Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltpelės

QUOTE(musyte015 @ 2013 01 09, 17:06)
Mes irgi džiaugiamės  ax.gif .
O jūsų Kapučinai neliūdna vienai ?


Ne, iš pradžių buvo, kai tik atkeliavo, o dabar jau virš metų viskas ok, ji užsiiminėja kasinėjimo darbais lotuliukas.gif ir šiaip aš su ja labai bendrauju, visad ateinu, pakalbu, kartais paleidžiu į vonią palakstyt (negaliu paleist po namus, nes ji visad pabėga, o sugaut neišeitų, nes apkandžiotų), kai keičiu kraiką, tai pažaidžiam. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapučina* @ 2013 01 09, 17:47)
Ne, iš pradžių buvo, kai tik atkeliavo, o dabar jau virš metų viskas ok, ji užsiiminėja kasinėjimo darbais  lotuliukas.gif ir šiaip aš su ja labai bendrauju, visad ateinu, pakalbu, kartais paleidžiu į vonią palakstyt (negaliu paleist po namus, nes ji visad pabėga, o sugaut neišeitų, nes apkandžiotų), kai keičiu kraiką, tai pažaidžiam.  mirksiukas.gif

bet tu ir suni dar turi? bigsmile.gif smagu man kai vaikai taip priziuri savo augintinius wub.gif Saunuole mirksiukas.gif mano vaikai visko norejo turi viska,bet su prieziura tai reik pakovot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2013 01 09, 18:03)
bet tu ir suni dar turi? bigsmile.gif smagu man kai vaikai taip priziuri savo augintinius wub.gif Saunuole mirksiukas.gif mano vaikai visko norejo turi viska,bet su prieziura tai reik pakovot lotuliukas.gif


Deja, šuniukas ne su manim, aš noriu šuns, bet esu priklausoma nuo mamos, o ši nemėgsta šunų, tai belieka tik pakentėt dar kokius 4 metelius ir galėsiu nors visus namus šunimis užpildyt wub.gif O šuniukas gyvena su močiute mano, bet man atvykus, beveik visa priežiūra atitenka man, išleidus šimtus litų savo vien jam, didžiulė meilė pas mane šunims, stengiuos viską ką tik geriau, gimtadienį padarau, Kalėdoms dovanų nuperku, pavadėlius automatinius perku ir vedžioju jį tik aš, močiutė turi didelį kiemą, tai jis ten išsilaksto, bet jam noris ir po kitus kampus paslankiot, o ne vien tam pačiam kieme smile.gif furminatorius perku ir t.t.......... smile.gif vienu žodžiu, kiek tik galiu, tiek ir reiškiu meilę ir visą kitą savo šuniui, nors ir ne pas mane jis, bet labai tikiuos, kad iki pilnametystės įvyks stebuklas ir turėsiu galimybę pajust vaikystę/paauglystę su šuniu kartu wub.gif
Atsakyti
Kaip jus ta kokoso riesuta nupjaunat??? neisivaizduoju,skelt bijau kad nuskils ne taip kaip reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2013 01 09, 22:10)
Kaip jus ta kokoso riesuta nupjaunat??? neisivaizduoju,skelt bijau kad nuskils ne taip kaip reikia doh.gif

Ten kur yra tokios minkstos vietos , cia pvz smile.gif
user posted image
tai ten su smailu peiliu pragramdziau tas skylutes , o poto vyras su tuo plaktuku kur mesyte kalti , taip truputi pakale . Ir nuskyla graziai . O pati kokosa tai irgi su smailu peiliu ilgu , mazais gabaliukais isemiau .
Yra ka veikti , ten prie to riesuto mirksiukas.gif
Atsakyti
nu joooooo,nuskeliau galiuka bus gerai,bet kol iskapstysiu,rytas ateis lotuliukas.gif

o smiltpelem negalim to riesuto grauzt??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guziukas: 09 sausio 2013 - 20:27
QUOTE(guziukas @ 2013 01 09, 22:24)
nu joooooo,nuskeliau galiuka bus gerai,bet kol iskapstysiu,rytas ateis lotuliukas.gif

o smiltpelem negalim to riesuto grauzt??? g.gif

Kol mano seimyna moteris ziurejo , tai as visa laika vargau prie to gramdymo biggrin.gif
nezinau , bet man ir buvo klausimas toks kiles lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo musyte015: 09 sausio 2013 - 20:29
Nereiktu gramdyti to vidaus,isgrauztu pacios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2013 01 09, 22:41)
Nereiktu gramdyti to vidaus,isgrauztu pacios bigsmile.gif

as nerizikavau smile.gif , nors kai pagalvoji tuose maistukuose ir dribsniu visokiu yra , ir bananu dziovintu .
Gal ir galima g.gif
Atsakyti
Isskuobiau,nerizikuosiu ir as jei nieks nezino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2013 01 09, 22:07)
Isskuobiau,nerizikuosiu ir as jei nieks nezino biggrin.gif


Guziuk, parodysit galutinį rezultatą? ax.gif
Atsakyti
esu pjovusi metalo pjukliuku kokosa, bet gal su graztu gera mintis.
buna padziuvusiu kokosu parduotuvese, pakracius barska- jauvisas vidus atsokes, grauzti pacioms pelems nepatikeciau, laukciau kol atsoks prapjautas, nes na, toks reibalu kiekis gali ir uzlenkti gyvuneli... jos besaikes biggrin.gif
Atsakyti