Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Tiffany @ 2012 11 13, 23:11)
Pirksit siandien gymbo?  4u.gif


Taip laukiam ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sixty @ 2012 11 13, 18:42)
Mergaites junkites Shoesurfing.com  4u.gif  UGG tapkytes gera kainyte  4u.gif
Ugg

Pakomentuokit, prasau, turincios sias tapkytes, dydi 4u.gif
Ir cia patiems maziausiems vaikuciams ar yoth? g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2012 11 13, 22:52)
Tai kad Shopaholic nėra dabar, nieks neparodo nuolaidų  verysad.gif  Man atrodo lyg buvo per black friday pernai  g.gif

drinks_cheers.gif Tikrai,kaip jos cia truksta.. verysad.gif Visai ne ta tema be Shopaholic wub.gif
Be rysio biski..
Papildyta:
QUOTE(keistuole @ 2012 11 13, 20:12)
aš turiu labai daug TH rūbų ir absoliučiai visų rankovės per trumpos.
Visad imu M dydį, kad bent kau kažkiek jos būtų ilgesnės, nes daugeliu atveju užtektų ir S. Ūgis mano lygiai toks pat.
Vieną striukę perėmė draugė iš manės, kurios ūgis 159 ir ji sakė, kad tai pirmas rūbas, kurio rankovių jei nereikėjo trumpinti. Man suprantama jos buvo praktiškai 3/4.

Noreciau tokio ugio wub.gif Sutikciau ir trumpom rankovem vaiksciot ir kelnem iki kauliuku biggrin.gif
Papildyta:
Cia as apie tavo 178 cm wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laba,mergaitės,kur perkat šokių batelius?Gal Amerikoj pigiau nei pas mus g.gif manęs čia užklausė vienas vyrukas,tai va jūsų klausiu daba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krystiana @ 2012 11 13, 23:48)
Laba,mergaitės,kur perkat šokių batelius?Gal Amerikoj pigiau nei pas mus g.gif manęs čia užklausė vienas vyrukas,tai va jūsų klausiu daba biggrin.gif

La, nea Amerikėj nepigiau mirksiukas.gif nebent ebay 4u.gif
perkam LT arba PL 4u.gif
dar kartais 6pm išmeta Capezio arba Bloch, bet ir tai labai senai buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 13, 22:48)
Noreciau tokio ugio wub.gif Sutikciau ir trumpom rankovem vaiksciot ir kelnem iki kauliuku biggrin.gif
Papildyta:
Cia as apie tavo 178 cm  wub.gif  biggrin.gif

Ir as su malonumu buciau trumpom rankovem, bet su ugiu 178 wub.gif Mano kai 165 tai as visad norejau buti didesne...cia amzina dilema moterims--jei tiesus plaukai, nori garbanu, jei nagai neauga- nori ilgu, jei auga-kerpa trumpai ir t.t. Mano mazoji garbanota ir ji man sako--as nenoriu tokiu makaronu, noriu tiesiu ilgu plauku ir cia kalba keturiu metu panelyte doh.gif biggrin.gif as jai ta garbana isvynioju, ji iki puses nugaros, o kai susisuka tai vos kakla dengia biggrin.gif
Atsakyti
Nu, baikit su tuo TH biggrin.gif Jau kaip D&G, kur nepasisuki, ten tas dizaineriukas vaidenasi. Nu ir kokybe... ka as zinau. No name zymiai kokybiskesniu galima nusipirkti. Mano nuomones paisyti nebutina, geriausia, ignoruoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 11 13, 23:57)
.cia amzina dilema moterims--

drinks_cheers.gif tai jau tikrai, nes aš irgi Keistuolės ūgio, tai pavydžiu mažutėms, kad džinsus perka, aukštakulnius įvairiausius wub.gif gerai, kad tokios mados atėjo, kai džinsų ilgis nelabai svarbus biggrin.gif ir šiaip kompleksų neturiu, tai ir 12cm kulnus užsiaunu, bet jau sulaukiu žvilgsniu iš apačios lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl_not4_you: 13 lapkričio 2012 - 23:02
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 11 14, 00:00)
drinks_cheers.gif  tai jau tikrai, nes aš irgi Keistuolės ūgio, tai pavydžiu mažutėms, kad džinsus perka, aukštakulnius įvairiausius wub.gif  gerai, kad tokios mados atėjo, kai džinsų ilgis nelabai svarbus biggrin.gif  ir šiaip kompleksų neturiu, tai ir 12cm kulnus užsimaunu,  bet jau sulaukiu žvilgsniu iš apačios lotuliukas.gif

Nekreipciau demesio,nesiociau viska ,kas man patinka rolleyes.gif ,man labai grazu aukstos moterys,aplamai auksti zmones wub.gif As 173 su kablais bunu irgi nemaza,noreciau tokia be kablu buti biggrin.gif

Tamosiuke drinks_cheers.gif Gryna teisybe biggrin.gif Man garbanoti plaukai,mmmm wub.gif Maniskiai is vis idomus,tokie paslankus vos banguojasi i galus,tai nei sioki nei toki is viso:D
Atsakyti
QUOTE(ineciuxxx @ 2012 11 13, 23:22)
Taip laukiam  ax.gif  biggrin.gif

Lendu ir as biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2012 11 14, 00:07)
Lendu ir as  biggrin.gif



As neislendu ziuriu paziuriu uzdarau ir vel ziuriu biggrin.gif
Atsakyti
Lyskit lauk is ten kur ilinde, man su UGG padet reikia biggrin.gif
Atsakyti