Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltpelės

Niu labai graži ta Kapučina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 01 10, 14:18)
Niu labai graži ta Kapučina  wub.gif


Dėkojam oro_buckis.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2013 01 10, 11:31)
gera mintis kad maistelis antram aukste,reiks ir man taip padaryt,tada laipios daugiau bigsmile.gif nors musiskes abi visad veiksme,kaip akrobates biggrin.gif


Mūsiškių irgi maistas antram aukšte, nes pirmame aukšte jos maisto indelį užverčia pakratais, popierium ir t.t.

Nepamenu kas rašė, jog bijo popieriaus duot - man pasiteisino tualetinis popierius ir jo kartoniniai rutuliai. Arba jeigu paprastas popierius, duodu tik nespalvotą (baltą). Ir jokių laikraščių ar žurnalų.

Maniškės:
Šarlotė
user posted image
user posted image
Šeila:
user posted image
Šer:
user posted image
Narvelis mūsų:
user posted image
Nuotraukos senos, 2011m, bet jei kas maniškių nematėt senojoje temoje tai ir čia įdedu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laira4: 11 sausio 2013 - 00:25
QUOTE(laira4 @ 2013 01 11, 01:14)
*Nepamenu kas rašė, jog bijo popieriaus duot - man pasiteisino tualetinis popierius ir jo  kartoniniai rutuliai. Arba jeigu paprastas popierius, duodu tik nespalvotą (baltą). Ir jokių laikraščių ar žurnalų.

**Maniškės:



* Mes irgi duodam tualetinio popieriaus, sugraužia ir pasidaro sau gyvenvietę smile.gif

** wub.gif aš negaliu..man smėlinės spalvos, tokios gražios visos yra wub.gif bet ir juodukai gražūs, ai..vienžo visos smiltpelės tobulos tongue.gif wub.gif
Atsakyti
Pagyvinam temelę 4u.gif
user posted image
Atsakyti
laira4 , o kaip jusu ar nesikandzioja pelytes ?
Atsakyti
Gražuolė Kapučina smile.gif Man yra ir gražesnių spalvų smiltpelių, bet Lietuvoje smėlinės, juodos arba aguti dažniausios...

QUOTE(musyte015 @ 2013 01 11, 20:54)
laira4 , o kaip jusu ar nesikandzioja pelytes ?


Šarlotė iš Kikos - seniau buvo linkusi kandžiotis, bet atpratinom. Vos bandydavom paimt į rankas ji kąsdavo. Protinga, suprato, jog jei kąs kai imsim - dėsim atgal į narvelį. Moviausi pirštines ir švelniai imdavau iš narvo, laikydavau ją saujoje, pilnoje lukštentų saulėgrąžų. Įprato smile.gif Jau kokius metus pirštinių nenaudoju smile.gif

O kitos dvi naminukės - jas galima niurkyt ir niekad nebandė kąst.


Atsakyti
QUOTE(laira4 @ 2013 01 12, 01:46)
Gražuolė Kapučina smile.gif Man yra ir gražesnių spalvų smiltpelių, bet Lietuvoje smėlinės, juodos arba aguti dažniausios...
Šarlotė iš Kikos - seniau buvo linkusi kandžiotis, bet atpratinom. Vos bandydavom paimt į rankas ji kąsdavo. Protinga, suprato, jog jei kąs kai imsim - dėsim atgal į narvelį. Moviausi pirštines ir švelniai imdavau iš narvo, laikydavau ją saujoje, pilnoje lukštentų saulėgrąžų. Įprato smile.gif Jau kokius metus pirštinių nenaudoju smile.gif


Ačiū 4u.gif aš nelabai Smiltpelių spalvomis (Kurių lt nėr) esu domėjusis, parodykit gražiausias spalvas, labai noriu pasigrožėti wub.gif

Kapučina irgi iš kikos, o amžius nesvarbus norint atpratint? Nes mano mažei jau virš dvejų, tai nemanau, kad įmanoma...o gal? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapučina* @ 2013 01 12, 01:56)
Ačiū  4u.gif  aš nelabai Smiltpelių spalvomis (Kurių lt nėr) esu domėjusis, parodykit gražiausias spalvas, labai noriu pasigrožėti  wub.gif

