Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltpelės

Niu va,kaip isejo taip biggrin.gif

user posted image

ispradziu nesuprato jos kas cia,paskui jau landziojo thumbup.gif tikiuos pagaliau bus svara bigsmile.gif

user posted image

kazkaip tuscia atrodo,jauciu reik antra skaptuot,kaip nors pritvirtint kur nors gal dar ,auksciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 01 06, 13:02)
O ką jūsų veikia peliukai dieną ? Mūsų tai daugiausia miega  verysad.gif


Maniškės irgi dažniausiai miega dieną, bet pažadintos ar ant lovos paleistos pabėgiot judrios ir aktyvios smile.gif Buvo mum "škados" padariusios - kadangi jos kaip ir nebailios, atidarydavom narvelio dureles ir leisdavom laisvai po kambarį lakstyt. Ir be priežiūros leisdavom lakstyt, kol vienąkart įsijungiau kompą ir norėdama filmą pažiūrėt, nustebau, kad filmas be garso doh.gif Zarazos sugraužė visiškai kolonėlių laidus doh.gif

QUOTE(musyte015 @ 2013 01 07, 20:12)
O duodat maistelį tik pirktinį , ar duodat ir daržoves ir dar ką nors kito ?Būtų įdomu ir kitų augintojų nuomonė  smile.gif
4u.gif


Aš perku http://www.pet24.lt/...is-edalas-degu/ po 2kg kibirėlius - ir kaina gera ir sudėtis patinka. Kadangi smiltpelių tėvynė Mongolijos dykumos, jos savo natūraliam areale negaudavo jokių saldumynų, todėl neduodu nei batono, nei traškučių ir panašių dalykėlių. Ką leidžiu tai kartais vaflio įdedu - jis nesaldus, becukris, o jos labai mėgsta, ypač talerius. Dar duoniukai visai tinka. Daržovių duodu įvairių - špinatų lapų, morkų, kopūsto, agurko, (bulvės netinka smiltpelėms, šiaip bulvės net nelabai priskiriamos daržovėms, smiltpelės natūraliai tokių tikrai negautų) dar labai gerai yra šakelių duot pagraužt - ypač tinka obelų, kriaušių, gudobelės (kitos gali būt nuodingos). Iš vaisių - obuolius, kriaušes. Dar narvelyje visad laikau mineralą ir druskos gabalėlius.

QUOTE(MeiLLi @ 2013 01 07, 21:35)

o taip taip duodavau virtą bulvę tai labai mėgo kaip ir sudžiovinto batono kriaukšlį  rolleyes.gif . o iš vaisių tai tik obuolius pakramtydavo  blush2.gif


Bulvės manyčiau netinka smiltpelėms... Jos gan giminingos Degučiams, ypač maisto racionu, todėl bulvės bent jau aš asmeniškai neduočiau - nelabai joje naudingų medžiagų yra, o ypač virtoje.

QUOTE(Kapučina* @ 2013 01 07, 21:48)
Ir dar, apie kurią valandą šeriat ir kiek kartų per dieną?  4u.gif


Nenormuotai, kad visad maisto būtų, nes kai jos trys sunku suskaičiuot kiek kuri suvalgo. To pasekoje Šeila storulė, Šer vidutinio sudėjimo, o Šarlotė kūdutė.

QUOTE(musyte015 @ 2013 01 07, 22:50)
na padariau  biggrin.gif , bandziau fotografuoti , nelabai eina pagauti .O juodukas tik ir soka ant ranku kasti  doh.gif .Tai jis visur pirmas , o grazuoliukas tai tik tada , kai jo nera .
tik dar nezinom kur deti , nes jei virsuje , tai gali nusiridenti poto i apacia  biggrin.gif .
tai prasklaidziau sieneli ir padejau .


Liuks, ir mūsų grynai taip atrodo namukas thumbup.gif
Mūsiškių apačioje namukas stovi, jos kartais ten prisineša įvairių smulkmenų, net maisto. O miega tik ten ir dar visos trys biggrin.gif Tik paskui vos išsikeberioja, kartais ir užstringa. Arba taip tryse sugula, kad prie angos visų trijų nosytės kyšo, kad kvėpuoti būtų kuo wub.gif

QUOTE(guziukas @ 2013 01 09, 23:32)
Niu va,kaip isejo taip biggrin.gif
kazkaip tuscia atrodo,jauciu reik antra skaptuot,kaip nors pritvirtint kur nors gal dar ,auksciau g.gif


Gražiai gavosi namukas thumbup.gif Ten narvelyje kiek įžiūrėjau druskos ir mineralo-kreidos gabaliukai? O greit jūsiškiai sugraužia tokį? Maniškės tuos spalvotus pagaliukus nugraužia labai greit, paskui ilgokai būna tik balta kreida, bet ir ją įveikia.

