Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltpelės

QUOTE(musyte015 @ 2013 01 07, 20:12)
O duodat maistelį tik pirktinį , ar duodat ir daržoves ir dar ką nors kito ?Būtų įdomu ir kitų augintojų nuomonė  smile.gif
4u.gif


To pačio norėjau ir aš jūsų klausti 4u.gif dažniausiai duodam tik pirktinį, kartais morkytės ar obuoliuko, vasarą maitinasi tik šviežiomis daržovėmis ir žolyte, nes būna pas mano močiutę, o ten pilna tokio gėrio 4u.gif

o pirktinį šį:
user posted image
Atsakyti
mano peles nevalgo darzoviu anei nieko kito apart grudu, na, jei neskaiciuosim kukuruzo burbuoles. Maistas sitas labai gerulis, bet jauciu per skanus, nes kito jokio nevalge, bet dabar jau nupirkau kitoki ir neduodu gerojo, nes savaitei tas pakiukas, o tas kuri dabar turime, tai gal menesiui, o kainuoja gal 12 Lt. O Vitakraft 10 Lt x4 gaunasi, nebent kas pigiau nei uz 10 perkat kazkur??

Dar, kadangi maniskes ikurdintos akvariume, tai beda del gertuves- jau 2 sugrauze, trecios nekabinu, o indeli su vandeniu uzkasa, ir tada daznai tas pjuvenas tenka keisti, tai as pora kartu per diena ikeliu indeli su vandeniu ir jos atsigeria ir iskeliu kol neuzkase. Tai va toks akvariumo minusas, kad indelio is isores nepritvirtinsi smile.gif o siaip tai kuitenos tos peles, kasasi po tom pjuvenom, po sienu, neisivaizduoju, kaip aplink narveli turetu atrodyti smile.gif ir tai jau pagal visus auginimo aprasymus per mazai tu pjuvenu ipilu, jokiu durpiu net nepilu, o narveliuose isvis juk mazai to kraiko telpa.

Atsakyti
pas mane buvo triaukštis , erdvus narvas tai du aukštus šienuu užvarydavau tai kiek džiaugsmo būdavo smulkinant šiaudus, darant tunelius... tiesa narvą dėžėj laikydavau, nes aplink šiukšlynas būdavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2013 01 07, 21:01)
o siaip tai kuitenos tos peles, kasasi po tom pjuvenom, po sienu, neisivaizduoju, kaip aplink narveli turetu atrodyti smile.gif ir tai jau pagal visus auginimo aprasymus per mazai tu pjuvenu ipilu, jokiu durpiu net nepilu, o narveliuose isvis juk mazai to kraiko telpa.

Mes tai narvelį į toki pintą krepšį įdėjom, stačiakampinį, didesnį nei narvas žinoma, tai išmėto kraiką tik į krepšį, nes kai seniau buvo tiesiog narvas, tai visas mano kambarys buvo nužertas kraiku ir šūdu, ir maistu, tai kasdien tekdavo siurbti. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(MeiLLi @ 2013 01 07, 21:18)
pas mane buvo triaukštis , erdvus narvas tai du aukštus šienuu užvarydavau tai kiek džiaugsmo būdavo smulkinant šiaudus, darant tunelius... tiesa narvą dėžėj laikydavau, nes aplink šiukšlynas būdavo  biggrin.gif


o pasirodo aš ne vienintelė narvą dėžėj laikau smile.gif
Atsakyti
Be dėžės jaučiu mama greit būtų išmetus mano augintinę balkonan biggrin.gif . O paskui kai apsigyvenau su vyru tai bandžiau be dėžės augint, bet nešiodavos ant kojinių šienas biggrin.gif .




o taip taip duodavau virtą bulvę tai labai mėgo kaip ir sudžiovinto batono kriaukšlį rolleyes.gif . o iš vaisių tai tik obuolius pakramtydavo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 01 07, 21:35)
Be dėžės jaučiu mama greit būtų išmetus mano augintinę balkonan  biggrin.gif . O paskui kai apsigyvenau su vyru tai bandžiau be dėžės augint, bet nešiodavos ant kojinių šienas  biggrin.gif .
o taip taip duodavau virtą bulvę tai labai mėgo kaip ir sudžiovinto batono kriaukšlį  rolleyes.gif . o iš vaisių tai tik obuolius pakramtydavo  blush2.gif


Bulvės niekad nedaviau, reiks pabandyt, o batono ir maniškė mėgsta, tik retai duodu, bet pas mane ji išranki maistui, kartais nerandu vitakraft, nuperku kitokį...NEVALGO doh.gif tada duodu obuoliuko ar ko nors kito, o tą sausą ėdalą kur noriu susikišt galiu, beviltiška. doh.gif

Ir dar, apie kurią valandą šeriat ir kiek kartų per dieną? 4u.gif
Atsakyti
pas maniškius visad būdavo sauso pašaro narve

aš mažuosius graužikus auginu todėl, kad nuo didžiųjų graužikų likdavo krūva pašaro ir vis gailėdavau išmest biggrin.gif . tad pirkis antrą graužiką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 01 07, 20:12)
O duodat maistelį tik pirktinį , ar duodat ir daržoves ir dar ką nors kito ?Būtų įdomu ir kitų augintojų nuomonė  smile.gif
4u.gif

duodam pirktini ir visas darzoves,grauzia viskaa,tik duok thumbup.gif
Atsakyti
Mūsų tai tik pirktinį , o jei įdedi kokio obuoliuko ar morkytės , tai sudžiūna ir viskas . Perku Kikoj sveriamą .
Maistuką tai beriam tada , kai jau būna prie galo . Tą metalinį indelį tai gal per kokias 4-5 dienas išvalgo .
Aš narvelį apklijavus su popieriumi , bet vistiek iš priekio kur nėra popieriuko tai nuo šieno šiukšlių būna doh.gif užtektinai .
Šiandien nupirkau kokosą , eisiu namą konstruoti biggrin.gif , tik nebuvo didelių rieštutų , tai nežinau ar tilps abu ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 01 07, 22:28)
Šiandien nupirkau kokosą , eisiu namą konstruoti  biggrin.gif , tik nebuvo didelių rieštutų , tai nežinau ar tilps abu  ax.gif .


Po to parodykit, kaip gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2013 01 07, 21:01)
kadangi maniskes ikurdintos akvariume, tai beda del gertuves- jau 2 sugrauze

Galima stikline, stai tokia pamegint http://www.kika.lt/i...p;itemId=666848
Atsakyti
na padariau biggrin.gif , bandziau fotografuoti , nelabai eina pagauti .O juodukas tik ir soka ant ranku kasti doh.gif .Tai jis visur pirmas , o grazuoliukas tai tik tada , kai jo nera .
user posted imageuser posted image
cia grazuoliukas alpinizmu uzsiema biggrin.gif
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
tik dar nezinom kur deti , nes jei virsuje , tai gali nusiridenti poto i apacia biggrin.gif .
tai prasklaidziau sieneli ir padejau .
Atsakyti