Kapučina irgi iš kikos, o amžius nesvarbus norint atpratint? Nes mano mažei jau virš dvejų, tai nemanau, kad įmanoma...o gal?  g.gif


Va labai daug spalvų smiltpelių - http://home.wtal.de/...lors.htm#aaeepp

Va dar straipsnis - http://en.wikipedia....ongolian_gerbil smile.gif

Pvz. maniškė būtų NUTMEG, nes keičiantis kailiui buvo labai ryškios vietos kur senas ir kur naujas kailis. O juodosios ir būtų black smile.gif

Man labai gražios spalvos Grey-Agouti (Chinchilla), Polar Fox (Shadow), Dove (Silver),Blue Fox (Silver Nutmeg), Colourpoint Black (Burmese), Siamese, Colourpoint-Nutmeg. Nutmeg labai daug atspalvių turi, bet iš tiesų labai graži spalva - maniškė Šer tokia nevienspalvė, ant jos pilvuko yra aiški linija tamsi einanti per visą pilvuką.

Manau amžius atpratint nuo kandžiojimosi nesvarbus, tik pirštines būtinai maukitės, kad jei kibtų į pirštą tik pirštinę pasiektų smile.gif Jei bandys kąst neblogas būdas spirgtas (nesmarkus) į nosytę. Pelytės tikrai neužmušit, o truputuką paauklėsit. Man taip patarė moteris, iš kurios ėmiau Šeilą ir Šer. Jos namuose nei viena smiltpelė nesikandžioja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laira4: 12 sausio 2013 - 17:28
QUOTE(laira4 @ 2013 01 12, 18:12)
Va labai daug spalvų smiltpelių - http://home.wtal.de/...lors.htm#aaeepp

Va dar straipsnis - http://en.wikipedia....ongolian_gerbil smile.gif

Pvz. maniškė būtų NUTMEG,  nes keičiantis kailiui buvo labai ryškios vietos kur senas ir kur naujas kailis. O juodosios ir būtų black smile.gif

Man labai gražios spalvos Grey-Agouti (Chinchilla), Polar Fox (Shadow), Dove (Silver),Blue Fox (Silver Nutmeg), Colourpoint Black (Burmese), Siamese, Colourpoint-Nutmeg. Nutmeg labai daug atspalvių turi, bet iš tiesų labai graži spalva - maniškė Šer tokia nevienspalvė, ant jos  pilvuko yra aiški linija tamsi einanti per visą pilvuką.

Manau amžius atpratint nuo kandžiojimosi nesvarbus, tik pirštines būtinai maukitės, kad jei kibtų į pirštą tik pirštinę pasiektų smile.gif Jei bandys kąst neblogas būdas spirgtas (nesmarkus) į nosytę. Pelytės tikrai neužmušit, o truputuką paauklėsit. Man taip patarė moteris, iš kurios ėmiau Šeilą ir Šer. Jos namuose nei viena smiltpelė nesikandžioja smile.gif


Ačiū už nuotraukas, atsigrožėt negaliu smile.gif maniškė tai Kapučino kavos spalvos užpakaliuką turi, tokį maišytą, dėl to ir gavo tokį vardą biggrin.gif


Ok bandysiu atpratint su tom pirštinėm, tikėkimės pavyks, nes labai norisi su ja artimiau bendraut, laikyt rankose nebijant, kad įkas ir pan. Bet ką pastebėjau, kad ji kanda VISIEMS tik ne man, mano mamai kanda, močiutei kanda, draugams kanda ir kitiems kanda, nestipriai žinoma, o man nė karto, kas man patinka, kad manoji nebijo paimt iš rankos pvz. obuoliuko ar ko nors kito, ateina, užlipa, pasiima ir bėgte nuo manęs toliau lotuliukas.gif
Ačiū už patarimus, bandysiu 4u.gif
Atsakyti
Kaip noreciau baltooooos bigsmile.gif ale jauciu LT nerasim g.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2013 01 12, 19:38)
Kaip noreciau baltooooos bigsmile.gif ale jauciu LT nerasim g.gif


Asmeniškai aš, nemačiau LT, nei skelbimuose, nei parduotuvėse tuo labiau. schmoll.gif verysad.gif
Papildyta:
Pasiknaisiojus labiau, visgi radau, tik, kad 2009 skelbimas, bet jie pardavė ir baltas http://kaunascity.ol...es-iid-27293799
Atsakyti