kaip ir sakiau noreciau but biski aukstesne, aisku ne 190, bet kokiu 175 butu pats tas biggrin.gif  o su kablais nelabai vaikstau, nes nelabai paeinu...tai tik kokioms progoms uzsidedu ir jauciuosi kaip  su kojokais, kas karta vis mokinuosi vaiksciot namie biggrin.gif



QUOTE(Loren @ 2012 11 14, 10:05)
Nerealiai atrodot su aukstais kablais  wub.gif Kazkada buvot siuntinuko atsiimt, tai net issiziojau, kokia efektinga mergina, man labai grazu aukstoms aukstakulniai, jeigu moka graziai vaiksciot su jais, o ne sulenktais keliais  rolleyes.gif

Ech merginos, kad man jusu bedas del ugio ax.gif geriau patylesiu budama 155 cm trumpule lotuliukas.gif
Atsakyti

2. JCREW, S dydis (padidintas), shadow spalva. Sagutė tamsi. Per krūtinę 53cm, ilgis 67cm, pradinė kaina 15lt. (inga1234) 20 Lt
user posted image
Atsakyti