Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Nagi, VIX gerbejos, isduokit paslapti, kada galima tiketis VIX papildomos nuolaidos?
Gal per black friday buna?
O dydzius jie pildo ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2012 11 13, 22:38)
Nagi, VIX gerbejos, isduokit paslapti, kada galima tiketis VIX papildomos nuolaidos?
Gal per black friday buna?
O dydzius jie pildo ar ne?

Sale, kiek teko stebėti, nepildo verysad.gif kažkaip senokai nuolaida jau buvo pametėta g.gif
Atsakyti
Rudaplauke, ar gavot apmokėjimą iš manęs? aš kai pirmą kart perku, tai baisu, gal kur ne ten pinigėliai nukeliavo. Maža kas.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 11 13, 21:39)
Sale, kiek teko stebėti, nepildo verysad.gif  kažkaip senokai nuolaida jau buvo pametėta g.gif

Tai kad Shopaholic nėra dabar, nieks neparodo nuolaidų verysad.gif Man atrodo lyg buvo per black friday pernai g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2012 11 13, 22:52)
Tai kad Shopaholic nėra dabar, nieks neparodo nuolaidų  verysad.gif  Man atrodo lyg buvo per black friday pernai  g.gif

nu gal.. bet aš atrodo, seku ir per FB jų naujienas, tai nemačiau pastaruoju metu smile.gif joa, Shopaholic ir pakomentuodavo dar modeliukus.. pvz monako tą tokį tik per ją, berods, ir nusipirkau, nes pasakė, kad realiai spalva visai kitokia. Ir iš tiesų, koks gražus atėjo wub.gif
Atsakyti
vix tai fainuoliai wub.gif

bet tikrai isitikinau, kad ripple mazintas ax.gif
uzsisakinejau is 6pm M dydzio, atejo L smile.gif ir visa laime thumbup.gif
L virsus su 36A/B liuks.
o apacia irgi liuks su beveik 100 blush2.gif

kito modeliuko turiu M - irgi gerai ax.gif

ai, dar del black orchid, man neiprastas kvapas, bet patiko wub.gif
Atsakyti
5. 35 lt
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 11 13, 21:14)
mergaites, sierra su 30 off jau pirkote? aciu uz atsakyma  4u.gif

ir mane domina, ar verta siusti uzsakyma g.gif Nes kelis syk bandziau siuti, bet vis nebelikdavo tai ko reikia...
Atsakyti
2. EMU batukai 85 LT
Atsakyti
QUOTE(Vijone @ 2012 11 13, 21:56)
ir mane domina, ar verta siusti uzsakyma g.gif Nes kelis syk bandziau siuti, bet vis nebelikdavo tai ko reikia...

jei svarstysit ir nesiųsit, tai tikrai neliks smile.gif o nusiuntus yra tikimybė, kad ir pavyks pagauti wink.gif
Atsakyti
5. 40lt
Atsakyti
5. 45 lt
Atsakyti