Ir kokie narvelio išmatavimai? Man pasirodė labai ankštutis narvelis smile.gif
Atsakyti
man paskutinis narvelis irgi labai mazas pasirode ir pjuvenos turetu buti ne kaip pakratas po grotomis, o ant ju begioti peles turetu, sieno dar reikia, tiesiog gaila pelyciu taip ant grotu gyvenanciu- jos juk rausia urvus, kapsto, tokiam narve ner ka veikti joms, ner kaip siltai isikurti.

Mes kreida perkame kas 2 menesius ta didesniji gabala, druska taip pat panasiai. Perkam be paskaninimu ir spalvu.

Maistas dabar pas mus toks - 1 kg apie 12 Lt, nelabai juo zavisi, bet sueda user posted image

Musu irgi viena stambesne pelyte, bet nematau, kad labai apvalgytu- abi valgo jos ne prie indelio, o issirenka ka megsta labiausiai ir lekia i skirtingus kampus kramptyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 10 sausio 2013 - 09:02
QUOTE(laira4 @ 2013 01 10, 00:28)

Gražiai gavosi namukas  thumbup.gif Ten narvelyje kiek įžiūrėjau druskos ir mineralo-kreidos gabaliukai? O greit jūsiškiai sugraužia tokį? Maniškės tuos spalvotus pagaliukus nugraužia labai greit, paskui ilgokai būna tik balta kreida, bet ir ją įveikia.

Ir kokie narvelio išmatavimai? Man pasirodė labai ankštutis narvelis smile.gif

na pagrauzia jos,bet kolkas dar nesuede,ziuresim kiek cia joms uzteks,nesenai dar gyvena juk jos pas mumis rolleyes.gif

Mazas mazas narvelis,ateiti reiks butinai pakeisti,kai paaugs,kolkas uztenka,nes jos laipioja tom grotom ir dazniausiai isikibusios kur virsuj grauzia jas,tikiuos nepragrauz biggrin.gif
As isemiau ir rata,nes nesisuko ir antro auksto lentynele isemiau,toks erdvus dabar,tustokas aisku ax.gif bet svaruuuuuuuuuuuuuuus thumbup.gif nakti kiek davesi,grauze,ryte miega abi tame kevale susiglaudusios wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Onora @ 2013 01 10, 09:58)
man paskutinis narvelis irgi labai mazas pasirode ir pjuvenos turetu buti ne kaip pakratas po grotomis, o ant ju begioti peles turetu, sieno dar reikia, tiesiog gaila pelyciu taip ant grotu gyvenanciu- jos juk rausia urvus, kapsto, tokiam narve ner ka veikti joms, ner kaip siltai isikurti.



Nu reik tada nuimt tas groteles,nes pas mus pries tai gyveno kitas grauzikas rolleyes.gif sieno biski irgi idesiu,dabar neturiu,bet jeigu vel kasdien reiks valyt,nes apsiukslina aplink doh.gif tai sakiau barsimes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapučina* @ 2013 01 09, 20:35)
Deja, šuniukas ne su manim, aš noriu šuns, bet esu priklausoma nuo mamos, o ši nemėgsta šunų, tai belieka tik pakentėt dar kokius 4 metelius ir galėsiu nors visus namus šunimis užpildyt  wub.gif  O šuniukas gyvena su močiute mano, bet man atvykus, beveik visa priežiūra atitenka man, išleidus šimtus litų savo vien jam, didžiulė meilė pas mane šunims, stengiuos viską ką tik geriau, gimtadienį padarau, Kalėdoms dovanų nuperku, pavadėlius automatinius perku ir vedžioju jį tik aš, močiutė turi didelį kiemą, tai jis ten išsilaksto, bet jam noris ir po kitus kampus paslankiot, o ne vien tam pačiam kieme smile.gif furminatorius perku ir t.t..........  smile.gif  vienu žodžiu, kiek tik galiu, tiek ir reiškiu meilę ir visą kitą savo šuniui, nors ir ne pas mane jis, bet labai tikiuos, kad iki pilnametystės įvyks stebuklas ir turėsiu galimybę pajust vaikystę/paauglystę su šuniu kartu  wub.gif

