Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Merginos jus viska zinot wub.gif sakykit kur pikrt tokiu sluosciu, kur vedrodzius, blizgius pavirsius valo dregnu budu , bet be jokiu cheminiu priemoniu ir nepalieka ruozu g.gif
Atsakyti
turiu Norwex, valo puikiai thumbup.gif:
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2012 11 13, 11:19)
As turiu ja. Cia japoniska ryziu arbata. Na jei esate gerusios tokia japunu restorane, tai cia tokia.
As ja dievinu, priesingai nei mano vyras...  ax.gif
Bet ji tokia specifine.. Su sumustiniu ji nelimpa...
Geriu ja viena, kai noriu pagurksnoti... Salia zidinio..

Man sese jos visad parveza is Londono, kinieciu kvartale jos yra, man ji nepakartojama wub.gif Vyras is pradziu irgi jos nemego, bet dabar geria kaip vyras drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2012 11 13, 20:10)
Merginos jus viska zinot wub.gif sakykit kur pikrt tokiu sluosciu, kur vedrodzius, blizgius pavirsius valo dregnu budu , bet  be jokiu cheminiu priemoniu  ir nepalieka ruozu  g.gif


jei kaune, tai yra tokia thomas philips parduotuve -ten esu pirkus, ir nebrangiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sixty @ 2012 11 13, 18:42)
Mergaites junkites Shoesurfing.com  4u.gif  UGG tapkytes gera kainyte  4u.gif
Ugg

Sioj parduotuveje originalai? rolleyes.gif Ir kainyte cia jau tikrai gera? g.gif Kazkaip neatkreipdavau demesio i tapkutes blush2.gif
gal yra turinciu sias tapkutes, kokie atsiliepimai? 4u.gif


Ir tariu aciu mergaitems uz prekytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
David Kahn dzinsiuku dydis man pasitvirtino, isties man tiko dydziu mazesni nei iprastai nesioju bigsmile.gif Aciu patarusiai 4u.gif
Siais UGG nerealiai patenkinta wub.gif
user posted image
Aciu spygliz 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramka: 13 lapkričio 2012 - 21:08
QUOTE(ralija @ 2012 11 13, 20:46)
jei kaune, tai yra tokia thomas philips parduotuve -ten esu pirkus, ir nebrangiai  4u.gif

Thomas philips yra ir Vilniuj, na nepataikau, pirkau kelias, bet ne tokios, viena turiu sena kazkokia baigiu sudevet , bet pirkau kazkur is ranku blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(AŠA @ 2012 11 13, 20:16)
turiu Norwex, valo puikiai thumbup.gif:

O kur perkat ax.gif
Atsakyti
mergaites, sierra su 30 off jau pirkote? aciu uz atsakyma 4u.gif
ir aciu uz VS uzsakyma 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, ar renkate Paulas choise? ten kaip suprantu 15 proc. nuolaida resist linijai...
Atsakyti
AUKCIONAS iki 22val. thumbup.gif

1. VS maudymuko triusikėliai, dydis S. Pradinė kaina 5lt-->15lt(svelni).
user posted image

2. EMU batukai, vidpadis 22cm. Pradinė kaina 25lt-->30lt(linute_klp)-->35lt(raimuska)-->40lt(skyeyes)-->45lt(ltwai)-->50lt(bordeaux)-->55lt(ltwai)-->60lt(geguziukas1)-->65lt(ltwai)-->80lt(Eglute)-->85lt(bumbulas).
user posted image

3. LORAC blizgesys, spalva 4D. Pradinė kaina 5lt--10lt(TrioSSS)-->15lt(bordeaux).
user posted image

4. MILK DENIM džinsai, 24 dydis, klubai 40cm, liemuo 31cm, vidinė siūlė 84 cm. Pradinė kaina 15lt-->25lt(Rita003).
user posted image

5. CARHARTT striukė, 42tall dydis. Per krūtinę 62cm, ilgis 80cm. Pradinė kaina 20lt(Algirdas90)-->30lt(fruttys)-->35lt(laura.vb19)-->40lt(Eglute)-->45lt(fruttys).
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fabiana: 13 lapkričio 2012 - 22:01
QUOTE(ievakata @ 2012 11 13, 21:10)
O kur perkat ax.gif

oi, jau labai seniai pirkau ir vis dar puikiai valo blush2.gif LT, savo kaimukyje iš platintojų, tada dar net apie SM nežinojau, ko gero biggrin.gif bet, žinokit, pažiūrėjau, kad būsiu apsimelavusi turbūt... visada galvojau, kad Norwex turiu, bet ant skudurėlio Smart parašyta, vat toks jis http://www.smartmicr...ing/index3.html
Atsakyti
gal susidarytu norinciu is cia uzsisakyti?laaaabai geri vaistukai ne tik kudikeliams, bet ir vaikams.
http://www.coliccalm.com/order.htm
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2012 11 13, 22:22)
oi, jau labai seniai pirkau ir vis dar puikiai valo blush2.gif LT, savo kaimukyje iš platintojų, tada dar net apie SM nežinojau, ko gero biggrin.gif bet, žinokit, pažiūrėjau, kad būsiu apsimelavusi turbūt... visada galvojau, kad Norwex turiu, bet ant skudurėlio Smart parašyta, vat toks jis http://www.smartmicr...ing/index3.html


As irgi Norwex naudoju, puikiai valo. Mano anyta platina tai jei ka domina rasykit i AZ
Atsakyti