Aš irgi mėgstu šunis wub.gif , dėl mane tai jų galėtų būti net keli smile.gif namuose . Bet auginam tik toiterjeru veislės kalytę wub.gif .
Kaip aš juokaudama sakau , na pas mus tikrai didelė šeimyna smile.gif , trys vaikai , mes su vyru , dvi pelytės , vienas šuo ir dar viena nimfa su banguota papūgėle ( na jos mano tėvų , bet jie jau keleri metai gyvena JAV , tai teko mums apsiimti jų priežiūrą . ) O mintyse vis pagalvoju , kad dar kažko norėčiau blush2.gif , bet vyras visada primena , kad ir taip jau visko užtenka biggrin.gif .
Na labai tikiuosi , kad išsipildys tavo noras ir svajonė auginti pačiai šuniuką .

QUOTE(guziukas @ 2013 01 10, 00:32)
Niu va,kaip isejo taip biggrin.gif




Labai gerai išėjo thumbup.gif , viskas liuks .
QUOTE(laira4 @ 2013 01 10, 01:28)
Liuks, ir mūsų grynai taip atrodo  namukas thumbup.gif



Ir kokie narvelio išmatavimai? Man pasirodė labai ankštutis narvelis smile.gif

ačiū 4u.gif

Aš tai siūlyčiau paimti kokio smulkaus sietuko , bet tvirto ( na žinoma be vyro pagalbos nelabai išeitų turbūt smile.gif ) iškirpti pagal narvelio dydį jį ,pritvirtinti su kokiom vielutėm , kad gautusi antras aukštas ax.gif , dar padaryti angą , kopetėles , kad galėtų vaikščioti aukštyn , žemyn ir gautusi 2 aukštų narvelis .


Mūsų tai druskos nevalgo turbūt , kad kaip stovi ji taip stovi .O kreidutę jei nuperki iš kikos tai ji ilgai stovi , pagraužia ją kartais.O kai nuperku tokioj zoo parduotuvėje , tai per kelias dienas sušveičia biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo musyte015: 10 sausio 2013 - 09:31
QUOTE(guziukas @ 2013 01 10, 10:23)
Papildyta:
Nu reik tada nuimt tas groteles,nes pas mus pries tai gyveno kitas grauzikas rolleyes.gif sieno biski irgi idesiu,dabar neturiu,bet jeigu vel kasdien reiks valyt,nes apsiukslina aplink doh.gif tai sakiau barsimes lotuliukas.gif


Tikrai nuimkite, pamatysite kaip jos pačios sau lizdelį miegui pasidarys smile.gif Bent maniškėms nereikia jokių namukų, pačios susikasa gužtelę ir miega smile.gif
Aš dar savoms duodu kokio švaraus popieriaus ar kartono, tai kai prismulkina, tai oho koks kalnas būna:)
O valyti tai tikrai reikės, nes jos kapstosi smile.gif Na bet manau imant bet kokį gyvūną jau reikia nuspręsti erzins tai ar ne smile.gif
Arba kitas variantas apgyvendinti tokiame kaip akvariume, o dangtį padaryti tokį, kad gerai ventiliuotųsi ir patektų oras. Ar groteles kokias pritaikyti ant viršaus, kad nepabėgtų.



Papildyta:
Čia mūsų, miega savo kupetoje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 10 sausio 2013 - 10:04
QUOTE(musyte015 @ 2013 01 10, 10:30)
, trys vaikai , mes su vyru , dvi pelytės , vienas šuo ir dar viena nimfa su banguota papūgėle ( na jos mano tėvų , bet jie jau keleri metai gyvena JAV , tai teko mums apsiimti jų priežiūrą . )

Aš tai siūlyčiau paimti kokio smulkaus sietuko , bet tvirto ( na žinoma be vyro pagalbos nelabai išeitų turbūt  smile.gif ) iškirpti pagal narvelio dydį jį ,pritvirtinti su kokiom vielutėm , kad gautusi antras aukštas ax.gif , dar padaryti angą , kopetėles , kad galėtų vaikščioti aukštyn , žemyn ir gautusi 2 aukštų narvelis .


pas mane 4 vaikai,šuo su 4 šuniukais,atsivede dbar,vezlys,dvi smiltpeles ir zuvytes lotuliukas.gif ir vyras pabamba kad jau uzteks zoosodo,o as noreciau burunduku dar lotuliukas.gif

kad musu narvas ir taip dvieju aukstu tongue.gif yra ir antras aukstas ir kopeteles,bet as buvau isemus,kad erdviau butu mirksiukas.gif

QUOTE(*Liepa18* @ 2013 01 10, 11:04)


graziai isikurete thumbup.gif jo ta aplinka aplink tai baisi buna,bet jau nepirksim kolkas kito narvo,ateiti noreciau kokio triju akstu,bet ne akvariumini ax.gif
popieriaus bijau duot,nes pries tai laikytas nugaiso butent jo pagrauzes,turejom ziurkena verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2013 01 10, 12:13)
pas mane 4 vaikai,šuo su 4 šuniukais,atsivede dbar,vezlys,dvi smiltpeles ir zuvytes lotuliukas.gif ir vyras pabamba kad jau uzteks zoosodo,o as noreciau burunduku dar lotuliukas.gif

kad musu narvas ir taip dvieju aukstu tongue.gif yra ir antras aukstas ir kopeteles,bet as buvau isemus,kad erdviau butu mirksiukas.gif
graziai isikurete thumbup.gif jo ta aplinka aplink tai baisi buna,bet jau nepirksim kolkas kito narvo,ateiti noreciau kokio triju akstu,bet ne akvariumini ax.gif
popieriaus bijau duot,nes pries tai laikytas nugaiso butent jo pagrauzes,turejom ziurkena verysad.gif

Na irgi gausi šeimynėlė thumbup.gif , bet nuo tik smagiau smile.gif .Aš vis akį užmetu į jūrų kiaulytes , jos tokios fainos wub.gif .Na bet čia gal ateičiai blush2.gif

O aš pagalvojau , kad 1 aukšto , tai galvoju duosiu mintį blush2.gif

Aš tai apklijavus popierių iš kitos pusės , tai truputį mažiau tada šiukšlių būna .Dar šiandien nesiurbiau , tai matosi šiukšlės aplink blush2.gif .
Va mūsų pakaitom eina prie maistuko , žinoma pirma juodukas , poto gražuoliukas .
Išsirinkę nešasi į apačią smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image

o guli šitaip biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo musyte015: 10 sausio 2013 - 10:26
QUOTE(guziukas @ 2013 01 09, 23:32)
Niu va,kaip isejo taip biggrin.gif

thumbup.gif labai gražiai

QUOTE(*Liepa18* @ 2013 01 10, 11:04)
Čia mūsų, miega savo kupetoje smile.gif


Pas mus panaši kupeta, tik mažesnė per pus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(musyte015 @ 2013 01 10, 11:21)
Aš tai apklijavus popierių iš kitos pusės , tai truputį mažiau tada šiukšlių būna .Dar šiandien nesiurbiau , tai matosi šiukšlės aplink  blush2.gif .
Va mūsų pakaitom eina prie maistuko , žinoma pirma juodukas , poto gražuoliukas .
Išsirinkę nešasi į apačią  smile.gif


bleeemba reikia ir man pafotkint, kas pas mus vyksta, vakare gal pafotkinsiu, nes db miega cool.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 01 10, 11:21)


cia tikrai didesnis namelis,gal pas mane pusantrinis skaitosi g.gif nu nesvarbu ,svarbu kad joms gerai tikrai ten,o kai paaugs,tada ziuresim ax.gif

gera mintis kad maistelis antram aukste,reiks ir man taip padaryt,tada laipios daugiau bigsmile.gif nors musiskes abi visad veiksme,kaip akrobates biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2013 01 10, 12:31)


gera mintis kad maistelis antram aukste,reiks ir man taip padaryt,tada laipios daugiau bigsmile.gif nors musiskes abi visad veiksme,kaip akrobates biggrin.gif

taip , tada jos daugiau juda smile.gif
Atsakyti
Atradau iš vasaros photkių smile.gif

user posted image
išlendam iš tunelio cool.gif
user posted image

p.s. pasakiau, kad miega...ir pabudo lotuliukas.gif
Atsakyti